TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – sausio 18–24 d.

Mergina.
Fotolia nuotr. / Mergina.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką gi naujoji savaitė žada jums? Kviečiame skaityti savo bei artimųjų horoskopą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje išbandysite intuicijos galią jūsų gebėjimui ką nors suvokti ar padaryti kitiems įtaką. Vėliau, Saulei įėjus į Vandenio ženklą, tapsite novatoriais, siekiančiais išbandyti tai, kas nauja ir progresyvu. Be to, save realizuosite atradę naujų galimybių savo komandoje.

Vėliau jūsų karjeros eigą trikdys neišsakyta kito žmogaus nuomonė, o savaitgalį Venera, įsikūrusi Ožiaragio ženkle, pasirūpins jūsų profesine gerove ar visuomeniniu statusu. Savaitę užbaigs pilnatis Liūto ženkle, jūsų romantikos, kūrybos, vaikų, pramogų ir pomėgių srityse, suteikdama aiškumo ir galimybę patobulinti tai, kas netobula.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje kiti žmonės bus jūsų katalizatorius, siekiant komandinės sėkmės. Savaitės viduryje Saulės pereis į Vandenio ženklą, sustiprindama jūsų profesinę saviraišką. Darbo vietoje tapę laisvesniais ir išradingesniais, išties savo karjeros galimybes padidinsite.

Prieš savaitgalį savo, kaip studento ar mokytojo, gebėjimus išreikšite tik labai įsigilinę į dalyko esmę. Čia jūsų gelbėjimosi ratu gali tapti Venera, pakeitusi ženklą – mokysitės ar kitus mokysite, visa tai darydami su meile, nevengdami atsakomybės. Galiausiai pilnatis jūsų šeimos srityje parodys, ką verta atlikti dėl asmeninės gerovės, kad iškiltumėte ne tik artimųjų akyse.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje atrodys, kad užuot dirbę, esate nešami už jus daug galingesnės srovės. Savaitės viduryje jūsų prioritetai keisis kartu su Saule, keičiančia ženklą: norėsite kuo daugiau pamatyti, sužinoti, mokytis ir dalytis tuo, kas išmokta. Nenuostabu, jei nuo šiol vis dažniau tolimas keliones planuosite, į jas vyksite ar užsienio kalbos mokysitės.

Artėjant savaitgaliui bus tuo sunkiau, kuo labiau užsiversite nuo tų, kuriems rūpite ar esate susiję. Savaitgalį pinigų ir meilės globėja pakeis ženklą, paragindama jus mėgautis bendrais turtais ir imantis už juos didesnės atsakomybės. Kai viskas taip rimta, jus nuo to išvaduoti gali pilnatis, priminsianti jums apie malonumą bendrauti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje įnikus giliai į savo svajones, rasite raktą joms išpildyti, tačiau prieš įsitraukdami į veiksmą, įsitikinkite, kad tai jus džiugina. Savaitės viduryje prasideda laikotarpis, kai verta ieškoti kitokių sprendimo būdų įprastoms problemoms spręsti. Svarbu atminti, kad maloniausios pergalės bus tos, kurias laimėsite, suvieniję jėgas.

Taip pat skaitykite: Astrologinės prognozės – vienoje vietoje: 2016 metų horoskopai kiekvienam Zodiako ženklui

Priartėjus savaitgaliui jūsų santykių su artimu žmogumi eigą trikdys neišakytos baimės, tačiau kai šeštadienio vakarą Venera pradės kelionę priešingu ženklu, pasijusite labiau atsakingi už jį ar ją ir patirsite tikrąjį santykių skonį. Galiausiai įvyks pilnatis jūsų asmeninių vertybių srityje, kurios padedami sužinosite, ką galite padaryti dėl savo asmeninės gerovės. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje atrasite būdus, kurie sužadins jūsų partnerių dosnumą tam, kad jūsų namuose būtų įvykdytas kažkoks sumanymas. Savaitės viduryje Saulė ims judėti priešingoje Zodiako pusėje nei jūsų ženklas, tokiu būdu primindama, kad partnerių siūlomos taisyklės svarbesnės už jūsų asmenines ambicijas.

Priartėjus savaitgaliui norėsite įvesti daugiau tvarkos ir aiškumo savo darbo vietoje ar buityje, bet rezultatas kol kas bus su minuso ženklu. Tai kiek palengvins Ožiaragio žvaigždyne įsikūrusi Venera – ji tobulins jūsų darbo aplinką ir gerins jūsų santykius su kolegomis. Paskutinę savaitės dieną įvyks pilnatis jūsų ženkle, kuri gali jums patarti, ką savyje verta pakoreguoti, norint daryti geresnį įspūdį aplinkiniams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje kažkoks jums svarbus žmogus įkvėps jus kalbėti, rašyti, mokytis, kur nors nuvykti ar pakvies jus į įkvepiantį susitikimą. Savaitės viduryje dėl Saulės Vandenio ženkle, originalumas ir naujų technologijų taikymas padės jums tinkamiau atlikti kasdienes pareigas ar savo gera savijauta pasirūpinti.

Prieš savaitgalį suprasite, kad dėl kažkokių paslaptingų srovių jūsų kūrybinis projektas stringa, o ir vaikai kažką nuo jūsų slėps. Tiesa, Venera jūsų romantikos srityje žada keletą įvairesnių prieskonių. Ir galų gale – pilnatis Liūto ženkle, kuri parodys, kad net ir būdami užkulisiuose, galite kai ką juose vertingo nuveikti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje ne tik svajokite apie jaukesnę buitį, patogesnę darbo vietą ir jūsų įgūdžių vertą atlyginimą, bet ir dėl to ką nors atlikite. Savaitės viduryje Saulė pereis į oro stichiją, leisdama jums panaudoti savo intelektualinius sugebėjimus kuriant ir siekiant mažų, bet malonių ir svarbių gyvenimo džiaugsmų.

Prieš savaitgalį nesivelkite į pokalbius su šeimos nariais apie tai, ko nenorite sužinoti, antraip būsite priblokšti. Verčiau nukreipkite mintis į namų gražinimą, kam tinkamai pagelbės ženklą pakeitusi Venera. Paskutinę savaitės dieną pilnatis pakvies jus pasikartoti lyderystės pagrindus, reikalingus jūsų komandoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje inicijuosite tai, kas šildo jūsų sielą ir didina jūsų kūrybiškumą: tai ir romantiški nuotykiai, ir pramogos vaikams ar laikas, skirtas pomėgiui. Savaitės viduryje Saulė sustiprins jūsų saviraišką namuose. Spręsdami šeimos galvosūkius, būkite originalūs ir, šiukštu, namiškių nevaržykite.

Paskutinę darbo dieną bus įmanoma sužinoti tai, kas jums be galo rūpi, tačiau tikrai nelengva! Įvairiausi kontaktai ir pasidalijimas naujienomis taps aktualesni savaitgalį, kai Venera peržengs Ožiaragio žvaigždyno slenkstį. Paskutinę savaitės dieną – pilnatis jūsų karjeros srityje, ir, dairydamiesi po pasiekimų lentynas, suprasite, kad būsite matomi tiek, kiek būsite kūrybiški.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje dėl savo laimingos šeimos pasistengsite padaryti daug, netgi atleisti namiškiams tai, už ką niekad niekada niekam nebuvote atleidę. Savaitės viduryje Saulė, pradedanti kelionę Vandenio ženklu, stiprins jūsų norą išradingiau bendrauti, užmegzti reikalingus ryšius ir patiems tinkamai atsiskleisti.

Prieš savaitgalį jūsų vertybių sistema ir pasitikėjimas savimi pareis išbandymų kelią. Vėliau situaciją pagerins Venera, ne tik sustiprindama jūsų norą daugiau dėmesio skirti materialiems poreikiams, bet ir padidindama pajamas ar įteikdama keletą dovanėlių. Nenuostabu, jei galiausiai užsigeisite aplankyti tai, ko niekaip nepavyko aplankyti ar išmokti dalykus, kurių iki šiol neišmokote.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitę pradėsite nuo įkvepiančių pokalbių ar susitikimų, kurie užburia ir suvienija komandą. Savaitei įpusėjus Saulė paliks jūsų ženklą, dėl ko sustiprės poreikis stiprinti savo materialųjį pagrindą ir  atskleisti savo unikalius ir keistus talentus.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės 2016-ųjų meilės horoskopas

Prieš pasibeldžiant savaitgaliui, jums bus sunku apsispręsti, ar atvirauti su viltimi kitus įtikinti, ar kol kas pasilikti šią informaciją sau. Laimė, Venera šeštadienio vakarą jau bus jūsų ženkle, stiprindama jūsų žavesį ir patrauklumą. Galų gale įvyks pilnatis Liūto ženkle, atskleisdama jums, kurios dalybos ar bendros patirtys buvo įvykdytos nekorektiškai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje jausitės dosnūs ir viską galintys tuomet, kai norėsite atlikti dar vieną žygdarbį savo darbo vietoje. Savaitės viduryje Saulės apsilankymas jūsų ženkle sustiprins poreikį save išreikšti, ką įgyvendinsite laisvai mąstydami, stiprindami draugiškus ryšius ir siekdami naujovių bei asmeninės laisvės.

Prieš savaitgalį turėsite apie ką pamąstyti ir sau pripažinti, kad kažkokios paslaptys laiko jus prikaustytus prie praeities. Išsiilgusiems jausmų, ne kokios žinios – nuo šiol Venera bus Ožiaragio ženkle, ir kol ji nepasieks jūsų ženklo, savo jausmų geriau neatskleisti. Tiesa, tai nereiškia, kad jūsų antroji pusė liks be jūsų dėmesio. Priešingai, – pilnatis jūsų partnerystės srityje, tad galite atrasti sėkmingų santykių raktą. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jūsų mintys skambės įtikinamai, todėl abejingų neliks, kai norėsite įtikinti, išmokyti ar savo pavyzdžiu įkvėpti. Tiesa, savaitės viduryje pravartu atsitraukti ir leisti sau kiek rečiau rodytis eteryje. Daugiau gero sau nuveiksite, pasinerdami į savo vidų, svajones, įžvalgas, sapnus ir skirdami laiko kūno ir sielos apsivalymui.

Prieš savaitgalį neišsakyti žodžiai trikdys jūsų ryšius su draugais ar komandos nariais. Na, o jūsų grupės veiklos srityje šeštadienio vakarą įsikūrusi Venera, parodys, kiek daug gėrio ir džiaugsmo gali suteikti draugiški santykiai ar bendra veikla. Be to, dar nepalikite nuošalyje ir savo buities, maitinimosi įpročių ir sveikatos – čia jums kelias užduotis skirs sekmadienį įvyksianti pilnatis.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką