Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – rugsėjo 5–11 d.

Kraštovaizdis
Fotolia nuotr. / Kraštovaizdis
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar viena rudens savaitė. Tegu ji būna šilta ir spalvinga!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitei įsibėgėjus jūsų darbštumui nebus ribų, ypač, jei aukščiau stovintys palaikys jūsų sumanymus ir suteiks jiems naują perspektyvą ar priemones, kurios iki tol buvo nepasiekiamos. Rimtas jūsų požiūris į studijas ar papildoma atsakomybė ryšiuose su kitataučiais pagyvins jūsų socialinį gyvenimą.

Prieš savaitgalį didžiosios laimės planeta metams įeis į Svarstykles – jūsų partnerystės sritį. Nuo šiol jūsų sėkmės garantas – kitas žmogus, jei leisite jam ar jai vesti jus už rankos, nepamindami tokių vertybių kaip pagarba, tolerancija ir kompromisai. Nepaisant to, savaitgalį santykius temdys jūsų profesinės ar panašios ambicijos, o priešnuodžių rasti bus sunku.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki savaitės vidurio norėdami sustiprinti ryšius su savo atžalomis, tinkamai save išreikšti ar įgyvendinti kūrybinius planus, ieškosite autoritetingos nuomonės ar šaltinių. Be to, darbo vaisiai džiugins, o aplinka taps tikra atgaiva, galiausiai gavus pastiprinimą iš patikimų žmonių.

Prieš savaitgali Jupiteris, už plėtrą atsakinga planeta, įsikurs Svarstyklių ženkle, jūsų kasdienės rutinos ir savijautos srityje. Santykiai gerinant darbo eigą bus svarbiausia ir jums pavyks rasti gerų darbuotojų ar pagalbininkų, kaip ir gerų specialistų, padėsiančių dėl sveikatos. Nepaisant to, savaitgalį įvairūs visažiniai trukdys jums pasirūpinti kasdienybės harmonija.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžia išsiskirs vykusiais (bet ne visuomet lengvais) susitarimais su šeimos nariais dėl bendrų lėšų ar turto panaudojimo. Galimas daiktas, gausite ne tik pastiprinimą, bet ir paaiškinimą. O tiems, kurie nori romantiškus santykius perkelti į kitą etapą, tegul suskumba savaitės viduryje.

Prieš savaitgalį Jupiteris metams pereis į jūsų romantinių patirčių, vaikų, pramogų ir kūrybos sritis. Jis vis dažniau apdovanos jausmu, kad jums atiteko laimingas bilietas. Taigi, kurkite kūrybinius, romantiškus planus, planuokite vaikus ar jau turimų atžalų lavinimą. Tiesa, savaitgalį gali tekti išlaikyti pavydo, nepasitikėjimo ar nenoro dalintis egzaminą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki savaitės vidurio įsiklausykite į antrosios pusės, darbo partnerio ar kito žmogaus, su kuriuo susidursite ar susitiksite įžvalgas, nes tai būdas gauti jums reikalingos informacijos ir kai ką išsiaiškinti. Pavyks įvesti kelias taisykles namuose, dienotvarkėje ar mitybos įpročiuose, siekiant harmonijos namuose.

Paskutinę darbo savaitės dieną į Svarstyklių ženklą, jūsų šeimos sritį pereis Jupiteris. Tai ženklas, kad prasideda metai, kai vyks daugiau jūsų šeimai palankių įvykių, kai gerės asmeninio gyvenimo sąlygos, plėsis jūsų šeima ar gausite daugiau pagalbos iš šeimos. Tiesa, savaitgalį, jūsų geri norai dėl šeimos nebus palankiai sutikti jūsų antrosios pusės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki savaitės vidurio pokyčiai ar išaiškėjusios aplinkybės dėl darbo, buities ar sveikatos leis jums priimti tinkamesnius sprendimus šiose srityje. O visa tai bus priežastis pagerinti jūsų gyvenimo kokybę ar materialinę padėtį. Be to, kūrybiniai sprendimai, bus priemonė pasiekti reikalingų žmonių ausis.

Prieš savaitgalį trylikai mėnesių Jupiteris užsuks į Svarstykles, atnešdamas jums daugybę bendravimo, žinių, susitikimų ir galimybių sakytinio ar rašytinio žodžio pagalba pranešti tai, kas jums aktualu. Savaitgalį jūsų planuotų susitikimų eigą trikdys neišvengiamos užduotys, buities rūpesčiai ar pašlijusi sveikata.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki savaitės vidurio jūsų asmenybės pokyčius skatins vaikai, sėkminga kūrybinė veikla, nusisekęs pramoginis projektas ar sporto renginys. Gali būti, kad kai kas ateityje jau nebebus taip, kaip buvo vakar. Be to, svarbūs ir ne pirma diena planuoti pirkiniai pagaliau atras namuose savo vietą.

Prieš savaitgalį jūsų ženklą palikęs Jupiteris pereis į gretimą – Svarstykles. Nusiminti nėra priežasčių – prasideda geras laikas atskleisti savo talentus ir jų dėka daugiau užsidirbti. Tiesa, savaitgalį jūsų planai pradžiuginti mylimąjį ar savo atžalą gali neišdegti. Gal jūsų planuojamas pirkinys jam ar jai visai nė motais?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki savaitės vidurio namuose vyksiančios permainos gali būti sunkiai suvokiamos, o dar sunkiau prie jų adaptuotis. Laimei, su tuo susitaikę, atsikratysite slogios praeities naštos. Beje, galų gale jūsų ausis pasieks informacija, kurios iki šiol jums buvo neįmanoma gauti arba užsidegs žalia šviesa dėl jums reikalingo susitikimo.

Prieš savaitgalį į jūsų ženklą išdidžiai įžygiuos Jupiteris ir ten išbus trylika mėnesių. Traukite visus savo sumanymus iš užmaršties tam, kad parodytumėte pasauliui už ką privalote būti gerbiami. O jei tuo metu gims nauja sąjunga, angelas sargas lydės jus diena iš dienos. Nepaisant to, savaitgalį kai kurios asmeninės iniciatyvos bus suignoruotos šeimos narių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pirmoje pusėje jūs gebėsite išgirsti, išmokti ar sužinoti tai, ko iki šiol nepavyko. Kai kurie jūsų mąstymo ar žinių pokyčiai pakeis jūsų vietą komandoje ar bendražygių požiūrį. Savaitės viduryje stiprinkite savo vidinės erdvės sienas didindami savo savivertę ar apdovanodami save nors ir kukliomis dovanomis.

Prieš savaitgalį Jupiteris pereis į gretimą ženklą, metams nukreipdamas jūsų dėmesį į vidinio pasaulio teritoriją. Jei kuris laikas planavote lankyti dvasinio tobulėjimo kursus, įvaldyti jogą ar galų gale išmokti medituoti – tinkamesnio laiko negali būti. O baigiantis savaitei pasistenkite pasilikti savo paslaptis sau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje kelionėje į profesines viršukalnes būsite apdovanoti pagarba ir saviraiška, jei kiek perkainuosite savo vertybes ar leisite pasireikšti tiems įgūdžiams, kurie iki šiol snūduriavo. Savaitės viduryje komandos planai nenueis niekais, jei patys imsitės atsakomybės už kiekvieną vykdomą projektą.

Prieš savaitgalį sėkmę nešanti planeta trylikai mėnesių įsikurs santykių ir harmonijos ženkle Svarstyklėse. Jums tai būdas sustiprinti savo reputaciją tarp draugų, bendražygių ir pagausinti jų gretas. Tikėkite savimi ir savo grupės siekiais, tačiau išlikite teisingi ir diplomatiški. Beje, savaitgalį dosnumu draugų nesužavėsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžia gali būti kietas riešutėlis, tačiau skanus: jūsų įžvalgos gerins kitų žmonių nuomonę apie jus ir sustiprins jūsų pozicijas. Tokiu būdu lengvai įgysite pasekėjų ar klausiančių jūsų patarimo, paskatinimo ar žinių. Savaitės viduryje darbdavio palankumą užtikrins jūsų patirtis, net jei jai sukaupti prireikė nežmoniškų pastangų.

Prieš savaitgalį Jupiteris metams pereis į Svarstyklių ženklą, jums leisdamas pasiekti pačias viršukalnes profesiniame kelyje. Gautas laimingas bilietas dar tik dalis sėkmės. Nusitaikykite aukštai, nesitenkinkite mažu ir nenuleiskite rankų, jei norite pakilti karjeros laiptais, įkurti verslą ar panašiai. Tiesa, savaitgalį savo elgesiu lengvai užstosite kitiems saulę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Iki savaitės vidurio pasikuitę po praeitį ar savo vidinį pasaulį, ten atrasite vertingų dalykų. Jie padės kai ką svarbaus suprasti, stiprinti pasitikėjimą kitais ir atrasti kitus būdus įveikti šį painų ar kiek sudėtingesnį laikotarpį. Savaitės viduryje priimsite sprendimus dėl kelionių ar veiklų, praplėsiančių jūsų galimybes.

Prieš savaitgalį didžiosios laimės planeta pereis į oro ženklą ir ten išbus iki kitų metų spalio. Nuostabus laikas pažinti kitas kultūras, gilinti savo žinias ar mokytis kitus. Jūsų kaip mokytojo ar kokios nors srities eksperto reputacija išaugs. Savaitgalį jūsų lūkesčius griaus praeities patirtys ar ankstesnės nuoskaudos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje draugų padedami rasite kelią iš bet kokių labirintų. Tiesa, kai kurios jų pasiūlytos priemonės prieštaraus tam, ką įsivaizdavote ar buvote numatę, o jas pritaikyti gali būti nelengva, bet veiksminga. Savaitės viduryje atsakomybė bus raktas, atrakinsiantis bendražygių pasitikėjimo vartus.

Prieš savaitgalį Jupiteris metams įsikurs jūsų bendrų vertybių ir bendrų patirčių srityje. Turėdami šalia partnerį, turėsite ir užnugarį, ir papildomų lėšų. Be to, bus galimybių gauti paveldėjimą ar padidinti pajamas investuojant. Savaitgalį trūkinės kai kurie ryšiai su draugais dėl išdavystės ar nenoro vieniems kitus suprasti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką