Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 1d. 21:00

Savaitės horoskopas – vasario 2–8 d.

Sapnų gaudyklė
„Shuterstock“ nuotr. / Sapnų gaudyklė

Ką žada pirmoji vasario savaitė? Jei puikūs orai nedžiugins, galbūt tuomet šiluma aplankys bent širdyje? Siūlome paskaityti astrologės Vaidos Budginaitės sudarytą savaitės horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę, kai pilnatis Liūto ženkle, jūs turite viską, kad sau įrodytumėte ir kitiems parodytumėte, kokie žavūs, žaismingi, romantiški, kūrybiški esate. Kaip mokate džiaugtis ir kitus džiuginti. Kaip sugebate vaikus savęs link patraukti ir patys pabūti vaiku, žvelgiančiu į pasaulį išplėstomis akimis. Būkite spontaniški, veržlūs, nevaržantys savęs ir leisdami ugniai, kuri dega jumyse, įkvėpti kitus.

Visi, kurie dega nekantrumu įgyvendinti kūrybinį projektą, dairosi romantiškų įspūdžių ar siekia lavinti savo vaikus, gali leistis į nuotykių kupiną kelionę. O jei kartais, nesulaukus tinkamo atsako iš draugų ar komandos narių įsijungs stabdžiai, neleidžiantys savęs visiškai atskleisti, nenusiminkite. Naujos paieškos dar labiau papildys jums reikalingas degalų atsargas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl pilnaties įtakos jūsų asmeninis gyvenimas ir jame vykstantys įvykiai gali tapti jums ir paguodos tvirtove, ir nerimo šaltiniu. Nudegsite, jei būsite linkę sukrauti viską į šitą vieną krepšį, t. y. puoselėsite namus, didžiuositės šeimos nariais ir darysite viską, kad jūsų šeimos židinys negestų.

O kaip jūsų darbas? Jei ten liks atstumtų ar nepakankamai įvertintų, jums gali tekti rinktis iš dviejų, ko, regis, norite mažiausiai. Dėl šventos ramybės raskite būdų ir namiškius pagloboti, ir kolegoms ar vadovams pakankamą dėmesio riekę atriekti.

Savaitgalį jūsų planai, susiję su draugais ar bendraminčiais, įgaus naujos jėgos, naujų perspektyvų ir netgi naujų krypčių. Ir tik nuo jūsų priklauso, pamatysite tai ar ne, pasinaudosite tuo ar ne.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šviesite ir spindėsite kaskart, kai prabilsite. Ir kitaip būti negali, kai pilnatis jūsų bendravimo srityje. Ir idėjų, kurios sudomins visus, pakaks, ir žinių apie tai, kas vyksta, nestokosite. Tiesa, pamanę, kad čia neturite konkurentų, mažumėlę perlenksite lazdą, t. y. sukursite tokių nuostabių istorijų, kuriomis neįmanoma patikėti, ir pažadų, kurių nesugebate išpildyti.

Nieko tokio, jei tokiu būdu nieko nenuvilsite ir savo įsitikinimų nesulaužysite. Nepaisant visko, pasistenkite bent retkarčiais apsidairyti ir pažvelgti, kas vyksta jums virš galvos. Taip pasitikrinsite, kad jus išgirdo teisingai. O jei vis dar abejojate, ryžkitės rimtam pokalbiui su savo partneriu. Gal kažką svarbaus pagaliau išsiaiškinsite?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pilnatis Liūto ženkle jūsų piniginę ir jos turinį pavers jūsų džiaugsmo ir susirūpinimo vieta. Oi kaip sunku atsispirti pagundai išpildyti dar vieną savo užgaidą! Kiek kartų prieš atveriant piniginę nepavyks sau įrodyti, kad materialios gėrybės dar nėra jūsų vertės matas, tiek kartų užlipsite vis ant to paties grėblio. Ir tik tuomet, kai leisite eurus atsižvelgdami į savo galimybes, pirkiniai teiks tikrąjį džiaugsmą.

Be to, galimas daiktas, kad dėl jūsų poelgių kenčia tie žmonės, kurie nuo jūsų finansiškai priklausomi. Gal tikroji laimė yra dovanoti dovanas ar praturtini gyvenimą kitiems? Kai suprasite, kad duodanti ranka visada yra pilna, šios žiemos dienos įgis kitokią prasmę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pilnatis jūsų ženkle, o tai reiškia, kad būti nepastebėtiems tiesiog neįmanoma. Net jei kažką, kas jus jaudina, norite nuslėpti, net jei jaučiate, kad dėl jūsų išaugusių poreikių kai kam reikia pasispausti (kad jums liktų daugiau vietos), nevalia ignoruoti savo asmenybės poreikių ar jų menkinti. Esate verti visko, kas geriausia ir gražiausia, be to patys noriai tai spinduliuojate aplink save. O jei kažkam šalia jūsų ankšta, galbūt tai ne jūsų kaltė?

Vis dėlto kitų asmenų įtakos nemenkinkite. Šis laikas svarbus tuo, kad žvelgdami į kitus žmones, kalbėdami su jais, pažinodami juos, aiškiau pamatote ir save. Lyg veidrodyje, išryškinančiame net mažiausiais detales, kurias pamatyti ypač svarbu, pavyzdžiui, jūsų asmenybės ydas ir privalumus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Guosite save tuo, kad ne visi (o gal niekas) nemato jūsų turtingo vidinio pasaulio. Ir dar giliau į jį įniksite. Tai vis pilnatis, kuri užsuka į jūsų sapnų, vaizduotės ir svajonių sritį. Gailėtis savęs neskubėkite. Jūsų tikslas – panaudoti svajones kasdienybėje.

Leiskitės kuo giliau į šį pasaulį, žadindami savo vaizduotę. Netikrinkite savo svajonių ir nerinkite, kuri iš jų svarbesnė ar realesnė. Traukite savo svajonių ir vizijų siūlą tol, kol iš jų suvysite didžiulį kamuolį. Turėdami jį, galite kurti tai, kas reikalinga darbo vietoje, buityje ar rūpinantis artimųjų sveikata.

Derindami šiuos savo planus su šeimos nariais, turbūt patirsite jausmą, kad sukatės uždarame rate, kuriame, regis, nėra išėjimo. Tai netiesa. Tai tik ženklas, kad vis dar mokotės imtis atsakomybės už tai, kam vengiate įsipareigoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pilnatis pakvies jus patirti naujų įspūdžių ir pamokų grupės veikloje. Kai galvoje gims idėja, burkite kolektyvą, tačiau nei savo vaidmens jame nepervertinkite, nei visko atlikti jos nariams nepatikėkite.

Jei saiko sąvoka jums nesvetima, jūs gebate derinti savo asmenines kūrybines galias su grupės idėjomis, o savo tikslų siekiate žaismingai, jums niekas negresia. Be to, jums gali kilti noras žūtbūt rasti rėmėjų ar globėjų savo idėjai, tikintis, kad tai iškeltų jus aukščiau minios. Tam ryžkitės tik tuomet, kai savo ir komandos dėka ką nors vertingo sukursite.

Nesvarbu, pavyks jums išspręsti komandinio darbo peripetijas ar ne, atrama jums savaitgalį bus jūsų šeima. Kažkuris šeimos narys jums padės rasti raktą, kaip patirti džiaugsmą kasdienybėje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl pilnaties Liūto ženkle jums šią savaitę bus sunku išlikti abejingiems viskam, kas susiję su jūsų profesine veikla. Sunkiausia tada, kai jūsų norai nedera su tuo, ko iš jūsų tikisi jūsų vadovybė ar kolegos. O tokiu būdu dar aukščiau iškeliate sau jau aukštai iškeltą kartelę.

Tai verčia jus patirti prieštaringus jausmus, kartais net raginančius jus mesti kortas ir pasitraukti iš žaidimo jam net neįpusėjus. Patirsite ramybę tik tuomet, kai surasite aukso vidurį ir priežastis, dėl ko taip sunkiai dirbate. Argi nepamiršote, kad jums kelrodžiu darbe vis dėlto yra jūsų šeima?

O tie, kurie neranda būdo pasiekti savo atžalų širdis, savaitgalį tegul ieško alternatyvų. Galbūt jos ateis ne iš ten, kur tikitės, ir nebus visiškai akivaizdžios, bet kas, jei ne jūs, gali jas įžvelgti?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dabar, kai pilnatis jūsų nuotykių, tolimų kraštų ir sąmonės plėtimo sektoriuje, jums nebus lengva patikėti, kad ir jūs turite kažkokias ribas. Viena vertus, tai leis jums sužavėti kitus. Parodyti jiems tokias perspektyvas, kokių jie niekad neregėjo. Įtikinti juos tuo, kuo jie net nemanė patikėsią. Įkvėpti juos tam, kas jiems iki šiol atrodė ne jų nosiai. Kita vertus, atsiras tokių, kurie nenorės jūsų klausytis ir jūs pasijusite išduoti.

Argi nebūtų protinga prieš imantis agitacijos, ištirti būsimos auditorijos poreikius? Tą patį galima pasakyti ir apie jūsų asmeninius poreikius. Ar tai, ką bandote aplankyti, parodyti, pasiekti, paskleisti, išmokti, suprasti ir t. t. iš tiesų svarbu jums?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite linkę kiek per daug dramatizuoti kai kuriuos savo gyvenimo aspektus ar sritis. Ypač tai ryškiai pajus tie, su kuriais jus jungia bendri pinigai, paslaptys ar guolis, nes būtent šioje jūsų gyvenimo srityje vyksta pilnatis. Iš tiesų jums tik atrodo, kad tie žmonės krečia kvailystes ir perdeda kai kuriuos su finansais ar intymumu susijusius klausimus.

Argi nematote, kad jums tai dabar tapo itin svarbu? Ieškokite ne priešų, o sąjungininkų. Jie jums padės žengti naują žingsnį, už kurio, galimas daiktas, išvysite visai kitokį pasaulį.

O kaip išreikšti savo jausmus ir pasiekti kitų širdis, savaitgalį įminsite patys, tačiau nepersistenkite siekdami dominuoti ten, kur tereikia būti įžvalgiems ir pastabiems.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitė prasidės nuo naujienų, kurios tik atrodo netikėtos ir jaukiančios jūsų planus. Argi ne jų tyliai laukėte, tikėdamiesi šiokių tokių permainų ar impulso kažką padaryti dėl savo tobulėjimo?

Čia dar pilnatis jūsų partnerystės srityje, kai jūs galite patirti prieštaringų jausmų tiesioginiuose ryšiuose su įvairiais žmonėmis, o ypač su savo antrąja puse. Panašu, kad jam ar jai visko ne gana, o jūs niekaip nesugebate išpildyti jo ar jos užgaidų.

Kuo daugiau duodate, tuo aukščiau keliama kartelė. Tai ne augantys to asmens poreikiai. Tai jūsų pačių noras save parodyti per partnerystę. Ir kol to neįžvelgsite, tol klaidžiosite kupini nepasitenkinimo. O jei jums pavyks tai pastebėti ir pripažinti, jūs patirsite tikrąjį partnerystės džiaugsmą ir turėsite įsimintiną socialinio gyvenimo laikotarpį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pilnatis Liūto ženkle primena, kad už jūsų gerą savijautą ir tvarkingą kasdienybę nėra nieko svarbiau. Klystate, jei manote, kad šioje srityje viską kontroliuojate. Pravartu būtų pažvelgti iš šalies, tačiau jums nėra kada bent šiek tiek atsitraukti. Iš tiesų, dabar esate mažiau atsparūs stresui, nesveikam maistui, per dideliam darbo krūviui, poilsio ar miego trūkumui.

Idealu būtų atstatyti savo savijautą, pavyzdžiui, sanatorijoje. O jei tai neįmanoma, sudarykite kuo detalesnį būtinų darbų sąrašą, atsižvelgdami į prioritetus. Gal tuos, kurie liko sąrašo pabaigoje, galite išmesti? Atidėti vėlesniam laikui? Perleisti kitiems? Dar peržvelkite savo meniu, pasirinkite jums tinkančią mankštos programą ar net pasidarykite sveikatos tyrimus, kuriems vis nelieka laiko.

Prisijunkite prie „Ji“ paskyros „Facebook“ tinkle ir rasite daugiau naujienų savo metraštyje!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Iš Oslo į Donbasą: kodėl Ukrainos kariuomenė išspyrė su radikalais susibičiuliavusį norvegą?

Interviu Aktualu

Buvusi Vyriausybės kanclerė M.Dargužaitė: „Jei įrašai ištrinami, tai atrodo, kad kažkas slepiama nuo visuomenės“

Gazas

F-1 etapas JAV: K.Raikkoneno pergalė išgelbėjo S.Vettelio garbę

Aktualu

Politologas: G.Nausėda ir V.Ušackas – labiau aristokratiški, S.Skvernelis – iš liaudies

Gyvenimas

Projekto „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja J.Zinkevičiūtė: kodėl aklas karjeros siekimas prieštarauja moters prigimčiai

Gazas

„Fast Lap“ organizatoriai deda tašką: „Uždarome projektą“

Aktualu

P.Auštrevičius: už R.Šimašiaus dalyvavimą rinkimuose ne su partija balsavo 10 proc. Vilniaus liberalų

Vardai

Viešumo vengusi Monika Šalčiūtė – apie sunkią ligą, dėl kurios nenorėjo išeiti iš namų

Gyvenimas

Pusės savo svorio atsikratė pakeitusi vieną įprotį

Pasaulis kišenėje

Diuseldorfas: ilgiausias pasaulyje baras

Gyvenimas

Ypatinga Ievos istorija: Italijoje ištekėjusi už gruzino kuria laimę Kaune ir augina kitokią dukrą

Gazas

Įdomioji istorija: kuriuose Lietuvos miestuose tarpukariu vyko motociklų treko lenktynės

24sek

Geliantis Virginijaus Šeškaus klausimas: „Gal kitą kartą be lanko žaisime?“

N-18 Aktualu

Januliškio gyventojus sukrėtė beširdžių žiaurumas: kažkas nušovė du šeimos augintinius

24sek

„Žalgirį“ baudęs Tyleris Ennisas patyrė itin šiurpią traumą

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. Apie pozavimą hipertikrovėje

Vardai

Apie oficialias skyrybas pranešęs Sigitas Martinavičius jau planuoja kitas vestuves – tuoksis Balyje

Sportas

Milano derbyje – paskutinės minutės įvartis ir „Inter“ triumfas

Aktualu

Lietuvos stačiatikiai nesiruošia net svarstyti atsiskyrimo nuo Maskvos patriarchato

Maistas

Vietnamiečių šeimos restoranas Vilniuje – padėka Lietuvai už šiltą priėmimą

Naujienos

Aktualu

Iš Oslo į Donbasą: kodėl Ukrainos kariuomenė išspyrė su radikalais susibičiuliavusį norvegą?

Interviu Aktualu

Buvusi Vyriausybės kanclerė M.Dargužaitė: „Jei įrašai ištrinami, tai atrodo, kad kažkas slepiama nuo visuomenės“

Gazas

F-1 etapas JAV: K.Raikkoneno pergalė išgelbėjo S.Vettelio garbę

Aktualu

Politologas: G.Nausėda ir V.Ušackas – labiau aristokratiški, S.Skvernelis – iš liaudies

Gyvenimas

Projekto „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja J.Zinkevičiūtė: kodėl aklas karjeros siekimas prieštarauja moters prigimčiai

Gazas

„Fast Lap“ organizatoriai deda tašką: „Uždarome projektą“

Aktualu

P.Auštrevičius: už R.Šimašiaus dalyvavimą rinkimuose ne su partija balsavo 10 proc. Vilniaus liberalų

Vardai

Viešumo vengusi Monika Šalčiūtė – apie sunkią ligą, dėl kurios nenorėjo išeiti iš namų

Gyvenimas

Pusės savo svorio atsikratė pakeitusi vieną įprotį

Pasaulis kišenėje

Diuseldorfas: ilgiausias pasaulyje baras

Gyvenimas

Ypatinga Ievos istorija: Italijoje ištekėjusi už gruzino kuria laimę Kaune ir augina kitokią dukrą

Gazas

Įdomioji istorija: kuriuose Lietuvos miestuose tarpukariu vyko motociklų treko lenktynės

24sek

Geliantis Virginijaus Šeškaus klausimas: „Gal kitą kartą be lanko žaisime?“

N-18 Aktualu

Januliškio gyventojus sukrėtė beširdžių žiaurumas: kažkas nušovė du šeimos augintinius

24sek

„Žalgirį“ baudęs Tyleris Ennisas patyrė itin šiurpią traumą

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. Apie pozavimą hipertikrovėje

Vardai

Apie oficialias skyrybas pranešęs Sigitas Martinavičius jau planuoja kitas vestuves – tuoksis Balyje

Sportas

Milano derbyje – paskutinės minutės įvartis ir „Inter“ triumfas

Aktualu

Lietuvos stačiatikiai nesiruošia net svarstyti atsiskyrimo nuo Maskvos patriarchato

Maistas

Vietnamiečių šeimos restoranas Vilniuje – padėka Lietuvai už šiltą priėmimą

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką