Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 24d. 07:00

Savaitgalio horoskopas – sausio 24–25 d.

Karštas gėrimas.
Shutterstock nuotr. / Karštas gėrimas.

Ketvirtasis sausio savaitgalis – net sunku patikėti, kaip bėga laikas. O tame laike nutinka tikrai įdomių dalykų. Kas buvo, jau žinome, o dabar žvilgtelėkime į ateitį.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei šeštadienio rytą kiek ilgiau numigote – tai jokia nuodėmė. Pabūti vieniems, kuo toliau nuo išorinio triukšmo, didžiąją dalį dienos būtų ir gera, ir naudinga. Leiskite sau nuo visko atitrūkus pasvajoti. Vakarop iš svajonių pasaulio būsite ištraukti ir ten nepateksite iki savaitgalio pabaigos. Sekmadienį atsidursite dėmesio centre ir, regis, visiems jūsų reikės: pabarti, pasitarti, pasisemti įkvėpimo ir t. t.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienis teiks atgaivą, jei laiką leisite ir savo svajones įgyvendinsite kartu su draugais. Net jei kelias savo gyvenimo valandas praleisite nieko neveikdami, jums bus gera žinoti, kad buvote kartu ir dalinotės tuo, kas jums visiems svarbu. Sekmadienį atsiribosite nuo aplinkinių tiek, kiek bus įmanoma. Labiausiai dėl to, kad save apsaugotumėte. O nuo ko – žinote tik jūs.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Rasite priežastį, tikslą, žmogų ar jų grupę, kuriem norėsite įtikti šeštadienį. Ne viskas, ką dėl to darysite, pasiteisins, bet savo krypties nekeiskite iki vakaro. Tuomet geriausiu jūsų patarėju ir patikimiausiu palydovu taps jūsų sutuoktinis ar artimas žmogus. Sekmadienį jus stebins draugai, su kuriais bendros nuomonės apie finansinius išteklius nerasite, tačiau smagiai pasikalbėti niekas nesutrukdys.

Taip pat skaitykite: Vandenis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei šeštadienį galite ištrūkti iš užburto rato ir trumpam eiti ten, kur norisi – pirmyn. Svarbu, kad toji kelionė jums teiktų dvasinės stiprybės, o į aplinką spinduliuotumėte kažką nepakartojamo. Tiesa, vakare bus daugiau neišvengiamų pareigų nei pasirinkimų. Sekmadienį būkite tvirti, kad įveiktumėte gautą atsakomybės porciją ir galiausiai pasidžiaugtumėte atlygiu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį rūpinsitės, kad ne tik jums būtų gerai ir visko užtektų. Gali būti, kad iš jūsų bus paprašyta dvasiškai, morališkai ar materialiai paremti kitus. Ir šįkart jūs savęs nepagailėsite. O tos dienos vakarą patirsite, kad esate atsakingi ne tik už savo, bet ir už kitų žmonių gerą nuotaiką. Sekmadienį šią savo misiją (savimi neabejodami) tęsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį savo gyvenimo draugui ar draugei negailėkite dėmesio. Galbūt būtent dabar galite jūsų santykiams suteikti to, ko trūksta, pavyzdžiui, įkvėpimo, energijos, jėgos. Ir jūs žinote, kaip tai puoselėti. O jei apims abejonės – vakare šeimos nariai jas išvys. O sekmadienį vis sau priminkite, kad diena tobula bus tik tuomet, jei leisite kitiems būti šalia jūsų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį jus vežios pareigų traukinys, į kurį turbūt patys noriai įlipsite. Ne taip svarbu, ką ten veiksite, svarbiau, kad jaustumėte prasmę to, ką darote, kai kiekvienas atliktas veiksmas jums suteiks stiprybės. Stiprūs jausitės ir tuomet, kai jūsų dėmesio reikės jūsų sutuoktiniui. Čia bus visko iki tol, kol pasibaigs savaitė: rimtų pokalbių, netikėtumų ir šildančių dovanų.

Taip pat skaitykite: Močiutės patarimai anūkei apie seksą ir meilę

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nevenkite pabūti kiek nerūpestingais šeštadienį: žaviais, mylinčiais, kūrybiškais, žaismingais, tačiau nerizikuokite tik dėl kelių smagių akimirkų. O jei to jums nepakanka, dar galite pasistengti ką nors reikšmingo atlikti dėl gražesnės ar patogesnės buities šeštadienio vakarą. Buičiai, maistui ir savo kūnui būkite atidūs sekmadienį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį raskite sau užuovėją privačioje erdvėje, ten, kur galite būti tik savimi ir su savais – niekur kitur nesijausite tokie saugūs ir atsipalaidavę. Tokiu būdu save sustiprinę, galėsite tapti pramogų ir žaidimų iniciatoriais tos dienos vakarą ir sekmadienį. Ir patys žinosite, ir kitiems patarsite, kaip iš likusių savaitgalio valandų pasiimti viską, kas geriausia.

Taip pat skaitykite: Ji24.lt skaitytojos išpažintis: „Norėdama skaisčios odos, perėjau tikrą pragarą“

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį žinosite ką, kam ir kaip pasakyti, kad jūsų žodžiai pasiektų adresatą. Ir didžiausią jūsų dėmesio riekę atsirieks jūsų kaimynai ar žmonės, su kuriais jus sieja giministės ryšiai. Jiems vis mažiau laiko liks vakare ir sekmadienį. Visos jūsų galios bus nukreiptos į namus, kuriuos turėsite praturtinti, apginti ir sušildyti, nelaukdami, kol tai kažkas padarys už jus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors šeštadienį kažkas jus traukte trauks ten, kur galite kažką įgyti, nepamirškite, kad tokiu būdu kažką prarasite. Jei abejojate, susilaikykite arba išklausykite racionalų draugų patarimo. Ir nieko tokio, jei jų dėka būsite nuleisti ant žemės. Jums įkvėpimo užteks sekmadienį, kai būsite savo noru įtraukti į judėjimo, kelionių, kalbų, naujienų ir diskusijų verpetą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį jums sunku kontroliuoti savo emocijas ir visi regi tai, ko jūs nenorite rodyti. Tačiau tik tokiu būdu jūs galite atskleisti save. Todėl nusimeskite abejones ir plaukite pasroviui. Materialų atlygį žadanti, tačiau nelengva atsakomybės našta jūsų pečius užguls vakare. Sekmadienį žinosite, ko norite, bet kaip tai gauti esant šioms aplinkybėms – ne.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką