Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 14d. 06:00

Savaitgalio horoskopas – vasario 14–15 d.

Saldainiai
Fotolia nuotr. / Saldainiai

Saldus savaitgalis bus neapkartintas, jei nepuoselėsite didelių lūkesčių. Kartais tikrai suveikia taisyklė: norėk mažiau, gausi daugiau.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį daug kas išsispręs, ypač ryšiuose su draugais. Beje, tai pavyks tik tuomet, kai kitame žmoguje įžvelgsite bičiulį, o ne priešą. O jei norite jaustis mylimi, nestokokite entuziazmo, kuris reikalingas jūsų mylimiesiems. Sekmadienį labiau rūpinsitės tuo, kaip atrodote kitų akyse, o tame kelyje vadovausitės ne akivaizdžiais faktais, o savo nuojauta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį mažiau pastatysite, o daugiau sugriausite, tačiau dėl to neverta nerimauti, jei grius jūsų vidinės nuostatos. Rezultatai galiausiai pradžiugins, jeigu tai nėra konfliktas su tuo, kurį laikote savo draugu. Jūsų meilės žodžiai bus išgirsti, jei daugiau dėmesio teiksite kalbos tonui. Sekmadienį optimistines nuotaikas ore paskleis atviras ir nuoširdus bendravimas su draugais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį galite daug nuveikti dėl sėkmingos partnerystės. Tam jums prireiks viso jūsų optimizmo, visų turimų žinių ir viso gebėjimo užmegzti ryšius tarp žmonių. Sėkmė lydės, jei nepiktnaudžiausite savo statusu ir nesidangstysite jums patikėtomis pareigomis. Sekmadienį įžvelgdami tai, ko neįmanoma pamatyti akimis, susitarsite su partneriu dėl bendrų lėšų panaudojimo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį bus gera rūpintis buitimi ar maistu kartu su artimu žmogumi. Regis, tai jus dar labiau suartins. Žinoma, jei mintimis nenuklysite kur nors toli, o pasirūpinsite tais, kurie šalia. Įsitikinsite, kad jūsų gebėjimas parodyti rūpestį pasako daugiau nei meilės žodžiai. O sekmadienį jūsų optimizmas sužavės jūsų antrąją pusę.

Taip pat skaitykite: Tyrimas: erotinis romanas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ kenkia moterų sveikatai

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį vieni iš jūsų bus linkę leistis į intymius nuotykius, o kiti rizikuoti ne tuo, kas jūsų, o tuo, kas bendra. Teisingus sprendimus jums pašnibždės jūsų antroji pusė. Tiltus link esamų ar potencialių partnerių nutiesite pasitelkę savo kūrybiškumą ir vaizduotę. Sekmadienį susitelksite į savo buitį ir sveikatą. Praktiškų rezultatų pasieksite nežemiškais metodais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį vieni išsiruoš į harmonijos ir ramybės paieškas ir jos neras. Gal dėl to susikivirčys su savo antrąja puse. O kiti supras, kad viskas, ko jiems reikia, yra šalia. O jei dar trūksta, atsiras, vos tik patys atliksite ką nors dėl kitų gerovės: skaniai pamaitinsite, paglostysite ar kitaip paglobosite. Sekmadienį intuityvus santykis su artimu žmogumi sustiprins jūsų ryšį. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį visko griebsitės su didžiausiu užsidegimu ir šviesiausiais lūkesčiais, bet, deja, ne viskas vyks sklandžiai. Džiugią atmosferą šalin stums buities rūpestėliai. Savo taktą ir diplomatinius gebėjimus naudodami, įsimylėjėlių dieną paversite švente sau ir kitiems. Sekmadienį namų židinys šildys visus, jei kūrybiškai spręsite kasdienes dilemas.

Taip pat skaitykite: 6 produktai, deginantys pilvo riebalus

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį romantikos ir nuotykių paieškos gali jus nuvesti labai toli, o jūsų noras patenkinti visas mylimųjų ar vaikų užgaidas gali nekukliai ištuštinti jūsų piniginę. Jei esate tam pasiruošę, niekas jūsų nesustabdys. Pasiteisins viskas, ką aukojate ir kiek stengiatės dėl savo namų ir šeimos.  Sekmadienio pakalbiai jus užburs, sužavės ir įžiebs vilčių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Į savaitgalį įžengsite kupini optimizmo ir gerų norų. Būsite atsakingi už dienos mikroklimatą, todėl, kiek aplink savęs pasėsite geros nuotaikos ir vilties, tiek jos aplink ir bus. Na, ir kas, kad namuose ir santykiuose tarp namiškių ne viskas tobula – gal būtent jūs galėsite patobulinti? Sekmadienį būsite dosnūs namams ir mielai kažką iš šeimos narių pamaloninsite pirkiniu ar dovana.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį norėsite nuslėpti nuo aplinkinių savo jausmus, nes jūsų žodžiai nuskambės keistai kaskart, kai prabilsite. Jei kiltų neigiamų emocijų, pasistenkite jas paversti kuriančia energija. Nenusiminkite, jei jūsų pastangų niekas nepastebės. Sugalvokite, kaip save galite apdovanoti patys. Sekmadienį tapsite tvirti kaip siena. Kažkas į jus atsitrenkęs užsigaus, o kažkas pasijus apsaugotas.

Taip pat skaitykite: Plaukus atgaivinkite natūraliomis skalavimo priemonėmis: 6 receptai

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį negailėsite draugams dėmesio ir šilumos, tačiau ne viskas, ką dėl jų padarysite, bus teisingai suprasta. Nesistenkite tapti kuo nors kitu. Diena taps lengva ir nerūpestinga, jei būsite savimi ir duosite kitiems tai, ką savyje turite geriausio. Sekmadienį, atsiraukę nuo kasdienių rūpesčių, paklauskite savęs, kur slepiasi jūsų finansinės ir saviraiškos galimybės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nesutrikite, jei visi šeštadienį išvys jūsų tikrąjį, bet ne vien šviesųjį veidą. Todėl norėdami apsaugoti savo gerą įvaizdį, nekiškite nosies į viešumą. O jei ten būsite – valdykite savo emocijas. O kai reikės savo jausmus atskleisti, jūsų apsikabinimas gydys mylimuosius labiau nei vaistai. Sekmadienį mokėsite įkvėpti ir uždegti viltį draugų akyse.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką