Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – kovo 28–29 d.

Verbų sekmadienis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Verbų sekmadienis
Šaltinis: 15min
0
A A

Jaučiate artėjančias Velykas? Nepamirškite sekmadienį namiškių pakutenti su verbos šakele.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį jums bus gera pasidalinti savo prisiminimais, mintimis ar patirtimis su namiškiais, net jei dalies jūsų pateiktos informacijos kol kas jie neišgirs ar nesupras. Sekmadienį jūsų norą šėlti, džiūgauti ir rizikuoti į tam tikrą pusę nukreips poreikis gauti žinių, kai ką išmokti ar būtinybė atlikti šį tą dėl toli gyvenančio asmens. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį smagu bus bendrauti su draugais, todėl organizuokite susitikimus, išvykas ar tiesiog pasikalbėkite telefonu. Ir vieni, ir kiti jausis reikalingi ir išklausyti. Sekmadienis priklausys jūsų šeimai ir namams. Jei turite neišspręstų finansinių klausimų, neištyrinėtų paslapčių – įnikite į jas paskutinę savaitės dieną. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį skųstis tuo, kad jūsų balsas išnyko tyruose, negalėsite. Tačiau turėsite parinkti tinkamus žodžius savo žiniai pranešti. Sekmadienį nenustygsite vietoje ir tuo didžiuositės. Tačiau visų pozicijų neužimkite. Verta palikti vietos ir partneriams, kurie atsiras būtent ten, kur jums reikia, ir tada, kai reikia. 

Taip pat skaitykite: Riebalus deginančių ir organizmą valančių kokteilių TOP 9

 VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį būsite labiau susirūpinę savimi nei kitais, nors jums patiems situacija atrodys visiškai priešinga. Ir nevengsite dėl to pareikšti savo nuomonės. Sekmadienį kažkas jums primins apie nebaigtus buities darbus, kuriuos atliksite pasitelkę savo gebėjimus ir norą kažkam kažką įrodyti ar būti naudingiems artimiesiems. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį ieškokite sąjungininkų, kad ir ką veikti pasirinksite. O prieš imdamiesi veiksmų, ištyrinėkite apylinkes, aplinkinius ir galimas savo poelgių ir kalbų pasekmes. Sekmadienį savęs nevaržydami švieskite ir kitiems savo šviesos bei šilumos negailėkite. Kas gi, jei ne jūs, geriausiai žinos, kaip tinkamai praleisti šį Verbų sekmadienį?  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sėkmingam šeštadieniui jums bus reikalinga patikima komanda. Nesvarbu, su kuo ją subursite. Svarbu išvengti vienatvės, kurios jūs šią dieną nepakelsite. Priešingai, sekmadienį galėsite palikti visus ramybėje ir net paprašyti, kad jums leistų pabūti ir padirbėti vieniems. Šeimos narių pateikti prašymai ar net reikalavimai jums nebus sunki našta. 

Taip pat skaitykite: 6 priedai salotoms, kurie padės sulieknėti

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį nevengsite dėmesio ir mielai imsite iš jums artimesnių ar tolimesnių asmenų paskatinimo mielas dovanėles. Su užsidegimu pasakosite visiems apie tai, kaip jaučiatės, ir ko už tai, ką atlikote, tikitės. Sekmadienį savo tikslams pasiekti pasitelkite informaciją arba pagalbą tų, su kurias jus sieja giminiški ryšiai.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį matysite tai, ką norite matyti. Ir visiems tai rodysite, apie tai kalbėsite ir netgi agituosite. Regis, jums pavyks įtikinti sekti jūsų pėdomis, t. y. laiką leisti nerūpestingai. Na ir puiku, nes sekmadienį tam laiko neliks. Visą jį skirsite kažkokiai materialiojo gyvenimo problemai išspręsti. Būkite tikri, kad su tuo susiduriate ne pirmą ir ne paskutinį kartą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį dominuoti pasistengsite tarp pačių artimiausių. Jie jums atskleis visas paslaptis, jei patys būsite geri pašnekovai, neskubinantys ir neprimetantys kitiems savo nuomonės. Sekmadienį žinosite, kaip apginti savo nuomonę ir kaip įtikinti kitus, kad nieks už jus geriau nevaldo situacijos. Panašu, kad tai dalis tiesos. Kita dalis paaiškės vėliau. 

Taip pat skaitykite: 6 produktai, deginantys pilvo riebalus

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį jums rūpės kitų žmonių nuomonė, todėl jautriau reaguosite į aplinkinių reakcijas, žodžius ar pasiūlymus. Kita vertus, pasistengsite, kad šalia jūsų būtų gera būti. Sekmadienį teks pasiknaisioti po praeitį, kad tinkamai atliktumėte kažkokias namiškių jums pavestas ar pakitusios savijautos padiktuotas užduotis. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį užgriuvusių darbų gausa jūsų nevargins, jei nuolat sau priminsite, dėl ko visa tai darote. O priežasčių rasite bet kur, jei tik labai pasistengsite. Sekmadienį sutriksite kažką sužinoję iš draugų ar bendraminčių ir išgirdę jų pasiūlymus. Tačiau vėliau apsidžiaugsite, kad galite pasikliauti jais ar bent vienu iš jų. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį leisite sau atsipalaiduoti ir pabūti savimi. Pakalbėti apie tai, kas neramina ir džiugina jus, apie tai, ko viliatės ir ko bijote. Kliūčių tam nebus jokių. Jas pamatysite (arba, tiksliau, sugalvosite) sekmadienį, kai kažkoks už jus vyresnis asmuo jums primins apie tai, ką visai pamiršote atlikti savo namuose ar dėl savo šeimos. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką