Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – spalio 3–9 d.

Mergaitė
„Fotolia“ nuotr. / Mergaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką žada naujoji rudens mėnesio savaitė? Kokių netikėtumų ar svarbių pamokų tikėtis?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje besikreipiantys patarimo dėl santykių, ieškantys žinių ar specialisto konsultacijos, gaus tai, ko tikėjosi. Kiek vėliau išgirsite įvertinimą iš vadovybės ar net lauktą padėką. Darbe regėsite aibę galimybių ir visaip sieksite įtikinti kitus, juos visaip įtraukdami į savo sumanymus.

Savaitei baigiantis Merkurijus įsikurs jūsų partnerystės srityje, dėl ko savo bendravimo įgūdžius panaudokite santykiams gerinti, vis primindami sau, kad klausydamiesi kito žmogaus, sužinote nemažai. Tiesą sakant, krimsitės, kai teks atsisakyti savo ambicijų dėl darnos santykiuose.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje ir darbo, ir sveikatos, ir buities problemos spręsis, kai laiku atskubės reikalinga materialinė ar dvasinė pagalba. Be to, ir patys įtikinamai kalbėsite bei elgsitės, įgydami visą būrelį pasekėjų ir ištikimų gerbėjų. Regis, taip įsitrauksite į kelionių ar mokymosi planus, kad manysite, jog visi aplinkui turi tuo gyventi.

Prieš savaitgalį, Merkurijui perėjus į Svarstyklių ženklą, jums bus gera rasti reikalingos informacijos ar pasikalbėti su kolegomis, aptariant sveikatos ir šiaip kasdienybės aktualijas. Nors, tiesą sakant, kažkokios turimos informacijos niekaip nepritaikysite savo darbo vietoje ar buityje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje bus progų patikėti, kad šalia jūsų – patikimas partneris. Bet kokios užduotys darbo vietoje bus nebaisios, nes prie jūsų sumanymų jungsis tie, kurie turi daugiau įtakų ir informacijos. Intymių ar finansinių ryšių fronte taip įsibėgėsite, kad nematysite, kur jūsų trasa ir kur finišas.

Prieš savaitgalį Merkurijus pereis į oro ženklą, o tai jums padės tinkamiau save išreikšti bendraujant, rašant ar kalbant. Deja, kažkokioms jūsų iniciatyvoms dėl vaikų, pramogų ar saviraiškos bus apkarpyti sparnai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje su iškilusiais sunkumais susidorosite, tvarkingai sudėlioję savo dienotvarkę ar paklausę savo kolegų. Kažkoks jūsų sprendimas savaitės viduryje dėl laisvalaikio ar atžalų bus lengviau priimtas, jaučiant partnerio palaikymą. Artimas žmogus ir kiti šeimos nariai gali tapti jūsų bendražygiais ar priešais, nelygu kaip savo tikslų sieksite.

Darbo savaitei baigiantis Merkurijus mokys jus kalbėti su šeimos nariais. Padėkite jam pasistengdami, kad nė vienas iš jų neliktų neišklausytas. Beje, ramybės namuose gali pritrūkti dėl bandančių kišti nosį ne į savo reikalus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jūsų atžalos ar mylimas žmogus įrodys, kad nepasitikėti jais nėra priežasčių. Laimės namuose daugės, jei noriai imsitės kokių nors permainų buityje. Tiesa, gali būti ir taip, kad išbarstysite visą tam reikalingą energiją ne rimtiems projektams, o tuštiems pokalbiams.

Prieš savaitgalį Merkurijus įsikurs Svarstyklių ženkle, sužadindamas jums norą bendrauti, mokytis, dalytis tuo, ką išgirdote ir megzti pažintis. Kuo diplomatiškiau tai darysite – tuo visiems bus geriau. Galiausiai jūsų išvykų ar susitikimų planams sutrukdys reikalaujantys kai ką atlikti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje atidžiai apsidairykite namuose, kad pamatytumėte, kas čia nori ar gali jums pagelbėti. Savaitės viduryje jus įtrauks ir tiesiog užvaldys pažinčių ar žinių pasaulis. Be to, noriai planuosite ir per galvą visaip versitės, kad kažkoks jūsų projektas išvystų dienos šviesą.

Merkurijus paskutinę darbo savaitės dieną paliks jūsų ženklą, pakviesdamas jus aptarti jūsų pajamų, pirkinių ir pasikalbėti su kitais apie tai, kas jums rūpi. Ką nors gausite, eidami į kompromisus. Deja, prieš savaitgalį nėra jokių garantijų, kad jūsų pastangos ir įgūdžiai bus tinkamai įvertinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jūsų asmeninės galios stiprės, jei atsakingai naudosite gautą informaciją ir pažintis. Savaitei įpusėjus reikalingas pirkinys įsikurs jūsų namuose, pakeisdamas šeimos įpročius. Be to, turėsite noro ir jėgų panaudoti savo iniciatyvas namuose, tačiau gali būti daugiau triukšmo nei rezultato.

Prieš savaitgalį Merkurijus įžengs į jūsų ženklo valdas, suteikdamas pakankamai galių jūsų žodžiams ir leisdamas jų pagalba užsitarnauti žmonių pagarbą. Gaila vieno, kad savaitės pabaigoje namuose jums bus neleista būti savimi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje tyliai darykite tai, kas būtina ir galiausiai sulauksite reikalingo atlygio. Be to, jums bus gera išgirsti dalykų, padėsiančių patobulinti jūsų išvaizdą ar pagerinti įvaizdį. O dar aplink netruks kalbų ir gims altruistiškų planų, iš kurių ne visiems lemta išsipildyti.

Prieš savaitgalį Merkurijus įsikurs Svarstyklių ženkle, trukdydamas jums susikalbėti su savimi ir su pasauliu, tačiau padėdamas susapnuoti ar vizijose pamatyti jums reikalingų sprendimų. Nuotaiką dar gadins norintys žinoti daugiau, nei jūs esate pasiruošę jiems atskleisti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje komandos narių prašymai neturėtų būti ignoruojami. Regis, jūs jiems tapsite tikru ramsčiu, sprendžiant problemas ar siekiant bendrų tikslų. Savaitės viduryje pildysite savo ar kitų žmonių slapčiausias svajones ir šiek tiek per daug tikėsitės iš draugų, žvalgydamiesi po savo finansinių galimybių laukus.

Penktadienį, kai Merkurijus atsidurs Svarstyklių ženkle, vis daugiau laiko skirsite pokalbiams su bičiuliais ir bendražygiais, be to, noriai dalysitės savo ateities planais. Galiausiai santykius su kolegomis ar bičiuliais keis negrąžintos skolos ar kitos finansinės temos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jūsų karjeros perspektyvos stiprės dėl galų gale išspręstų praeities galvosūkių. Be to, žinosite, kaip daryti įtaką savo bendražygiams ir tam, ko visi kartu siekiate. Tiesa, keldami savo profesinių galimybių kartelę nematysite ribų, tokiu būdu kiek per daug savo energijos išeikvodami.

Darbo savaitės pabaigoje Merkurijus įsikurs Svarstyklių ženkle, pasirūpindamas jūsų žodžių galia pokalbiuose su vadovybe. Regis, artimiausiu metu jums bus ką pasakyti, užlipus į tribūną. Gaila vieno, kad kol kas jūsų pastangos ką nors pakeisti darbe mažai kam rūpės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje kai kas iš jūsų bičiulių gali tapti jums gerais mokytojais, patarėjais ar konsultantais, o meilę savo profesijai parodysite netiesioginiais būdais. Beje, jūsų pastangos savaitės viduryje įrodyti kitiems sunkiai įrodomus dalykus ir tuo užkrėsti kitus, gali negailestingai sužlugti.

Darbo savaitei baigiantis Merkurijus įsiviešpataus oro stichijos ženkle Svarstyklėse, leisdamas jums įsitvirtinti per savo erudiciją ir mokyti kitus to, kuo patys šventai tikite. Galų gale, jūsų optimizmą gesins visokios praeities įvykių sukeltos povandeninės srovės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje reikės imtis atsakomybės, sprendžiant finansines ar kitas problemas, ir asmuo, kurį laikote savo autoritetu, jums pabus reikalinga atrama. Komandos rekomendacijos jums pravers, siekiant žinių ar jomis dalijantis, tačiau kažkokie komandiniai sumanymai bus tik tuščias muilo burbulas.

Prieš pat savaitgalį Merkurijus pereis į Svarstykles, jums užmindamas daugybę mįslių ir prašydamas jus pasidomėti sritimis, į kurias anksčiau nekišote nosies. Be to, jūsų atvirumo minutė kažin ar šįkart sulauks trokštamo atgarsio tarp bičiulių.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką