Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – gruodžio 20–21 d.

Kalėdinė dovana
123rf.com nuotr. / Kalėdinė dovana
Šaltinis: 15min
0
A A

Iki Kalėdų liko jau tiek nedaug – vos kelios dienos. Tad nusiteikite šventiškai ir paskaitykite, ką šiam savaitgaliui jums numačiusios žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dalykai, kuriuos sužinojote pastaruoju metu, ar vietos, kurias aplankėte, turėjo įtakos jūsų pasaulėžiūros pokyčiams. Gali būti, kad šį savaitgalį teks atlikti dar kažką, kad jūsų įdirbis šioje srityje nenueitų vėjais, tačiau per ilgai ten nesižvalgykite. Jums prieš akis jaunatis Ožiaragio ženkle, t. y. karjeros iššūkių mėnuo. Gal gautos žinios ir patyrimai gali tapti jūsų profesinės sėkmės koziriais?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Žygis, į kurį netrukus dėl visatos jėgų būsite pakviesti, jums bus lengvesnis už praeitą. Tai dėl jaunaties, kuri dabar vyks žemės ženkle. Savaitgalis pažymi ribą tarp to, kas įvyko ir to, ką tikitės įvyksiant. Bet visų pirma įsitikinkite, kad į naują kelionę nesinešate to, kas jums trukdo lengvai judėti. Išsilaisvinę pakelsite akis aukščiau, kad suprastumėte, ko išmokti, ką suprasti ir ką aplankyti norėtumėte.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei savaitgalį jūsų antrajai pusei reikės pernelyg daug jūsų dėmesio, nesispyriokite. Vadinasi, liko spragų, kurias būtina nedelsiant užtaisyti. Kuo geriau tai atliksite, tuo lengviau pereisite į kitą etapą, kurį žymi artėjanti jaunatis. Dabar, kai jūsų laukia savaitės, kurių metu patirsite ir netektis, ir atgimimus, nuspręskite, ką ir kaip arti norite įsileisti į savo pasaulį ir kuo jame su jais norite pasidalyti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalio dienos skirtos ne tik dovanoms pirkti ar pakuoti. Jos ir tam, kad sėkmingai peržengtumėte jaunaties, kuri įvyks vos pasibaigus savaitgaliui, slenkstį. Už jos jūsų lauks nemažai klaidžiojimų santykių labirintuose. Kad juose lengviau rastumėte kelią, įsitikinkite, ar jūsų buityje viskas taip, kaip turi būti. Ir tada paklauskite savo partnerio, ko jis tikisi iš jūsų artimiausiu metu.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį atžalos jums primins jūsų pažadus. Pavyzdžiui, nueiti į kiną ar kitaip kartu praleisti laiką. Šio prašymo nevykdyti nevalia. Antraip įstrigsite vietoje, užuot judėję pirmyn. Nekeiskite savo planų net tada, kai atrodys, kad kitaip pasielgti neįmanoma. Ir tik po to nukreipkite mintis į kasdienes užduotis ar būsimą šventinį valgiaraštį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį neatsisakykite pasidarbuoti namuose ar praleisti laiko su šeimos nariais. Visų pirma, tai užtikrins, kad kitas periodas, prasidėsiantis po jaunaties pirmadienį, būtų džiugus. Tiesa, nuo to jus gali atitraukti vaikymaisi nepatikimos ir netikros laimės. Įvykdę kelis namiškių pageidavimus, pagalvokite apie priemones, kurios padėtų jums patirti kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį, kai galvoje vien prieššventiniai rūpestėliai, o namuose ramybės stoka, nepalikite visko savieigai. Keli tikslingi žingsneliai gali užtikrinti ateinančių savaičių sėkmę. Tai įmanoma, jei suskubsite paskleisti dar nepasidalintas mintis ar susitiksite su tuo, kam vis nerasdavote laiko. Tai atlikę, pagalvokite, kokių permainų tikitės savo jaukiame lizdelyje ir ką darysite, kad jis taptų iš tiesų jaukus.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kelios klaidos bendravimo fronte savaitgalį gali sukelti sumaištį, skatinti abejones savimi ir kitais. Kad tai nesutrukdytų jums, patikrinkite, ar pamatas, ant kurio viską kuriate, yra stabilus. Jei visa dar ne – panaikinkite šią nestabilią būseną, atsisakydami visko, kas jums trukdo ir priimdami tai, ko iki šiol vengėte. O štai tada kurkite planus apie tai, kokiu būdu bendrausite su pasauliu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei savaitgalį atrodys, jog piniginė tuštėja greičiau nei įmanoma, nenukabinkite nosies. Tai tik apšilimas prieš kelių savaičių kelionę, kurios metu negalvoti apie savo finansus paprasčiausiai neįstengsite. Norėdami ne ristis žemyn, o kilti,  dabar skubėkite įvykdyti iki šiol sumanytą, bet neįvykdytą asmeninę misiją ir sukurkite būsimų finansinių žingsnių strategiją.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalis yra pasiruošimas jaunačiai, kuri vyks jūsų ženkle. Norėdami prasmingo starto savo asmenybės augimui, savaitgalį nesileiskite įviliojami į nemalonius žaidimus ir patys jų nerenkite. Apie jus, kaip garbingus ir susižavėjimo vertus asmenis, greitai kalbės, jei šiomis dienomis, paaukoję kažką jums brangaus, nuspręsite, kokiais norite būti ir kaip save pateikti pasauliui.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Artinasi laikotarpis, kai dažniau užsidarysite savo vidiniame pasaulyje. Šis savaitgalis skirtas jam pasiruošti, atsikratant praeities ir atliekant bandymus naujoje srityje. Nepasiduokite pirmam impulsui, raginančiam jus pasprukti iš susiklosčiusių trikdančių aplinkybių. Verčiau susitaikykite su draugais ir pamąstykite apie tai, kam slapta galite padovanoti šventinį stebuklą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį, atlikę neišvengiamus namų darbus, paruošite save naujoms patirtims, susijusioms su jūsų veikla grupėje ar santykiais su draugais. Galimas daiktas, kad reikės išbraukti iš savo draugų sąrašo tuos, kurie jus žlugdo, užuot padėję augti. Tuščią vietą užpildysite prasmingesniais ryšiais, jei sekmadienį, artėjant jaunačiai, savęs paklausite, ko tikitės iš draugų ir kuo galite juos praturtinti patys.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką