Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – balandžio 5–6 d.

Saulė
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Mirštate iš smalsumo, kas jūsų laukia savaitgalį? Ilgai nedelsę pasidomėkite, ką jums pranašauja žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį nematysite toliau savo nosies ir dėl to jausitės dviprasmiškai. Nesugebėdami susitarti su savimi, lygiai tą patį scenarijų kartosite su aplinkiniais. Sekmadienį, atlikę kelis įprastam jūsų gyvenimo ritmui prieštaraujančius žingsnius, buvimą namuose paversite tikra švente. O dėl Veneros šį savaitgalį atsidūrę Žuvų ženkle, kelias savaites jausitės įkalinti savo pačių jausmuose.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį niekur nesipainiokite ir į nieką neįsipainiokite, ypač jei kalba pakryptų apie pinigus. Pagundos kur nors pralįsti ir ką nors iškrėsti vilios jus lyg painus labirintas.  Sekmadienį supratimo, atjautos ir nuoširdaus rūpesčio nereikės toli ieškoti. Be to, jūsų ženklo valdovė atsidurs ženkle, o jums tai bus tikra atgaiva.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Painiava mintyse šeštadienį vers klupti, keltis ir vėl klupti. Svarstysite, kodėl staiga visi nustojo jus suprasti? O gal patys nesuprantate savęs? Sekmadienį jausitės ne savo rogėse: tai, ko reikia, bus per mažai, ko nereikia – per daug. Tiesa, Venera, atsidūrusi Žuvų ženkle, primins jums, kad meilėje nėra kaip kare – toli gražu galima ne viskas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį sieksite nutylėti tai, ką kiti norės išgirsti iš jūsų. Nežinia, ar jiems pavyks išpešti iš jūsų paslapčių. Bet kuriuo atveju, abejosite, kad pasaulis sukurtas jums. O štai sekmadienį kortos bus permaišytos ir atidursite devintame danguje. Savo gerąjį darbą atliks Venera, vandens ženkle tyliai žadanti jums, kad viskas bus gerai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sąrašas, ką reikia atlikti šeštadienį, sudūlės visų užmirštuose archyvuose. Nenumatyti skambučiai ir keistos naujienos pakoreguos viską savaip. Sekmadienį atminkite, kad meilės ir rūpesčio reikia visiems. Užleidę kitiems šią jums svarbią vietą, pasimėgaukite vienatve. Savo duoklę atiduosite Venerai Žuvų ženkle. Ką gi, jūsų laukia nelengvos dalybos: su kuo perpus dalysite tai, kas jums brangu?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį jus džiugins ir trikdys nereikšmingi pokalbiai. Po kiekvieno jų suprasite, kad nieko nauja neišgirdote, tik dar labiau sujaukėte visus savo popierius. Sekmadienį geranoriškai dalysitės savo gėrybėmis su draugais, trumpam pamiršite nuoskaudas ir nesusipratimus. O savaitgalį į priešingą Zodiako ženklą įslinkus Venerai, leiskite antrajai pusei groti pirmuoju smuiku.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tiksliai ir nuosekliai reikšti mintis šeštadienį bus tikras išbandymas. Nusiraminkite, nes ramybė – patikimas vaistas nuo visų ligų. Sekmadienį, protingai pasinaudoję kūrybiškumu, būsite apstulbinti rezultatų. Dėl naujos Veneros padėties rūpintis kitais bus taip pat svarbu, kaip ir kvėpuoti. Bet atminkite, kad pasirūpinti savo sveikata taip pat nėra jokia nuodėmė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Naujienos, nuo kurių plyšta galva, šeštadienį jums kaip reikiant pabos. Kai žmonės ateis neva su pačiais geriausiais ketinimais, neskubėkite patikėti jais – didžiąją dienos dalį bus sunku atskirti pelus nuo grūdų. O kai sekmadienio naktį į jūsų stichijos ženkle atsidurs Venera, galite tyliai pasvajoti, kad pasaulis greitai apdovanos jus tyriausiais jausmais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Susiginčyti dėl ne vietoj padėto daikto ar ne laiku išsakytų minčių šeštadienį bus vieni niekai. Kova prasidės ir baigsis žodžiais, kurie liesis beprasmiais upeliais. Daugiau išgirsite, jei klausysitės širdimi. Sekmadienį, įveikę sudėtingas užduotis, pasijusite palypėję vienu laipteliu aukštyn. Tiesa, nuo savaitgalio Venera bus Žuvų ženkle, kurio metu šeima jums taps tikra atgaiva.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Netapkite šeštadienį aplinkinių apkalbų dėmesio centru, ištardami neatsargią frazę ar pareikšdami savo kritišką nuomonę. Sekmadienį, pasidėję į šalį šaltą abejingumo kaukę, pabūkite dalimi džiugios šventės, į kurią būsite pakviesti. Beje, artimiausiu metu užsimezgusios pažintys jus užburs. Prieš nerdami giliai, įsitikinkite, kad jūsų jausmų objektas yra realus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį jums bus sakoma viena, o girdėsite ką kita. Tai tik menkniekis, jei atotrūkis nuo tikrų faktų ir subjektyvaus vertinimo neturės įtakos jūsų kišenei. Sekmadienį su pareigomis susidorosite taip paprastai, kaip lengvai įstengsite prisitaikyti prie reikalavimo būti be galo rūpestingais. Kai į Žuvų ženklą įžengs Venera, nesistebėkite ką nors gavę ar ką nors praradę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį netils triukšmas, kurį namuose kels visi, kas tik moka kalbėti. Visi skubės išsakyti neaiškias savo mintis, o telefonas nenustos skambėjęs. Jei pasijusite sutrikę šiame chaose, tyliai palaukite sekmadienio. Geros naujienos atskubės Venerai užsukus  į jūsų ženklą. Be gėdos ar sąžinės graužaties galite tapti romantikais, kurie geba aukotis ir būti iki skausmo jausmingi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką