TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 10–11 d.

Šeima gamtoje
„Fotolia“ nuotr. / Šeima gamtoje
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šeštadienį nuo 16 val. prasidės sėkmingas dienos fonas, tinkamas beveik visiems darbams. Sekmadienio diena gali praeiti ramiai ir produktyviai, tačiau su sąlyga, jog vengsite didelių finansinių operacijų, pirkinių bei kažką spręsti meilės sferoje. Sunkiau bus tiems, kurie ir taip turi problemų asmeniniame gyvenime, kadangi jos gali dar stipriau pasireikšti“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalis prasidės pakiliai, tačiau jam įsibėgėjus tapsite ambicingi ir nepasitenkinantys mažu. Būsite tikri, kad jūsų antroji pusė turi tai toleruoti ir jums padėti, tačiau, jis ar ji turės kitą nuomonę. Net jei pavyktų įtikinti, vis tiek jums bus maža kažko: teigiamų atsiliepimų, palaikymo, pritarimo ir panašiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį pradėsite jausdami bendradarbiavimo poreikį, o šeštadienio popietę nesiliausite mokyti kitų. Jei patys turėsite progą ko nors išmokti ar išgirsite patarimų, gali būti sunku pritaikyti gautas žinias kasdienėse situacijose. Kai kurie nesijaus laimingi dėl pakitusio požiūrio į įprastus dalykus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichoterapeuto pacientų istorijos: kai neištikimybė išeina į naudą

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalio pradžia bus tobula, jei šalia bus tobulas partneris. Šeštadienio popietę bet kokia našta bus sunki, jei nešite ją vieni. Ir tai supratę, daug tikėsitės iš kito asmens, tad nei kuklumu, nei atsargumu nieko nesužavėsite. Sekmadienį sužinoję pavydo kainą, išmoksite kokią nors vertingą pamoką.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį pradėsite būdami tikri darbštuoliai, o vėliau eisite pasižmonėti ar šliesitės prie vieno jums svarbaus žmogaus, lyg be to jūsų gyvenimas prarastų prasmę. Deja, kažkokie jūsų sumanymai dėl judviejų santykių ar kokie nors visuomenės veiklos planai toli gražu nedžiugins jūsų šeimos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį leisitės į pramogas ar užsiimsite mėgstama veikla, tačiau greit suprasite, jog reikia daug įvairiausių dalykų atlikti, kad tai teiktų džiaugsmo jums ir kitiems. Ne kas, jei prisiplanavę aibę susitikimų, jų įvykdyti negalėsite dėl kokių nors su sveikata, buitimi, maistu ar kitais kasdieniais dalykais susijusių pasikeitimų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį pradėsite išties šeimyniškai ir turbūt nuspręsite iš namų kojos nekelti. Jei galų gale šio plano atsisakysite, tai tik tam, kad kuo nors pradžiugintumėte savo vaikus ar mylimuosius. Ir, labai tikėtina, kad kiek per daug tam išleisite, o rezultatais nesidžiaugsite. Ne pro šalį būtų pasiteirauti, ko tikimasi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį pradėsite bendraudami, mokydamiesi ar ieškodami reikalingos informacijos. Vėliau rasite neatidėliotinų dalykų, kurių niekas kitas už jus negali padaryti jūsų namuose. Regis, savo indėlį į šeimos gerovę gerokai pervertinsite. Labai panašu, kad jūsų šeimos narių reakcijos pakeis jūsų požiūrį ar elgesį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį startuosite apsipirkinėdami ar skaičiuodami uždirbtus pinigus. Vėliau žūtbūt reikės su kuo nors pasišnekučiuoti. Retkarčiais pamiršę, kad derėtų išlaikyti liežuvį už dantų, paslaptis išplepėsite. Tiesa, turėsite galimybių įsisavinti kažkokias žinias, todėl būkite smalsūs ir pasiruošę mokytis.

TAIP PAT SKAITYKITE: 4 sekso pozos, kurių vyrai stengiasi vengti

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį pradėsite kitiems rodydami pavyzdį ir visaip kitus mokydami, tačiau paskui jūsų dėmesį nukreips materialūs reikalai. Viena vertus, draugams nemažai pasižadėsite, tačiau ar spėsite įvykdyti? Kita vertus, būsite išties nepatiklūs jų prašymams. To, ko jie iš jūsų tikėsis, net negalvosite jiems duoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį startuosite trokšdami vieno vienintelio dalyko – poilsio. Na, o vėliau, priešingai, viskas turės vykti pagal jūsų planą. Turėsite tiek daug tikslų ir sumanymų, kad kažin ar bent mažą dalį jų įveiksite. O jei taip įtikėsite savo galiomis ir nepabandysite pažiūrėti į save iš šalies, kai kuriuos asmenis nuo savęs atstumsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį pradėsite turėdami komandinių planų, tačiau vėliau dėl nuovargio ar kitų priežasčių mieliau rinksitės atokesnius kampelius. Tiesa, ramybė hamake ar panašioje atsipalaidavimą teikiančioje vietoje gali tapti neišsipildžiusia svajone dėl priežasčių, kurių šaknys, regis, praeityje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį pradėsite žinodami, kad dalis jūsų tikslų nepasiekta, todėl iki jų vis dar kurį laiką judėsite. Šeštadienio popietę leisite bičiuliškai ir iš tų savo bičiulių kai ko tikėsitės, regis, gerokai per daug. Jei savaitei baigiantis neįrodysite savo ištikimybės tiems, su kuriais leidžiate laiką, bičiuliški ryšiai pakibs ant plauko.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką