TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – spalio 1–2 d.

Ruduo
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šeštadienis – jaunaties diena, tad išgyvenkite kiekvieną akimirką sąmoningai ir pozityviai. Minties galia bus didžiulė, bet aktyviai veikti ir realizuoti savo norus dar netinkamas laikas. Sekmadienį įsiklausykite į save ir aplinkos siunčiamas užuominas, suvoksite, kokios ateities tendencijos nusimato jums svarbiuose santykiuose ir kaip pasielgti teisingiausia“, – pataria astrologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį norėsite kažkuo pasitikėti taip, kad leisite jam ar jai įžengti net į pačius uždariausius savo jausmų kambarius. Tiesa, šiomis dienomis reikės pasiklausti savo antrosios pusės, o jei jos neturite, kito jums svarbaus žmogaus patarimo, vengti tiesmukiškumo ir nedaryti skubotų išvadų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį neabejosite viskuo, ką jums siūlys jūsų bičiuliai, tokiu būdu leisdamiesi į jaudinančias atradimų ir nusivylimų keliones. Be to, jums žūtbūt reikės savo ir kitų asmenų gera savijauta bei jaukumu namuose pasirūpinti. Tiks visos priemonės, kurioms neprieštarauja tie, su kuriais gyvenate ar pramogaujate.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį turėsite svajonių, kurioms net išpildyti kelios gairės atsiras, tačiau kaip seksis prie to priartėti, parodys laikas. Ne paskutinėje vietoje bus harmonijos, ramybės ir darnos siekis. Tai įgyvendinti bus išties paprasta, jei noriai imsitės taikdario misijos ir kūrybiškai spręsite savo atžalų problemas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį noras pabėgti nuo realybės į romantikos pasaulį jus tiesiog užvaldys. Ar ten ką nors gero atrasite – jau kita kalba. Ne mažiau reikšminga bus pajusti artimą ryšį su savais ir saugumo jausmą. Tačiau nesitikėkite, kad kiti jums ką nors pasiūlys – patys suskubkite artimiesiems ištiesti pagalbos ranką.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį reikės įtikinti savo šeimos narius, kad besąlygiškai jais pasitikite, antraip ir save, ir juos išdavę pasijusite. Be to, įsitikinimą savo teisumu kur nors paslėpkite, antraip neišgirsite ore sklandančių idėjų. Sutikti žmonės tikrai žinos nemažai jums reikalingos informacijos, kurią žinosite kaip panaudoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį dėl kažkokio žmogaus gali tiesiog galva apsisukti, ir jūs jam ar jai atleisite visas nuodėmes. O dar abi dienas darysite ką nors, kad jus teisingai įvertintų. Galbūt dėl to stengsitės pasirodyti ir dosnūs, ir nuoširdūs, ir geranoriški. Regis, dar nuskubėsite į prekybos centrą įsigyti ko nors vertinga.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį šiuo tuo praturtinti savo kasdienybę bus jums tiesiog būtina, o tam naudosite savo lėšas ar, pavyzdžiui, virtuvėje pademonstruosite, ką sugebate. Be to, sieksite taikos visur, kur būsite, išradingai naudodami jums priimtinus ginklus, tokius kaip diplomatiškumas, kompromisai ir teisingumas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį apie jūsų nuopelnus, kūrinius ar jūsų žavesį nebus nutylėta, net jei tiesa bus kiek pagražinta. Kita vertus, nemažiau norėsite ir poilsio, atsiribojimo ir apmąstymų apie tai, kokia kryptimi norėtumėte pakreipti savo gyvenimą. O jei reikės būti tarp žmonių, kelią rasite pasitelkę kompromiso galią.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį bet kokios aukos šeimos nariams jums bus ne per didelės, o dar ir labai malonios. Be to, be didelių pastangų galite tapti geidžiamiausiu asmeniu tarp savo bičiulių. Regis, dėl komandos sėkmės ir gero laiko drauge būsite pasiruošę atsisakyti savo asmeninių ambicijų, principų ar užgaidų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichologinis testas. Miegate kaip vilkas ar kaip delfinas? Atsakymas pagerins jūsų gyvenimo kokybę

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį jums bus gera pasikalbėti su draugais – išliesite jiems visą savo širdį, tikėdamiesi būti išgirsti ir suprasti. Dar jums rūpės ir tai, kaip į jūsų pastangas reaguoja žmonės, todėl niekaip nenuleisite rankų, kol negausite kuo teigiamesnio atgalinio ryšio. Tuo geriau būsite įvertinti, kuo atidžiau išklausysite kitus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį tapsite neįtikėtinai dosnūs, kai gausite pagyrimą ar patikėsite savo sėkme. Abi dienas vysite šalin mintis apie darbus, nes už viską svarbiau bus sudominti kitus tuo, kas rūpi jums patiems. Užsimosite plačiai, kad tik netektų nei jums, nei tiems, kurie šalia jūsų, nuobodžiauti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį jūsų vaizduotė, įžvalgos ir kitos tik jums būdingos savybės sudomins kitus žmones, todėl dalykitės su jais tuo, kas jums rūpi ar tuo, ką žinote. Ne gana to, žinosite, kaip priešininkus paversti sąjungininkais. Tam neretai panaudosite jums neįprastą taktiką, tačiau ji bus veiksminga.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką