Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2016 rugpjūčio 28d. 19:00

Savaitės horoskopas – rugpjūčio 29–rugsėjo 4 d.

Ežeras
Fotolia nuotr. / Ežeras

Tuoj pasitiksime rudenį – auksinį, kvepiantį ir ryškų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitę pradėsite smagiai šnekučiuodamiesi su kolegomis, tačiau greit džiaugsmingi pokalbiai aprims. Mąstymo ir bendravimo planeta ims judėti atgal, prašydama jūsų atidumo atliekant rutinines užduotis, perdaryti sena, užuot pradėjus nauja ir, šiukštu, neliežuvauti darbo vietoje. O Venera, įsikūnijusi į jūsų antrąja pusę ar darbo partnerį, praves jums kelias diplomatijos pamokas.

Ruduo startuos užtemimu Mergelės ženkle. Dėmesio centre rutina: kasdienės užduotys ir visa, kas padeda ar trukdo diena iš dienos gerai jaustis ir efektyviai dirbti. Galimas daiktas, gausite signalą (pavyzdžiui, negalavimo ar kritikos iš kolegų forma) apie būtinybę keisti gyvenimo būdą, darbo ar maitinimosi įpročius. Atidėlioti ar ieškoti pasiteisinimų beprasmiška.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje paatvirausite apie savo vaikų nuopelnus arba savo pačių kūrybą. Be to, jūsų ženklo valdovė pakeis ženklą, suteikdama jums meilės darbui ir džiugesio kasdienybėje. Merkurijus pakeis kryptį, dėl ko teks skirti daugiau laiko peržiūrėti savo kūrybos planus, patikslinti jau atliekamus, peržiūrėti vaikų dienotvarkę ar susitikti su savo buvusiuoju.

Rugsėjis įžygiuos nešinas užtemimu, kuris aplankys jūsų kūrybiškumo, vaikų, meilės ir pramogų sritį. Nenuostabu, jei kils noras pasislėpti minioje, užuot surizikavus kuo geriau save išreikšti, atskleisti savo jausmus ar pamatyti tiesą, žvelgiant į savo atžalas. Ir net jei tai, ką išvysite ar kam ryšitės pakirs iš baimės kojas, rizika bus to verta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Prasidėjus savaitei namuose netils jaukūs pašnekesiai, kuriuos vėliau išsklaidys kritiški priminimai apie neatliktus darbus ar neįvykdytus pažadus. Regis, kol Merkurijus tris savaitės judės priešinga kryptimi, teks kai ką perdaryti namuose, susitikti su seniai matytu šeimos nariu ar įvesti keletą korekcijų po savo namų stogu. Paguodos teiks Venera oro ženkle, apdovanodama jus žavesiu, jausmais ir kūrybiškumu.

Pirmąją mokslo metų dieną įvyks Saulės užtemimas Mergelės ženkle, jūsų namų ir šeimos srityje. Panašu, kad nusivylimų netrūks, tačiau laimėsite daugiau, nenusukdami akių nuo tiesos. Nieko nepešite, pavyzdžiui, pasislėpę nuo šeimos problemų darbe. Pasiryžę pokyčiams, suprasite, kad keli praradimai būtini, siekiant užtikrinti savo šeimos laimę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžia įtrauks jus į smagių susitikimų, džiugių pažinčių ir malonių naujienų verpetą. Nuo antradienio Svarstyklių ženkle įsikūrusi Venera jums bus paskata puoselėti grožį, harmoniją ir darnius santykius savo namuose. Jūsų komunikavimo srityje esantis Merkurijus pradėjęs neįprastą judėjimo kryptį, trukdys imantis naujų projektų ar pasirašant sutartis, tačiau talkins tobulinant ankstesnius.

Ketvirtadienį įvyks Saulės užtemimas, kuris gali sudaužyti jūsų svajones apie nepaprastas keliones ar kitus pasakiškus planus, primindamas, kad būtina pasirūpinti tuo, kas vyksta čia ir dabar. Ir šis susitelkimas į tai, kas svarbiausia, bus jūsų šiaudas, padedantis nepaskęsti blaškymosi, abejonių ir nesipildančių svajonių jūroje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje seksis įvynioti mintis į gražų popierėlį siekiant gauti užtarnauta. Veneros kelionės jūsų bendravimo sektoriumi dėka jums kelias savaites pakaks teigiamų įspūdžių bendraujant, išvykose ir susitikimuose. Deja, ne viskas paprasta dėl kryptį keičiančio Merkurijaus, kviečiančio jus peržiūrėti savo uždarbio ir išlaidų santykį. Beje, tai gera proga prisiminti užmestą didesnio uždarbio planą.

Rudenį pasitiksite nenuleisdami akių nuo savo piniginės. Vykite šalin visus, žadančius aukso kalnus. Pripažinkite sau, kad jums svarbiau tai, ką galite jūs patys, o ne tai, ką kiti jums gali pasiūlyti. Ir būkite tikri, kad tie kryžiaus keliai, kuriais einate ar kuriais gali tekti nueiti, jums galų gale atneš trokštamą atlygį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje taikykite drąsiai, nes jūsų žodžiai užkabins pašnekovų širdis, o grožis nepaliks abejingų. Venera padės stiprinti savivertę, gauti dovanų ar ragins išlaidauti, įsigyjant šį tą gražaus. Tiesa, jūsų asmenybei atiteks nelengvas krūvis dėl pakitusios jūsų ženklo valdovės judėjimo krypties. Savikritikos ir kritikos iš šalies bus į valias, kas skatins grįžti prie ankstesnių asmeninio tobulėjimo planų.

Ketvirtadienį įvyksiantis užtemimas neleis jums slapstytis kitam žmogui už nugaros. Tai laikas, kai reikia pripažinti, jog savo rankomis kuriate asmeninę ir savo šeimos laimę. Jei savo noru nenusileisite ant žemės ir nepradėsite veikti, tai jus privers šeimos nariai, taikantys ne vien malonius metodus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jūsų žodis bus eliksyras savų ir kitų žmonių žaizdoms gydyti. O jūsų ženklo valdovės Veneros tranzitas jūsų ženklu išryškins išvaizdos ir asmenybės patrauklumą. Merkurijaus retrogradinė kelionė gretimu ženklu – tai kvietimas atidžiai pasižvalgius po vidinius labirintus, išvalyti iš jų visas šiukšles, tokias kaip nuoskaudos ar priklausomybės.

Vidinio pasaulio pertvarkos jums būtinos ir dėl užtemimo, vyksiančio rugsėjo pirmąją. Kasdienė rutina, su savo džiaugsmais ir rūpestėliais jums padės nukreipti dėmesį nuo vidinių problemų, griaunančių jūsų gyvenimą ir sveikatą. Nors tai gali būti nelengva, tačiau kalbėdamiesi apie tai ir priimdami jums nemalonią informaciją, padėtį pataisysite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiltas komandinis bendravimas užpildys savaitės pradžią. Be to, Venera pereis į gretimą ženklą, ir jums bus nepaprasta rodyti savo jausmus, kol suprasite, kad to niekam ir nereikia. Bendravimo planetos krypties pokyčiai jus suves su senais draugais tam, kad atliktumėte ar aptartumėte kas buvo neaptarta ar nepadaryta. Deja, komandinių projektų pradžia kurį laiką bus bevaisė.

Užtemimas pirmąją rudens dieną įvyks komandos srityje. Regis, jūsų kūrybinės fantazijos gali būti toli gražu ne tokios vertingos, kaip jums norėtųsi. Užuot bandę sužavėti bendražygius savo išskirtinumu, pasiūlykite jiems šį tą tikra, išreikšdama tai, kuo jus gimstant apdovanojo gamta. Beje, niekas nežada lengvų pergalių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kai savaitės pradžioje vadovybei prieš akis išdėliosite savo ketinimus, gražių žodžių bus nepagailėta. Tiesa, kai kurie planai netrukus įstrigs, mąstymo planetai ėmus judėti neįprasta kryptimi. Ką gi, metas šį tą permąstyti ir išklausyti vadovų pasiūlymus tam, kad vėliau su didesniu užsidegimu imtumėtės veiksmų. Pastiprinimas komandoje: Venera Svarstyklėse padės pelnyti bendražygių širdis.

Rudens pradžia sutaps su Saulės užtemimu jūsų karjeros ir visuomeninio statuso srityje. Galimas daiktas, kažkur bus užtrenktos durys tam, kad atrastumėte kitas. Ieškoti pasiteisinimų nėra prasmės, lygiai kaip ir slėptis saugiame asmeniniame pasaulyje. Būkite sąžiningi sau, nelaukdami, kol sprendimai bus įvykdyti už jus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jumyse prabus pamokslautojo, mokytojo ir patarėjo talentas. Ir nors vėliau darbo vietoje niekam nereikės guru, kažkas jus palaikys už rankos ar užtars vieną kitą žodelį. Beje, Venera Svarstyklėse, todėl pravartu pasikartoti diplomatijos pagrindus. Pasikartoti reikės dar ir kitas savo žinias dėl retrogradinio Merkurijaus jūsų akiračio srityje. Regis, metas patiems pasiieškoti mokytojo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirmojo realybės šou „Akvariumas“ dalyvis Robertas: maloniau būti specialistu negu skandalistu

Rugsėjo pirma diena, sutampanti su Saulės užtemimu Mergelės ženkle, atneš iššūkių, susijusių su jūsų pažiūromis, kelionėmis ar žiniomis. Būsite linkę tikėti netikromis istorijomis ir net dėl jų išsižadėti savo įsitikinimų. Būdami sąžiningi sau, ieškodami nesėkmių priežasčių savo praeityje ar priklausomybėse, atrasite tikėjimą savimi ir pasauliu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje atviras kelias sužinoti šį tą intriguojančio ar savo žodžio galią panaudoti tirpdant intymiojo gyvenimo ar bendrų finansų ledus. Planuojantys investuoti, imti kreditus ar rašyti testamentą, tegul nuodugniai tai aptaria su specialistu, nes dėl atgal judančio Merkurijaus lengva pražiūrėti svarbias detales. Laimei, Venera globos jus tolimose kelionėse ar studijuojant.

Pirmąją mokslo metų dieną vyks Saulės užtemimas, raginsiantis jus labiau pasitikėti kitais ir nesitikėti patiems išplaukti per gyvenimo seklumas. Jūsų draugai gali bandyti jums atverti akis. Ir net tuo atveju, kai tiesa badys akis, jūs nenorėsite jos matyti. Atverkite sielą ir širdį tiems, kurie gali daugiau ir briskite į pasitikėjimo jais vandenis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jūsų partneriai gerų žodžių negailės, o ir priežasčių pasižmonėti nepraleiskite. Negana to, Venera Svarstyklių žvaigždyne apdovanos jus intymiais džiaugsmais ir kito žmogaus rankomis įteiks vieną kitą dovaną. Deja, nesusipratimų darbo ir artimuose santykiuose bus apstu, nes Merkurijus pakeis judėjimo krypti. Tai priežastis ne išsiskirstyti, o patobulinti jūsų bendravimą.

Dėl užtemimo, kuris įvyks pirmąją rudens dieną, jums gali kilti įvairiausių, net pačių juodžiausių minčių dėl jūsų santykių. Daugiausia, ką galite padaryti, tai nusimesti rožinius akinius tuomet, kai žiūrite į save. Taip, jūs galite daug, bet šiuo metu kažkur klaidžiojate. Naujas santykių etapas gali būti gera mintis, bet tik tuomet, kai atskirsite pelus nuo grūdų.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Kieta Širvintų ūkininko širdis: eržilą pasmerkė tamsai ir vienatvei, bejėgį kumeliuką – visiškam išsekimui

Gyvenimas

Išbandyta. Karinis kliūčių ruožas Rukloje – kai geriausiais draugais tampa pelkė ir purvas

Verslas

Atleistieji IAE darbuotojai remiamų darbo vietų nesirenka

Interviu Aktualu

Istorikas G.Kulikauskas – apie būdingiausius lietuvių bruožus: „Mes turime daug net XIX amžių siekiančių šaknų“

Sportas

Čempionų lygos finalininkų vertė – „Liverpool“ lyderis pranoksta C.Ronaldo

Gazas

Kasdienė bėda kai kuriems kauniečiams – neįrengti šaligatviai

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gegužės 20 – 26 d.)

15min recenzija Kultūra

Sotūs, nukerėti vaiduokliai: 13-oji Baltijos trienalė Šiuolaikinio meno centre

Vardai

Šeštą mėnesį nėščia Greta Lebedeva atrodo stulbinamai: kaip jai pavyko išsaugoti tokią figūrą?

Interviu Sportas

Džiugas Bartkus – apie A.Skarbalių, klaidą sudarant sutartį ir simpatijas Prancūzijai

Aktualu

Orai.lt: savaitgalis bus karštas

Aktualu

Pabėgėlių perkėlimas į Lietuvą įstrigo

Vardai

Virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas santuokos recepto dar nerado: teismas išskyrė jį su žmona Milda

Maistas

Kai tingisi gaminti: 3 sveiki ir greiti receptai vasarai

Gyvenimas

Kokios naminės priemonės padės atbaidyti erkes?

Vardai

„Eurovizijos“ žvaigždė, švedas Mansas Zelmerlowas tapo tėvu: aktorė Ciara Jonson pagimdė sūnų

24sek

Dar vienas galingas LeBrono pasirodymas: NBA Rytuose prireiks septintųjų rungtynių 

Deuce

Trečioji pasaulio raketė: „Galvoju, kaip įveikti Ričardą Berankį“

Laikas griliui

Naujasis atrakcionas leis pajusti „Formulė 1“ lenktynių greitį

Naujienos

Aktualu

Kieta Širvintų ūkininko širdis: eržilą pasmerkė tamsai ir vienatvei, bejėgį kumeliuką – visiškam išsekimui

Gyvenimas

Išbandyta. Karinis kliūčių ruožas Rukloje – kai geriausiais draugais tampa pelkė ir purvas

Verslas

Atleistieji IAE darbuotojai remiamų darbo vietų nesirenka

Interviu Aktualu

Istorikas G.Kulikauskas – apie būdingiausius lietuvių bruožus: „Mes turime daug net XIX amžių siekiančių šaknų“

Sportas

Čempionų lygos finalininkų vertė – „Liverpool“ lyderis pranoksta C.Ronaldo

Gazas

Kasdienė bėda kai kuriems kauniečiams – neįrengti šaligatviai

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gegužės 20 – 26 d.)

15min recenzija Kultūra

Sotūs, nukerėti vaiduokliai: 13-oji Baltijos trienalė Šiuolaikinio meno centre

Vardai

Šeštą mėnesį nėščia Greta Lebedeva atrodo stulbinamai: kaip jai pavyko išsaugoti tokią figūrą?

Interviu Sportas

Džiugas Bartkus – apie A.Skarbalių, klaidą sudarant sutartį ir simpatijas Prancūzijai

Aktualu

Orai.lt: savaitgalis bus karštas

Aktualu

Pabėgėlių perkėlimas į Lietuvą įstrigo

Vardai

Virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas santuokos recepto dar nerado: teismas išskyrė jį su žmona Milda

Maistas

Kai tingisi gaminti: 3 sveiki ir greiti receptai vasarai

Gyvenimas

Kokios naminės priemonės padės atbaidyti erkes?

Vardai

„Eurovizijos“ žvaigždė, švedas Mansas Zelmerlowas tapo tėvu: aktorė Ciara Jonson pagimdė sūnų

24sek

Dar vienas galingas LeBrono pasirodymas: NBA Rytuose prireiks septintųjų rungtynių 

Deuce

Trečioji pasaulio raketė: „Galvoju, kaip įveikti Ričardą Berankį“

Laikas griliui

Naujasis atrakcionas leis pajusti „Formulė 1“ lenktynių greitį

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką