TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – kovo 14–15 d.

Lesyklėlė
„Fotolia“ nuotr. / Lesyklėlė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sutikite savaitgalį pavasariškai nusiteikę ir skaitykite astrologines prognozes.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį tai, ką išvysite svajonėse ar sapnuose, lengvai perkelsite į realybę. Ir net tuo atveju, kai viskas joje nebus tobula, jūs matysite tik tai, ką norite. Sekmadienį šiurpinsite visus perdėtu aktyvumu, noru viską aplinkui kontroliuoti ir bet kuria kaina pasiekti savo. Pristabdykite save, nes ką gi darysite, jei visi, užuot jus palaikę – išsiskirstys?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį visapusiškas pasitikėjimas draugais suteiks jums visiems optimizmo ir padės formuoti didelius, bet konkrečius jūsų tikslus. Berods ir šią dieną sudėliosite atsižvelgdami į jų norus. Sekmadienį jūsų bandymai pasiekti jums reikalingus šaltinius gali trumpam apkarpyti jūsų pasitikėjimą savimi.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį turėsite progą kažkam parodyti, kas jums svarbu ir įrodyti, kad tai ne tik jums vieniems įdomu ir reikalinga. Tokiu būdu gilesnius ir nuoširdesnius ryšius su kitais asmenimis užmegsite. Sekmadienį kelsite įtarimų draugams dėl savo pernelyg aktyvių veiksmų jų atžvilgiu. O kas, jei jie pamanys, kad kažkokios naudos ar informacijos iš jų tikitės?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį sutiksite žmonių, kurie žadins jūsų entuziazmą. Džiaugsitės ir vilsitės net tuo atveju, jei jūsų laimikis dar bus toli gražu ne jūsų rankose. Sekmadienį šoksite aukščiau galvos bandydami sustiprinti savo pozicijas asmeniniuose ar verslo santykiuose. Atminkite: kuo aukščiau iššoksite, tuo skaudžiau nukritę užsigausite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį noriai rūpinsitės buitimi ir nuosekliai vykdysite sau nustatytus tikslus. Kažkas iš namiškių jums šeštadienį patalkins darbuojantis namuose ir jums pavyks suprasti vieniems kitus iš pusės žodžio. Sekmadienį optimistines melodijas naudokite tik kaip foną, o ne bandymus užmaskuoti realybę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį išorinės aplinkybės kvies jus būti rimtiems ir susikaupusiems, tačiau lašelis romantikos jums nepakenktų. Taigi pažvelgę su meile ir pasitikėjimu į savo antrąją pusę – tikrai praskaidrinsite savaitgalį. Sekmadienį suimkite save į rankas, kai iš jūsų vidaus veržte veršis noras atlikti keletą rizikingų sprendimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį tikrai pasistengsite, kad jūsų namai taptų ir jaukesni, ir šiltesni, ir gražesni. O kai juose visiems bus gera, jūs jausitės atlikę svarbius darbus. Deja, sekmadienį juose ramybės bus mažiau. Ypač jei ginčysitės su savo sutuoktiniu dėl namuose galiojančių taisyklių ar bandysite prieš jo ar jos valią įvesti savąsias.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį nesivaikykite lengvos sėkmės ir vertinkite tik tai, ką galima paliesti, užuosti ir pamatyti, tačiau ir į šią pusę šeštadienį lazdos neperlenkite – kartais gali būti smagu skaityti tarp eilučių. Sekmadienį buities darbų gausa ar kūno negalavimai trukdys jūsų planuotiems susitikimams ir keis jūsų ankstesnius planus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį pasistengsite ką nors gražaus atlikti ar nupirkti dėl savo namų ar šeimos narių. Net jei plačiai piniginę atversite, regis, vėliau nesigalėsite. Sekmadienį jau gros kita melodija, kuri vers jus rizikuoti savo asmeniniu saugumu ir finansais. Prieš veldamiesi į avantiūras pagalvokite, ar tai verta vien tik tam, kad suteiktumėte sau trumpalaikį malonumą?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį sieksite būti tvirti ir patikimi, tačiau pasistenkite šio prieskonio nepadauginti. Šeštadienį tam išklausykite kelias intriguojančias istorijas arba nuoširdžiai pasikalbėkite su kaimynais ar giminaičiais. Sekmadienį bandysite suvaldyti visus, kurie namuose nepaklūsta jūsų valiai. Gal vis dėlto veltui keliate audras stiklinėje?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį raskite jums reikalingus atsakymus savo viduje. Tai atvers jums duris į papildomas pajamas. Sekmadienio susitikimai gali tapti žodžių mūšio lauku, kuriame jūs pasistengsite nepralaimėti. Tačiau kuo įnirtingiau kovosite, tuo greičiau suprasite, kad jūsų poelgių prasmė lieka niekam neaiški. Beje, abejingai į tai numoti ranka nepavyks.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį jums seksis žavėti draugus savo įžvalgomis ir kūrybiniais sprendimais. Galbūt kažkurias jūsų pasiūlytas idėjas jie, jūs patys ar visi kartu paversite kažkuo apčiuopiamu. Sekmadienį draugų pažadus ir primygtinius siūlymus jums padėti vertinkite atsargiai, tačiau ir kritikuoti neskubėkite. Argi norite kurį nors iš jų prarasti?


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką