Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 10d. 19:00

Savaitės horoskopas – sausio 11–17 d.

Moteris skaito knygą
Fotolia nuotr. / Moteris skaito knygą

Štai tuoj įpusės sausis. Kokia savaitė mums žadama žvaigždžių?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje sumanę kur nors pakeliauti, nevykite šalin šios minties – tai gali būti geras sprendimas norintiems patirti įspūdžių, pagilinti savo žinias, įnešti permainų į rutinos suniokotus santykius ar su kuo nors susipažinti.

Vėliau darbai eisis lyg per sviestą, ypač, jei būsite linkę koreguoti savo darbo eigą, perdaryti netiksliai įvykdytas užduotis ir apie tai padiskutuoti su savo vadovais ar kitais autoritetingais asmenimis.

Savaitgalį saiko jausmą visiškai prarasite, tačiau nežinia, kurią kryptį pasirinksite: ar be saiko užkandžiausite, ar iki išnaktų  darbuositės, ar bandysite įvesti tokią tvarką namuose, kokios per amžius nebūta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje sprendimus, susijusius su galimu lėšų panaudojimu, priimsite vadovaudamiesi tik jums suprantamais kriterijais, kurie tikrai nebus savanaudiški. O ir intymiems santykiams naujų spalvų suteiksite remdamiesi neįprastais ir neakivaizdžiais dalykais.

Savaitės viduryje bus ką pamokyti ar pakonsultuoti ir, panašu, kad tai darysite nepriekaištingai. Tiesa, norint tinkamai kitus išmokyti, jus teks sugrįžti prie kai kurių praeityje aptartų temų ir jas pasikartoti. Tam atsižvelkite į savo atžalų poreikius, savo pomėgius ar kūrybinę saviraišką.

Savaitgalį jūsų pastangos patirti teigiamų įspūdžių ar jų suteikti mylimiems žmonėms jus lyg nuo kokios grandinės paleis. Ir jei laiku savęs nesuturėsite, galite prarasti kažkieno pasitikėjimą ar išleisti ne vien jums priklausančius pinigus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje gerų draugų padedami nuvalysite dulkes nuo savo santykių su jais ar su artimu žmogumi, o vienišiai, gerai leisdami laiką komandoje, galbūt tarp jos narių pastebės potencialų savo jausmų objektą.

Vėliau bus ne mažiau ryškių spalvų ir būtinybės įnikti į dalykus, kuriuos iki šiol laikėte tabu. Kuo giliau savo ilgą nosį kišite ir kuo daugiau pasitikėjimo kitiems parodysite, tuo geriau išspręsite kai kurias finansines ar šeimos problemas.

Savaitgalį į šeimyninės laimės kurstymą įtrauksite ir savo antrąja pusę. Taip įsijausite į tobulo šeimos paveikslo kūrimą, kad pamiršite laiku sustoti ar savo artimą žmogų sustabdyti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje žinosite, kaip atlikti užduotis ir kam jas deleguoti, kad tai ne tik būtų naudinga, bet  ir leistų visiems nuobodžiaujantiems įsitraukti į darbo eigą. O ir jūsų gebėjimas kurti gerą atmosferą darbe – stebins visus.

Savaitei įpusėjus bendravimas taps priemone, stiprinančia jūsų asmeninius ir darbo santykius. Tiesa, norėdami to pasiekti, ruoškitės nesibaigiančioms diskusijoms anksčiau pradėtomis, bet iki galo neišsemtomis temomis. Jų metu paisykite kitų žmonių, o ne savo interesų.

Pokalbiai nesibaigs ir savaitgalį, o ir įvairiausių išvykų ar susitikimų su seniai matytais žmonėmis bus į valias. Galbūt visa tai kiek jauks jūsų įprastus planus, tačiau liūdėti ar nuobodžiauti neleis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jūsų optimizmas bus jūsų geriausias pagalbininkas, leidžiantis patikėti, kad įgaunate sparnus naujiems tolimiems skrydžiams. Ir ne tik jūs, bet ir tie, kuriuos mylite ar tai, ką jūs su meile kuriate.

Savaitės viduryje neblogos perspektyvos versis mylintiems savo darbą ir pasiruošusiems dėl jo šį tą paaukoti ar nemažai perdaryti. Regis, tai padaryti jus paskatins kažkokie pasikalbėjimai su kolegomis. Beje, ilgainiui tai gali atnešti visiems jums naudos.

Jei savaitgalį jus apims azartas išlošti aukso puodą, niekas neįtikins jūsų, kad tai neįmanoma. O norėdami suorganizuoti įsimintiną laisvalaikio pramogą vaikams ar mylimajam, tam nepagailėsite nieko.

Taip pat skaitykite: Motinų nemylėtos dukros: 7 jų psichologinės žaizdos

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Regis, savaitės pradžioje rutina nekankins nei jūsų, nei jūsų šeimos narių. Ypač, jei atidžiau įsižiūrėsite į savo namus, kad pamatytumėte ką juose, padedant kitiems, derėtų pagražinti ar savo šeimos gyvenimą paįvairinti.  

Savaitės viduryje jūsų asmeninės savybės padės kai ką gero atlikti dėl savo atžalų, romantiškų santykių, pomėgio ar kūrybinio projekto. Tiesa, į priekį veržtis neverta, net jei turėtumėte viso pasaulio palaikymą. Daug naudingiau grįžti prie to, kas anksčiau nebuvo įgyvendinta.

Savaitės pabaigoje visą save atiduosite šeimai, nereikalaudami nieko iš jų, nebent meilės ir geranoriškumo. Ir čia visai praverstų įvykdyti vieną kitą iki šiol neįvykdytą pažadą, tačiau lazdos neperlenkti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžia tobulai tiks stebinančioms pažintims užmegzti ar idėjomis su esamais darbo partneriais bei antrąja puse pasidalinti.

Savaitės viduryje daugiausiai laiko skirsite šeimai ir pokalbiams su namiškiais. Nesibaidykite praeityje neišbaigtų temų – jas būtina aptarti, tobulinant savo šeimos gyvenimą. Beje, kažkokie geri jūsų praeities darbai ar kokio geradario dosnumas, atvers jūsų šeimai daugiau galimybių. 

Savaitgalį niekaip neapsispręsite, kas svarbiau – ar tyliai daryti gerus darbus kitiems, ar apie savo ketinimus pasakoti draugiškiems pašnekovams. Nežinia į kurią pusę šiuo atveju pasvirs svarstyklės, bet kažkuri dalis pritrūks dėmesio.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje turėsite kuo nustebinti kolegas, o jie, be abejo, ir jus. Taigi, kuo išradingesni darbo vietoje būsite – tuo daugiau uždirbsite ar kaip nors kitaip save praturtinsite.

Savaitės viduryje netruks naujienų ir susitikimų, kurie jums bus lyg koks deja vu. Nesistenkite rasti tam paaiškinimų, o noriai įsisukite į jau kažkur girdėtų naujienų gaudymo, žinių rinkimo ir pasidalinimo jomis verpetą, ypač jei jame dalyvaus ir jūsų draugai ar komandos nariai.

Savaitės pabaigoje būsite dosnūs savo bičiuliams, pasiruošę ne tik piniginę atverti, bet ir kitaip jiems parodyti savo prielankumą. Svarbu, kad to neverti asmenys jūsų gerumu nepasinaudotų.  

Taip pat skaitykite: 25 sekso ekspertės patarimai, kuriuos ji duotų savo suaugusiai dukrai

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje rasite neįprastų būdų savo jausmams išreikšti. Geroji žinia ta, kad jūsų mylimieji ar vaikai tokias jūsų iniciatyvas sutiks aplodismentais, net jei viduje kelis kartus gūžtels pečiais.

Savaitės viduryje geras laikas pasirūpinti savo uždarbiu. Tam gali tekti grįžti prie kokio nebaigto projekto ir, jį iš esmės peržiūrėjus bei planus aptarus su vadovybe, imti jį tobulinti. Kuo geriau įsiklausysite į rekomendacijas ir kuo tiksliau panaudosite savo gebėjimus, tuo dosnesnius laurus skinsite ateityje.

Savaitės pabaigoje jūsų pastangos dėl karjeros gali jums padaryti meškos paslaugą, bet jūsų bus beveik neįmanoma perkalbėti pasielgti priešingai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje kai kurios permainos namuose gali versti jus atsitraukti ar sutrikti. Ir ne dėl to, kad jos jums nepalankios, o dėl to, kad nežinosite, kokį vaidmenį šiame keistame spektaklyje vertėtų pasirinkti.

Savaitės vidurys visai smagus tiems, kurie nesibaido dėmesio ir tiems, kurie nebijo pripažinti, kad dėl sėkmės ateityje verta šio to pasimokyti ar pasikartoti tai, ką praeityje studijavote. Ir jei turėsite įžvalgų, kurios jūsų galva praverstų kitiems, išsakykite, savo indėlio į tai per daug nepabrėždami.

Savaitės pabaigoje noriai aukositės dėl tų, kurie gyvena toli arba taip pasinersite į studijas, kad net save ir tai, kas jums šiuo metu be galo svarbu, pamiršite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje ir dirbti komandoje bus malonu, ir su kolegomis įvairias naujienas aptarti bus smagu, ir su draugais bendraudami nesiliausite juos stebinti ar susidarius aplinkybėms, keisti savo planus.

Savaitės viduryje kažkas kunkuliuos ir virs jūsų viduje. Jei tai išeis iš už jūsų vidinio pasaulio ribų, tai tik  dėl to, kad kažkuo pasitikite taip pat, kaip ir savimi. O tokiu būdu ir nuoskaudos atlėgs ir keisti sapnai, kurie siųs visokius nesuprantamus ženklus, ims aiškėti.

Savaitgalį, ieškodami lėšų kokiems nors jums rūpinčios organizacijos projektams ar norėdami padėti draugams, brisite taip giliai, kaip niekad net neketinote įbristi. O į pastabas, kad laikas sustoti, nereaguosite. 

Taip pat skaitykite: Atleidimo ritualai. Kam reikalingi 7 laiškai priešui?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje galite gauti vertingų pasiūlymų (tiesa, ne mažiau keistų), kaip originaliai užsidirbti ar kokį savo neįtikėtiną gebėjimą panaudoti savo darbe. Pasistengę nesiblaškyti, save išties praturtinsite.

Savaitės viduryje šis tas nemažiau vertingo vyks tarp jūsų su bičiuliais ar grupės nariais. Čia bus tiek svarbių aptarimų, kad net galvoje netilps. Laimei, tai bus puikios dienos atnaujinti prigesusią partnerystę ir surasti naujų galimybių, pasižvalgius po netolimą praeitį.

Savaitės pabaigoje jūsų meilė darbui nesutaps su jūsų antrosios pusės noru būti su jumis. O gal jis ar ji nepritars jūsų taip puoselėjamiems gyvenimo ar karjeros tikslams?


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 

Temos: 1 Ženklai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Dvasinis kapitalas: kodėl Ukraina atsiskiria nuo Rusijos stačiatikių bažnyčios?

Aktualu

Valdžios paslauga narkomafijai: prekeivių įkliūva vis mažiau, taikiklyje – jaunimas su „žole“ kišenėje

Aktualu

Dėl kanapių auginimo kalta pripažinta lietuvė: „Maniau, kad tai – egzotiškas augalas iš Japonijos“

Prie Jono Žemaičio-Vytauto buvo...

Donatas Motiejūnas apie uždirbamus milijonus, sūnų ir Lietuvos rinktinę

Aktualu

Sukrėsti vietiniai surinko daugiau kaip 6000 svarų Dandolke nužudytos lietuvės laidotuvėms

24sek

M.Kalnietis ir ASVEL neklumpa: Prancūzijoje – antra pergalė

Aktualu

Ką daryti su A.Hitlerio rezidencija Alpėse, į kurią plūsta neonaciai?

Gazas

„Kalėdų senelis ir vasara“: kelionė į šiaurę pas Santa Klausą ir jo elnius

15min recenzija Kultūra

Filmas „Iš kur tas žydėjimas“: pastelinis Nomedos Saukienės portretas

Aktualu

Panevėžio rajone girtam vairuotojui neįveikiama kliūtimi tapo melioracijos šulinys

Mokslas.IT

„Google“ pristatė vizualesnį ir intuityvesnį paieškos variklį

Vardai

Lietuvoje kaip modelis išgarsėjusi Erika Stasiulevičiūtė – JAV geidžiama aktorė ateivės vaidmenims

24sek

Po D.DeRozano mainų, Kyle'as Lowry vengė „Raptors“ vadovų skambučių

Gyvenimas

Mes lygūs. Su spalvų lagaminu keliaujanti Sigita: „Piešdama vizijas, jaučiuosi įrankiu“

Vardai

Teismas M.Tylai negailestingas: „Jis – suaugęs asmuo, už neteisėtus veiksmus privalo atsakyti“

Vardai

Aristokratiškų jūros gėrybių mėgėjai šventiškai atidarė austrių sezoną

Sportas

Vokietijoje nutrūko „Bayern“ pergalių serija

Pasaulis kišenėje

Išskirtinį planą turintį V.Urboną su komanda kelionėje lydi nuostabūs vaizdai

Gyvenimas

Į kolekcijos pristatymą – su „Dior“ rankine: tai ne fantazijos trūkumas, o pagarba kūrėjams

Naujienos

Aktualu

Dvasinis kapitalas: kodėl Ukraina atsiskiria nuo Rusijos stačiatikių bažnyčios?

Aktualu

Valdžios paslauga narkomafijai: prekeivių įkliūva vis mažiau, taikiklyje – jaunimas su „žole“ kišenėje

Aktualu

Dėl kanapių auginimo kalta pripažinta lietuvė: „Maniau, kad tai – egzotiškas augalas iš Japonijos“

Prie Jono Žemaičio-Vytauto buvo...

Donatas Motiejūnas apie uždirbamus milijonus, sūnų ir Lietuvos rinktinę

Aktualu

Sukrėsti vietiniai surinko daugiau kaip 6000 svarų Dandolke nužudytos lietuvės laidotuvėms

24sek

M.Kalnietis ir ASVEL neklumpa: Prancūzijoje – antra pergalė

Aktualu

Ką daryti su A.Hitlerio rezidencija Alpėse, į kurią plūsta neonaciai?

Gazas

„Kalėdų senelis ir vasara“: kelionė į šiaurę pas Santa Klausą ir jo elnius

15min recenzija Kultūra

Filmas „Iš kur tas žydėjimas“: pastelinis Nomedos Saukienės portretas

Aktualu

Panevėžio rajone girtam vairuotojui neįveikiama kliūtimi tapo melioracijos šulinys

Mokslas.IT

„Google“ pristatė vizualesnį ir intuityvesnį paieškos variklį

Vardai

Lietuvoje kaip modelis išgarsėjusi Erika Stasiulevičiūtė – JAV geidžiama aktorė ateivės vaidmenims

24sek

Po D.DeRozano mainų, Kyle'as Lowry vengė „Raptors“ vadovų skambučių

Gyvenimas

Mes lygūs. Su spalvų lagaminu keliaujanti Sigita: „Piešdama vizijas, jaučiuosi įrankiu“

Vardai

Teismas M.Tylai negailestingas: „Jis – suaugęs asmuo, už neteisėtus veiksmus privalo atsakyti“

Vardai

Aristokratiškų jūros gėrybių mėgėjai šventiškai atidarė austrių sezoną

Sportas

Vokietijoje nutrūko „Bayern“ pergalių serija

Pasaulis kišenėje

Išskirtinį planą turintį V.Urboną su komanda kelionėje lydi nuostabūs vaizdai

Gyvenimas

Į kolekcijos pristatymą – su „Dior“ rankine: tai ne fantazijos trūkumas, o pagarba kūrėjams

Vardai

Daugiau vandens

Ginekologė pataria

Video

00:29
01:11
00:42

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką