Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 21d. 07:00

Savaitgalio horoskopas – sausio 21–22 d.

Moteris karuselėje
123RF.com nuotr. / Moteris karuselėje

Ką žada savaitgalis?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį jums prireikus išspręsti kažkokį finansinį galvosūkį, ši užduotis nebus nei sunki, nei nemaloni, jei neliksite abejingi tiems, kurie prašo jūsų pagalbos. Sekmadienį iki pietų bus abejojančių ar slepiančių savo mintis, tačiau vėliau kartu su savo bičiuliais kursite neaprėpiamo dydžio planus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį šalia esantys žmonės jums suteiks progų įprasminti savo dieną. Būsite atidūs ir pasiruošę aukotis dėl tų, kurie jums svarbūs, o prireikus sulauksite ir savo bičiulių pagalbos. Sekmadienį iki pietų norėdami įtikti savo partneriams, neretai nusivilsite, o savaitę pabaigsite kupini azarto ir įkvėpimo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį turėsite nusibrėžę tikslų, o tai jus ragins koreguoti netinkamą situaciją buityje, dėl sveikatos, maisto ar kitų įprastų kasdienių dalykų. Prasidėjus sekmadieniui visaip sieksite įvesti tvarką ten, kur jos jums trūks. Galų gale popietę daug lengviau atsikvėpsite, įsiklausę į kito žmogaus pasiūlymus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį žinosite, kurį mygtuką paspausti, kad jūsų laisvalaikio ar vaikų auginimo variklis nepriekaištingai veiktų. Nepaisant jūsų žinojimo, jūsų partnerių rekomendacijos irgi būtų ne pro šalį. Sekmadienį pradėsite pernelyg išsiblaškę (nors to nepripažinsite), o baigsite optimistiškai gliaudydami buities problemas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį turėdami naminių planų, į jų vykdymą lengvai įtrauksite ir kitus šeimos narius, tinkamai pritaikydami tai, ką kiekvienas iš jų gali pasiūlyti. Sekmadienio rytą verčiau tęsti kas pradėta, o naujų sumanymų imtis tik popietę. Tuomet daug lengviau išpainiosite bet kokią iki tol atsiradusią painiavą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį jums reikės žmonių su kuriais bendraudami noriai taikysite įvairius bendravimo gerinimo būdus ar tam, kad išgautumėte jums reikalingą informaciją. Sekmadieniui prasidėjus stengsitės visur suspėti, bet galimi vėlavimai ar išsiblaškymas. Popietę atsiras krūva naminių reikalų, kurie neleis jums blaškytis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį būsite pasiruošę kuo daugiau atlikti dėl savo gerovės, tačiau jūsų gerus norus užtemdys poreikis ką nors įgyti ar apdovanoti kitus. Sekmadienį jus gali užvaldyti mintis, kad neišsiversite be vieno ar kito menkniekio, o popietę rasite su kuo pasišnekučiuoti ir pasidalinti savo planais ar informacija.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį jūsų asmeninės įtakos ir jūsų išskirtinumo nebus galima paneigti. Gali įvykti pokalbis, kurio metu kažko naujo išmoksite ar suprasite. Ir nors sekmadienį pradėsite netrykšdami optimizmu, jį pabaigsite giedresne nata. Padėkite kitiems kuo geriau praleisti popietę, kuo nors juos apdovanodami.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį jūsų gražūs siekiai dėl šeimos bus priimti geranoriškai, o jei ir bus kokių nors stabdžių, tai jie veikiau bus ne išorėje, o jūsų viduje. Regis, atrasite savyje stiprybių, padedančių išsisukti iš keblesnių situacijų. Ilsėkitės į valias sekmadieniui prasidėjus, kad jam baigiantis galėtumėte imtis veiksmų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį bendravimas su draugais jums bus tikra dovana ir džiaugsmas, tačiau nejučiomis perimsite lyderio pozicijas ir neleisite jiems jumis abejoti. Sekmadieniui prasidėjus pernelyg arti kitų neprisileiskite, kad jie jūsų nepaklaidintų, o popietę užsiimkite veikla, kuri stiprina jūsų vidų ar tiesiog pailsėkite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį nesiliausite siekę to, kas jums svarbu ir kitus į tai įtrauksite. Regis, tai atneš jums šiokios tokios naudos. Galimas daiktas, jog popietę nugalėsite kokią nors savo silpnybę. Sekmadieniui prasidėjus knietės įtikinti kitus, kad jūsų pastangos vertos aukščiausio įvertinimo, tačiau vėliau ambicijų vietą užims poreikis būti su draugais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų charizmos paneigti niekam nepavyks ir būsite nepralenkiami, kai reikės ką nors išmokyti ar įtikinti. Beje, draugų įžvalgų praleisti pro ausis nederėtų. Sekmadienį tikėsite savo sėkme, net jei tam realių priežasčių nebūtų. Popietę viena akimi stebėdami tuos, kurie mato jūsų nuopelnus, nesiliausite dėti pastangas.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką