Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – sausio 25–26 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Netikrus draugus šeštadienį bus sunku atskirti nuo tikrųjų, todėl pasitikėkite tik tais, su kuriais jau esate perėję ir ugnį, ir vandenį. Sekmadienį pasijusite keistų įvykių dalyviais, kuriems nenorėsite gaišti laiko. Gali erzinti kraštutinumai: perdėtas džiaugsmas ir liūdesys be pagrindo. Savaitei baigiantis, savo originalumu nestebinsite aplinkinius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienis skirtas ne tam, kad persidirbtumėte, bet niekas negalės įtikinti jūsų, kad dirbate tik tiek, kiek būtina. Įvairiausios išorinės priežastys patvirtins jūsų įsitikinimą, kad privalote stengtis iš visų jėgų. Sekmadienį ne viskas atrodys tobula, bet rasite priežasčių matyti viską ryškiomis spalvomis, o su kitais dalykais reikės susitaikyti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį negausite reikalingos informacijos arba būsite priversti dalyvauti jus nedžiuginančiuose pokalbiuose. Priežasčių ieškokite ne išorėje, o savo viduje. Sekmadienį pernelyg nepasikliaukite nuojauta. Daugiau teigiamų emocijų, ryžto ir tikėjimo savo jėgomis ir idėjomis paskutinę savaitės dieną įkvėps partneriai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį sunkiai seksis suprasti kitus, todėl tikėsite, kad, būdami vieni, galite jaustis geriau. Iš tiesų pabėgimas nuo realybės neišgelbės jūsų. Vakarop debesys išsisklaidys ir pasijusite padėties šeimininkais. Sekmadienį optimistinės nuotaikos neleis atlikti buities darbų, o vakare dėl tam tikrų pokyčių aplankys įkvėpimas. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį sutriksite išgirdę nemalonių žinių iš antrosios pusės lūpų. O ir jums patiems gali išsprūsti žodžiai, dėl kurių ateityje truputį gailėsitės. Žinoma, jei nepalaikysite liežuvio už dantų. Sekmadienį džiaugsmingos ir viltimi nuspalvintos šios dienos nuotaikos leis pasireikšti kūrybiškai ir atkreipti jums svarbių žmonių dėmesį. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį išgirstos naujienos nenudžiugins jūsų. Tačiau vakare į viską norėsite numoti ranka ir tokiomis nuotaikomis pasitiksite paskutiniąją savaitės dieną. Deja, ne viskas bus taip, kaip tikėsitės. Sekmadienį antroji pusė teiks vilčių, kurių vėliau nepateisins. Plačiau nusišypsosite vakare, kai jūsų namuose nutiks kažkas netikėta.    

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį norėsite daug nuveikti, bet įstrigsite vietoje. Tai vers jus blaškytis tarp noro daryti daug ir nieko neveikti, tarp skubėjimo ir įstrigimo, kai kas nors jūsų lauks. Sekmadienį pernelyg nepiktnaudžiaukite vaistais, maistu ar gėrimais. Vakarop nauji vėjai, pūstelėję tarp jūsų ir gyvenimo draugo, suteiks jūsų bendravimui daugiau šilumos. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį vyresni šeimos nariai tikėsis iš jūsų didelių pastangų ir visiško atsidavimo. Jei pavyks suderinti jų norus su savo planais ir poreikiais, išliksite harmoningi ne tik su pasauliu, bet ir savimi. Sekmadienį gimę sumanymai paliks nerealizuotų ketinimų. Su finansais susijusios naujienos netruks pradžiuginti jūsų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį galite atsidurti chaose, kuriame desperatiškai ieškosite tvarkos. Geriems norams trukdys įvairiausios priežastys: nuo vėlavimo iki klaidų, dėl kurių negalėsite pasiteisinti. Sekmadienį namiškiai negirdės jūsų, nes bus giliai panirę į savo rūpesčius ar apmąstymus. Vakarop netikėtumų netruks meilės fronte. Be to, čia noriai sieksite pergalių. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienio rezultatai toli gražu nesutaps su pastangomis, kurias įdėsite. Draugai jums bus didžiausias stabdys kelyje trokštamo rezultato link. Vargu ar jums pavyks įrodyti, kad galite daugiau. Sekmadienį rinksitės neakivaizdžias veiklos formas ir mielai leisite laiką pasislėpę nuo pasaulio. O ten iš tiesų bus ką pamatyti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį norėsite daugiau, nei pasaulis bus pasiruošęs jums duoti. Tai vers jus nesutarti su savimi ir ypač vyresniais asmenimis. Informacijai pavėlavus, būsite linkę kaltinti kitus ar įsižeisti. Sekmadienį nepuoselėkite tuščių vilčių, nes greitai susipainiosite, kur realybė, o kur tik jūsų vaizduotės vaisiai. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Užsisklendę savyje šeštadienį, neįsileisite net geranoriškai nusiteikusiųjų jūsų atžvilgiu. Gal jūs ir teisūs, nes šią dieną sunkiai seksis atskirti pelus nuo grūdų. Tačiau ir sekmadienį negalėsite pasidžiaugti tuo, kad viskas aišku kaip ant delno. Galite pasijusti geriau, jei iškišite nosį iš saugios savo buveinės ir rasite kuo pradžiuginti artimuosius. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką