Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 25d. 19:00

Savaitės horoskopas – sausio 26–vasario 1 d.

Žiema
Fotolia nuotr. / Žiema

Su kokiomis nuotaikomis įžengsime į paskutinį žiemos mėnesį? Kviečiame sužinoti, ką pranašauja astrologė Vaida Budginaitė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę jūsų jausmų pasaulis gali tapti tikru nesusipratimu dėl Veneros vietos pokyčių ir jos ryšių su kitomis planetomis. Antrąją savaitės dieną ji įplauks į Žuvų vandenis, dėl ko vieni save įkalins savo jausmuose, antri vengs pripažinti savo jausmus, treti pajus aistrą uždraustam vaisiui. Savaitei baigiantis šioje srityje situacija ne lengvės, o priešingai, kažkas iš toli atskubės su reikalavimais ir nubraižys jums griežtą, kupiną apribojimų labirintą. Norėdami iš jo išsivaduoti, kažką sukursite, kažką idealizuosite, ir jis taps dar painesnis.

Iš sumaišties vidiniame pasaulyje jus gali ištraukti vadovų pasiūlyta galimybė išspręsti painų profesinį galvosūkį. Be to, dar jums gali tekti permąstyti santykius su vienu iš savo draugų ar bendražygių. Taip pat turėsite dar vieną šansą sužibėti savo erudicija tarp komandos narių. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų ženklo valdovė Žuvų ženkle suteiks šviesų atspalvių jūsų santykiuose su draugais. Bus gera su jais dalytis atjauta, šiluma ir gerumu. Deja, materialių vertybių dalybos gali būti slogi tema. Ar nesijausite įsprausti į kampą, kai kiti nuspręs, kad kažką atiduoti ar kažką paimti yra jūsų pareiga? O jei dar čia įsiveltų intymumo problemos? Nebėkite nuo realybės, užsidėdami rožinius akinius kaskart, kai spręsite grupės problemas. Patiklumas įgaus tokį pagreitį, kad jūs pamiršite, kas tikrieji jūsų draugai. Nedelskite, jei pasitaikys proga įkvėpti kolektyvui optimizmo, vilties ar suteikti žinių.

Darbo savaitės pabaigoje įvykęs pokalbis su tėvu, vadovu ar kokiu autoritetingu asmeniu jums primins, kad praeityje palikote spragų, kurias dabar reikia užpildyti. Neignoruokite patarimo, net jei jį girdite ne pirmą kartą ar savo įžvalgų, kurias anksčiau ignoravote. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Veneros kelionė Žuvų ženklu, prasidedanti šį antradienį, praturtins jūsų profesinę sritį. Svarbu, kad nesitikėtumėte, jog žuvelės, kurias darbe sužvejosite, būtų didelės ir brangios. Ir nesutrikite, jei turėsite dalį jų paaukoti alkaniems. Jūsų elgesys darbe gali nepatikti jūsų partneriams: tiems, kurie namuose, ar tiems, su kurias dirbate.

Kitiems savo karjeros reguliuoti neleiskite, bet pernelyg nesureikšminkite savo tikslų. Kas žino, gal kiti žmonės jums padės tada, kai kelyje į savo viršukalnes pasiklysite? Tiesą sakant, būtent bendradarbiavimas gali jus ištraukti iš nesusipratimų liūno. Šią savaitę dar teks išmokti tai, ko praeityje neįsisavinote. Pasikartokite visą neišmoktą medžiagą, o savo požiūrį keiskite atsižvelgdami į netikėtus komandos narių pasiūlymus. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę malonumų planeta įžengia į Žuvis. O tai reiškia, kad jūs turite progą patirti visą tyriausių ir nesavanaudiškiausių jausmų gamą ir pakilti virš realybės. Kad per toli nenuplauktumėte ir pernelyg neįsisvajotumėte, bus darbo, labai daug darbo. Daug daugiau, nei galėjote įsivaizduoti. Kita kalba, kaip į tai reaguosite. Kaip rasti teisingą atspirties tašką ir neperlipti pavojingos ribos, jums turbūt nurodys antroji pusė ar kitas svarbus asmuo.

Taip pat skaitykite: Moterys, vykite lauk tetulės sindromą

Be to, aktuali gali tapti bendrų finansų, intymių ryšių ar paslapčių tema. Panašu, kad galite netyčia nugirsti tai, kas jau anksčiau buvo pasiekę jūsų ausis. Kaip su tuo pasielgti jums patars kažkas iš vadovybės ar netikėti pokyčiai darbo vietoje. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Priartėjo metas, kai jums reikės tapti savo aplinkos dalimi ir nesiliauti dalytis savo materialiais ir dvasiniais turtais. Kaip kitiems įrodysite, kad jie jums ne mažiau svarbūs nei jūs patys? Visa tai dėl Veneros vandens ženkle. Ji šią savaitę bus blaškoma abejonių, tokiu būdu painiodama jūsų popierius bendrų finansų ar intymumo frontuose. Čia matysite tai, ką norite matyti. O kai suprasite, kad jums neleista bristi giliai į malonumus, turbūt nusivilsite savimi arba savo pasauliu. Užuot apie tai galvoję, pradėkite nuo mažų dalykų, kuriuos atlikdami įgysite sparnus.

Galimas daiktas, kad vėl sutiksite neseniai matytą žmogų ar vėl išgirsite neseniai girdėtą, bet iki galo nesuvoktą informaciją. Nors tai jums primintų kapstymąsi po praeitį, išsilaisvinsite nuo to tik radę priežastį ar pritaikę žinias savo santykiuose. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Meilės valdovė priešingoje Zodiako pusėje, todėl daliai jūsų atstovų puikus metas apsidairyti ieškant antrosios pusės. Tačiau kol kas neskubėkite, leiskite sau įsibėgėti. Kurkite būsimo mylimojo paveikslą, pernelyg jo neidealizuodami (kas šią savaitę gali būti tikrai keblu). Realybės jausmą suteiks šeima ar pareigos jai. Vieniems šeima taps inkaru, apsaugančiu nuo nereikalingų iliuzijų santykių srityje, o kitiems kliūtis, trukdanti matyti kitame žmoguje tai, ką matyti norisi.

Savaitei baigiantis jus gali džiuginti bendra veikla, atliekama kartu su vaikais ir artimu žmogumi. Be to, gali išryškėti ar atsinaujinti iki šiol pamiršta darbo ar sveikatos problema. Neužsisklęskite, nes sprendimus (turbūt keistus) pakuždės kitas asmuo. Ypač atidžiai išklausykite jau girdėtą ir dabar pasikartojančią informaciją.

Taip pat skaitykite: Blogiausios pusryčių idėjos

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl jūsų ženklo valdovės Žuvų ženkle rūpintis kitais ir paaukoti save darbui artimiausiu metu jums bus taip pat svarbu, kaip kvėpuoti. Tą patį galima pasakyti apie jūsų santykius su kolegomis ir jūsų darbo vietą. Tačiau būsite linkę matyti tik tai, ką norite, dėl ko alinsite save per dideliu darbo krūviu, ar, priešingai, rinksitės lengviausius kelius. O kai nepavyks susitarti ar patekti ten, kur jums reikia, savo nerimu sunkinsite ir taip nelengvą situaciją. O jei savo energiją nukreipsite į namus, jūsų sustabdyti bus neįmanoma. Norėsite ką nors atnaujinti, pakeisti, įdiegti.

Imdamiesi naujos veiklos, neatmeskite prašymų ar pasiūlymų grįžti prie ankstesnės, kurią galbūt pradėjote ir numetėte nepabaigtą. Čia gali būti svarbus jūsų partnerių vaidmuo ir jūsų mokėjimas džiaugtis mažais dalykais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai jausmų ir malonumų planeta pereina į Žuvis, būtinybė nuolat būti su mylimu žmogumi tampa būtina sąlyga. O jei šalia jūsų nėra žmogaus, kuriam galite paaukoti visą save – jį mikliai sukursite savo vaizduotėje. Puiku, jei neperžengsite ribų ir nepagalvosite, kad sutikote tą, kurio visą gyvenimą ieškojote. Tokiu būdu nesunku tapti savo jausmų įkaitais. Iš svajonių pasaulio jus ištrauks ir realybės jausmą grąžins finansiniai įsipareigojimai.

Savaitei baigiantis iš tinkamo šaltinio išgauta informacija padės jums atrasti raktą į vaikų auklėjimą ir įgyvendinti savo kūrybinius planus. Dalykai, kuriuos sužinosite iš savo šeimos narių, jums gali būti akibrokštas, kurio girdėti nenorėjote. Pasiklausykite, kad namuose įsiviešpatautų aiškumas. O jei reikės kažką namuose pertvarkyti ar kitaip sudėlioti darbo grafiką – tuoj griebkite jautį už ragų

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Venera, pereidama į Žuvų ženklą, sutelkia daugiau jūsų dėmesio į šeimą ir namus. Būti juose jums bus tikra atgaiva, nes jausitės laukiami ir mylimi. Tačiau, ar nebus taip, kad šią savaitę dėl jūsų kaltės jie jausis atstumti? Prisiminę, kaip svarbu ne tik imti, bet ir duoti, kaip svarbu ne tik nustatyti ribas kitiems, bet ir leisti kitiems būti savimi, neperlenkite lazdos nei į vieną pusę. Radę aukso vidurį, dar rasite ką namuose pakeisti, kad juose netrūktų nieko. Dabar turite visus šansus tas permainas panaudoti savo pačių ir savo šeimos gerovei.

Savaitei perlipus per antrąją pusę, turbūt susitiksite su žmogumi, kurio vengėte, ar turėsite aptarti temą, kuri jūsų visiškai nedomina. Būkite lankstūs, kūrybiški ir atidūs savo atžalų nuomonei, o jei reiks kažką ištraukti iš atminties archyvo – neatmeskite to.

Taip pat skaitykite: 9 dalykai, kuriuos klaidingai priimame kaip laimę

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Romantiškos pažintys, pokalbiai ir susitikimai, Venerai perėjus į Žuvų ženklą, gali jums praskaidrinti niūrias ir šaltas dienas. Tačiau šią savaitę būtų svarbu įsitikinti, kad asmuo, dėl kurio jūs tuoj pamesite galvą, iš tiesų egzistuoja. Viena vertus, net būdami žemiško ir tvirto ženklo atstovai, jūs būsite linkę šį tą sugalvoti ir girdėti tai, ką norite. Kita vertus, taip sureikšminsite prisiminimus ir jų sunkią naštą, kad nematysite, kas iš tiesų vyksta. O norėdami su visu pasauliu pasidalyti savo svajonėmis ir mintimis, gerai patikrinkite, ką paleidžiate laisvėn. Ir dar šis tas apie informaciją: žinosite daugiau už kitus, bet kažin ar prasmingai panaudosite savo žinojimą.

O kai jums bus pasiūlyta pasikalbėti uždarbio tema, išgirdę kažką, ką jau žinote, neatmeskite. Galbūt ne veltui visata jus grąžina prie ankstesnio, regis, nepabaigto reikalo. Išmokę pamoką, galite suprasti, ko reikia, kad jūsų piniginė pasipildytų. Čia svarbų vaidmenį atliks kažkas iš šeimos narių. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Finansų, grožio ir malonumų planeta įsikuria šią savaitę Žuvų ženkle, todėl nesistebėkite gavę papildomų pajamų, sulaukę dovanų ir viską ar net dar daugiau išleidę tam, kas gražu ar malonu. Čia ribų nejausite jokių – bus noras aukoti, remti ir patiems mėgautis savo gerumu. Visiems bus geriau, jei  gyvenimo teikiamais džiaugsmais mėgausitės, neįklimpdami į sentimentus ir skolas. Užuot širdę, kad draugai jums parodo jūsų klaidas ar laiku negrąžina skolos, būkite budrūs, nes būtent dabar jums į rankas gali įkristi ilgai lauktas laimikis, apie kurį verčiau visiems nepasakoti.

Artėjant savaitgaliui turėsite ką pasakyti kitiems, nepastebėdami, kad dalis jūsų informacijos kartojasi. Įsiklausykite į savo pačių mintis ir žodžius. Galite išgirsti šį tą vertinga. O dar kartą susidūrę su neseniai matytu žmogumi, išklausykite į jo ar jos neįtikėtinas idėjas. 

Taip pat skaitykite: Stebuklingos Alisos citatos

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Venera jūsų ženkle, ir jums leista būti romantiškiems ir jausmingiems. Dalis jūsų pamirš apie save ir visa savo siela atsiduos mylimam asmeniui. Kita dalis pasistengs pagražinti save. Nesuklys tie, kurie išsiruoš į grožio saloną ar drabužių parduotuves. Darbas, tiesa, jus atitrauks nuo staipymosi prieš veidrodį ir šiek tiek apribos jūsų galimybes šioje savęs gražinimo srityje. Kita vertus, tai jus apsaugos nuo to, ką jūs įsivaizduojate ir grąžins jus realybėn. Komandos nariai padės jums susitelkti ir teisingai panaudoti savo energijos resursus.

Jei jus aplankys sapnas, kurį jau esate matę, neišmeskite jo iš galvos. Galbūt kažkas tokiu būdu jums bando pranešti svarbią žinią? O vėl dėl ankstesnės priežasties sujaukti reikalai jūsų materialiame pasaulyje dar nereiškia, kad jūs kažką prarandate. Gal viskas priešingai?


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

M.Puidokas pasijuto visagaliu – spaudžia žiniasklaidą atskleisti šaltinius

24sek

Septynetas, kurį akylai stebi Kauno „Žalgiris“

Aktualu

Marius Laurinavičius: Ar gali Rusija nesikišti į Lietuvos rinkimus? Pažvelkime į Latvijos pavyzdį

Kultūra

Buvusiuose Profsąjungų rūmuose rasti A.Stoškaus vitražai

Verslas

LRT Tyrimas. Slaptose pažymose apie „Revolut“ – ryšiai su Kremliumi?

Mokslas.IT

„Dell G3“ ir „Dell G5“ nešiojamieji kompiuteriai: vilkai ėriukų kailiuose (apžvalga)

Aktualu

Orai.lt: savaitės viduryje spustelės ir 20 laipsnių šaltis

Pasaulis kišenėje

Kodėl sniegas JK sukelia daugiau problemų nei Kanadoje: priežastis visai paprasta

Kaimo mokykla: elektros nėra, vaikų yra, bet per mažai. Pastrėvys

Verslas

Siuntoms iš Jungtinės Karalystės – PVM ir muito mokesčių grėsmė

Vardai

Meghan Markle suknelė už 25 svarus išparduota akimirksniu: gudručiai perparduoda 6 kartus brangiau

24sek

Istorinis K.Thompsono šou Los Andžele: dešimt taiklių tritaškių per dešimt pirmų bandymų

Gazas

15min studijoje – V.Žala ir S.Jurgelėnas: Dakaro išbandymai ir suvestos sąskaitos

Aktualu

Sulaikytas nužudyto Gdansko mero apsaugos vadas

Gyvenimas

Tyrimas: kodėl buki filmai traukia protingus žiūrovus?

Aktualu

Ekspertai apie S.Skvernelio kandidatūrą: nemano, kad tai planuota iš anksto, įžvelgia riziką

Aktualu

Lietuvis įvykdė neapykantos nusikaltimą prieš šiaurės airį: sužalojo visam gyvenimui

Gazas

Balys Bardauskas ruošiasi į Lietuvą: „Jaučiuosi lyg įveikęs Dakarą“

Aktualu

Naujasis Kinijos „Šilko kelias“ finansuoja sukčius, o šalis veda į bankrotą

Aktualu

Girtas panevėžietis „Nissan“ į medį nukreipė visiškai tiesioje gatvės atkarpoje

24sek

„Rockets“ išvykoje į Filadelfiją – lyderių konfliktas ir nustelbtas istoriją kuriantis J.Hardenas

Vardai

Brado Pitto moterys: tarp Charlize Theron ir Angelinos Jolie jau prieš daug metų perbėgo juoda katė

Aktualu

Ministerijos nepritaria R.Karbauskio idėjai liberalizuoti deklaravimo tvarką emigrantams

Vardai

Karoliną Meschino puošęs Kęstas Rimdžius nukopijavo Izraelio mados namų suknelę? Palyginkite

Kultūra

Svaiginimąsi kare aprašęs Łukaszas Kamieńskis: „Turime dvigubą kariuomenės ir narkotikų istoriją“

Naujienos

Aktualu

M.Puidokas pasijuto visagaliu – spaudžia žiniasklaidą atskleisti šaltinius

24sek

Septynetas, kurį akylai stebi Kauno „Žalgiris“

Aktualu

Marius Laurinavičius: Ar gali Rusija nesikišti į Lietuvos rinkimus? Pažvelkime į Latvijos pavyzdį

Kultūra

Buvusiuose Profsąjungų rūmuose rasti A.Stoškaus vitražai

Verslas

LRT Tyrimas. Slaptose pažymose apie „Revolut“ – ryšiai su Kremliumi?

Mokslas.IT

„Dell G3“ ir „Dell G5“ nešiojamieji kompiuteriai: vilkai ėriukų kailiuose (apžvalga)

Aktualu

Orai.lt: savaitės viduryje spustelės ir 20 laipsnių šaltis

Pasaulis kišenėje

Kodėl sniegas JK sukelia daugiau problemų nei Kanadoje: priežastis visai paprasta

Kaimo mokykla: elektros nėra, vaikų yra, bet per mažai. Pastrėvys

Verslas

Siuntoms iš Jungtinės Karalystės – PVM ir muito mokesčių grėsmė

Vardai

Meghan Markle suknelė už 25 svarus išparduota akimirksniu: gudručiai perparduoda 6 kartus brangiau

24sek

Istorinis K.Thompsono šou Los Andžele: dešimt taiklių tritaškių per dešimt pirmų bandymų

Gazas

15min studijoje – V.Žala ir S.Jurgelėnas: Dakaro išbandymai ir suvestos sąskaitos

Aktualu

Sulaikytas nužudyto Gdansko mero apsaugos vadas

Gyvenimas

Tyrimas: kodėl buki filmai traukia protingus žiūrovus?

Aktualu

Ekspertai apie S.Skvernelio kandidatūrą: nemano, kad tai planuota iš anksto, įžvelgia riziką

Aktualu

Lietuvis įvykdė neapykantos nusikaltimą prieš šiaurės airį: sužalojo visam gyvenimui

Gazas

Balys Bardauskas ruošiasi į Lietuvą: „Jaučiuosi lyg įveikęs Dakarą“

Aktualu

Naujasis Kinijos „Šilko kelias“ finansuoja sukčius, o šalis veda į bankrotą

Aktualu

Girtas panevėžietis „Nissan“ į medį nukreipė visiškai tiesioje gatvės atkarpoje

24sek

„Rockets“ išvykoje į Filadelfiją – lyderių konfliktas ir nustelbtas istoriją kuriantis J.Hardenas

Vardai

Brado Pitto moterys: tarp Charlize Theron ir Angelinos Jolie jau prieš daug metų perbėgo juoda katė

Aktualu

Ministerijos nepritaria R.Karbauskio idėjai liberalizuoti deklaravimo tvarką emigrantams

Vardai

Karoliną Meschino puošęs Kęstas Rimdžius nukopijavo Izraelio mados namų suknelę? Palyginkite

Kultūra

Svaiginimąsi kare aprašęs Łukaszas Kamieńskis: „Turime dvigubą kariuomenės ir narkotikų istoriją“

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:46
02:03

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką