Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 20d. 06:30

Savaitgalio horoskopas – birželio 20–21 d.

Miškas
„Fotolia“ nuotr. / Miškas

Skaitykite savaitgalio prognozes savo Zodiako ženklui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį jus lyg taurę nuolat džiaugsmu pripildys vaikų juokas, azartas ir romantiškos nuotaikos. Sekmadienį netausosite savo energijos tuomet, kai bus proga kur nors nuvykti, su kuo nors susitikti ar padiskutuoti. O jei norėdami save pradžiuginti savaitei baigiantis susidursite su antrosios pusės prieštaravimais – verčiau tyliai pakluskite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį įvykiai namuose ar laikas, praleistas su šeimos nariais, jums leis patirti tikruosius vasariško savaitgalio džiaugsmus. Taigi namuose ketindami kuo nors pasigardžiuoti, galite nedvejodami pasiruošti patį didžiausią šaukštą. O sekmadienį užsigeisite šį tą įsigyti savo namams ir nedelsiant tai atliksite.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį būsite pačiame naujienų sūkuryje ir niekur iš jo nesitrauksite. Netolimų išvykų ar susitikimų su giminaičiais galimybės neatmeskite – jiems būsite dėkingi už žavų savaitgalį. Sekmadienį būsite nesustabdomi ir nenutildomi. Vienintelė priežastis, galinti jus sutrikdyti, gali būti sveikatos ar buities rūpestėliai. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį ieškosite, kaip save praturtinti ir kaip pasijusti ne tik materialiai, bet ir dvasiškai turtingais. Tame savęs nė kiek nevaržysite ir kuklumu tikrai nenustebinsite. Daiktai, kuriuos galbūt įsigysite, bus išties gražūs ir puošnūs. Sekmadienį kai kurių savo elgesio motyvų niekam neatskleisite, o savo atžalų dėka liausitės išlaidauti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką