Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – kovo 22–23 d.

Knyga
Shutterstock nuotr. / Knyga
Šaltinis: 15min
0
A A

Galima į naują dieną žvelgti kaip į baltą lapą, o galima pamėginti perskaityti tam tikras gaires – lyg vandens ženklus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį įsitrauksite į keistus įvykius, tačiau būsite ne tik jų dalyviai, bet ir iniciatoriai. Tiesa, nestigs kraštutinumų, tokių kaip ašaros dėl menkniekių ir juokas be pagrindo. Be to, būsite linkę ilgiau ne bet kada užtrukti svajonių ir fantazijų pasaulyje. Sekmadienį grįšite prie anksčiau su partneriu diskutuotos temos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį netikėti posūkiai jus jungs arba skirs su tais, su kuriais ketinote leisti savaitgalį. Bet kuriuo atveju, finalas bus teigiamas. Jei draugai nelabai supras jūsų žodžių, pirmiausia patys pabandykite suprasti save. Aiškumo jūsų ketinimuose sekmadienį nebus daugiau, tačiau atsiras galimybė, pasiraitojus rankoves, kažką perdaryti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį nebus aiškumo. Daugiau painiavos arba aiškumo įves antroji pusė, priblokšdama jus savo požiūriu į jūsų savaitgalio įvykius.  Bandydami remtis racionaliu protu – pasijusite bejėgiai. Todėl, ilgai nesvarstydami, eikite ten, kur jus veda nuojauta. Sekmadienį bus proga pasistengti dėl gerų santykių su atžalomis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį įniksite į buities darbus arba sugalvosite sau daugybę neregėtų užduočių. Tačiau tikėtis, kad viskas vyks pagal jūsų planą, neverta. Be to, iš toli atklydusios naujienos visiškai suvels jūsų mintis ir planus. Vertinkite viską ne protu, o širdimi. Sekmadienį ryšitės atlikti vieną iš nebaigtų buities darbų, bet ar atliksite tai iki galo – kita kalba.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų akyse neblės ugnis, kuri žadins aplinkinių entuziazmą. Greitai įgyvendinsite kūrybinius sumanymus, sužavėsite priešingos lyties atstovus ir sutarsite su vaikais. Tiesa, nesusipratimai, sprendžiant bendrus finansinius klausimus, beveik garantuoti. Sekmadienį vienišiai imsis iniciatyvos, norėdami su kuo nors susipažinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienis džiugins tuos, kurie išsiilgo permainų namuose. O norintieji, kad viskas liktų kaip iki šiol, turės pakeisti požiūrį. Be to, būsite linkę tikėti viskuo, ką sako antroji pusė. Pernelyg giliai neįsipainiokite į patiklumo voratinklį, bet ir visko, kas jums sakoma, neatmeskite. Sekmadienį norėsite kažką įsigyti namams ar truputėlį juos patobulinti.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmoji savaitgalio diena džiugins staigmenomis, kurios į jūsų širdį pasibels dėka jūsų gyvenimo draugo ar draugės. Leiskite mylimam žmogui nustebinti jus, o kaip atlygį dovanokite nuoširdų bendravimą. Deja, buityje ne viskas bus aišku kaip ant delno. Nepuoselėkite iliuzijų ten, kur jų nėra. Sekmadienį inicijuosite veiklą, kuri nė vienam neleis nuobodžiauti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį rasite būdų ne tik gerai leisti laiką, bet ir turėti iš laisvalaikio šiokios tokios naudos. Jei seniai jūsų galvoje knibžda daugybė kūrybinių sumanymų, raskite laiko ir energijos jiems realizuoti. Žengti tinkamą žingsnį bus lengviau dėl ore tvyrančių optimistinių nuotaikų. Jos nesisklaidys iki sekmadienio vakaro.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nebus priežasčių, dėl kurių turėtumėte stabdyti save šeštadienį. Noriai sieksite pergalių meilės fronte ar džiaugsitės artimo žmogaus bei vaikų draugija. Aktyviam poilsiui bus visos galimybės iki sekmadienio vakaro, išskyrus kelis nesusipratimus namuose: kažkas kažką bandys pagražinti, kažkas kažką nuo kažko nuslėps. Svarbiausia, kad ketinimai bus šviesūs.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį rinksitės neakivaizdžias veiklos formas ir mielai leisite laiką atokiau nuo pagrindinio įvykių srauto. Tačiau nesitikėkite, kad nebus jokių trukdžių. Šeštadienį jūsų mintis sudrebins namuose išgirsta žinia, o sekmadienį privalėsite žaisti ne pagal savo taisykles. Abi dienas galimi nesusipratimai kelionėse ir bendraujant su broliais ar seserimis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį nerizikuokite, kai dėmesio centre atsidurs jūsų finansiniai reikalai. Jei reikės apsispręsti, geriausias patarėjas bus jūsų nuojauta. O visa kita eisis kaip sviestu patepta, ypač jei nevengsite prisidėti prie jums džiugios draugijos. Ji jums leis tinkamai išreikšti save ir sekmadienį. Tiesa, tada pasitaikys proga pasikartoti vieną praeities pamoką.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Giedra nuotaika savaitgalį bus gera palydovė, jei jos nenuginsite, išsigandę kartu su ja atklydusių draugų, tokių kaip netikėtumas. Nevarginkite kitų savo painiomis mintimis. Vietoj netikrumo ir liūdesio padovanokite jiems įkvėpimą ir glėbį kūrybiškų idėjų. Sekmadienį nesitikėkite visko atlikti vieni – noriai prašykite pagalbos ir priimkite siūlomą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką