Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – vasario 22-23 d.

Zodiako ženklai
Shutterstock nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio šeštadienio ir sekmadienio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį stebėsitės, kodėl viskas krinta iš rankų net tada, kai tvirtai laikote. Be to, niekaip negalėsite atskirti kas tikra, o kas išgalvota. Sekmadienį per rūką, kuriame klaidžiosite, nerasite kelio ir nesutiksite jums reikalingų žmonių. Kokios naudos iš to galite turėti? Pažadinkite savyje snaudžiančias galias, apie kurias jums praneš vidinis balsas arba sapnai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būdami vieni savaitgalį nesijausite labai saugūs, todėl griebsitės už vienos ar kitos jums ištiestos rankos. Tačiau jūsų pakeleiviai, pavyzdžiui, draugai, nebus pajėgus suteikti jums taip trokštamo aiškumo. Priešingai, jie nuspalvins viską labai keistomis spalvomis. Norėdami suprasti, kas čia vyksta, klausykitės ne ausimis, o širdimi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sunkiai atskirsite savo norus ir galimybes nuo svajonių. Niekas nebaus, jei trumpam (tik šį savaitgalį) pasiliksite jose. Gal tai padės jums suprasti tikruosius norus ir tikrąją savo vietą po saule. Vienas galimas ėjimas šiomis dienomis – tai įsiklausyti į savo antrosios pusės pastabas ir pasiūlymus. Gal išgirsite ką nors neįtikėtinai svarbaus? 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį privalėsite susidoroti su nedidelėmis kasdienybės problemomis ir būtinybe pasirūpinti savo ar artimųjų sveikata. Šeštadienį šiek tiek rizikuosite mėgaudamiesi maistu ar gėrimais, todėl atidžiai stebėkite, ką dedate ar pilate į burną. Sekmadienį optimizmas viršys visas galimas ribas, visa kita nustumdamas į šalį. Atidžiai pažvelkite kas liko už borto – gal pravers.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį neskubėkite kliautis gražiais pažadais ar neįtikėtino saldumo pasiūlymais. Priežastis paprasta: bus lengva supainioti tikrus dalykus su menamais. Be to, dabar ne laikas galvoti vien apie save. Yra žmonių, kuriems reikia, kad jūs skirtumėte jiems dalelę savo dėmesio ir energijos. Tačiau veikdami išvien ir įnikdami į bendras veiklas neišnykite.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį leiskite ne vieni, geriausia – su savo gyvenimo draugu ar drauge. Tiesa, ligi dangaus išaugęs poreikis susilieti su juo ar ja trukdys išsaugoti sveiką protą ir nepriklausomybę. Jūsų užduotis – būnant kartu išsaugoti save, antraip nepradžiuginsite nei savęs, nei to, kuris šalia. Kokius veiksmus tam privalote atlikti, žvaigždės nedrįsta komentuoti.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kūrybiški sprendimai, kurių dabar apstu jūsų galvoje, leistų išspręsti painius buities keliamus uždavinius. Deja, dažniau svarstysite, kaip būtų, jeigu būtų, o ne kaip yra. Viskas dėl to, kad konkretiems sprendimams trukdys tikra painiava jumyse ir aplink jus. Konkrečių patarimų, išeičių iš padėties jums gali padiktuoti brolis, sesuo, kaimynas ar netgi kokia nors žiniasklaidos priemonė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei kas nors savaitgalį pasakys, kad atrodote pernelyg rimti – nenustebkite. Jūs žinote, kodėl. O jei nežinote, manote, kad žinote. Savaitgalį savo rimtumo dėka užkopsite į pačias aukščiausias viršukalnes. Ar bent įsivaizduosite, kad užkopėte. O tai jau visai nemažai. Svarbiausia, kad jums pavyktų išlaisvinti tai, ką ilgai brandinote, ir tokiu būdu pradžiuginti savo mažą pasaulį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Viskas, kas savaitgalį vyks jūsų namuose, primins jums seniai girdėtą pasaką ar prieš šimtą metų regėtą filmą. Imkite iniciatyvą į savo rankas ir ilgai vyniokite prisiminimų siūlą. Gal net suvysite didžiulį kamuolį. Jei namų chaose, kuriame atsibudote šeštadienio rytą, sekmadienio vakarą įžvelgsite bent šiek tiek tvarkos, jūs laimėjote mūšį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visi jūsų bandymai savaitgalį aiškiai ir tikslai išreikšti savo mintis galiausiai patirs fiasko. Bet jums nevalia nuleisti rankų. Ką galite padaryti? Klausykitės, girdėdami ne žodžius, o pauzes. Savo mintis į pokalbį įterpkite tik tada, kai pajusite, jog kitaip pasielgti negalima. Galbūt tik tada suprasite tikrąją savo žodžių prasmę ir reikšmę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Migla, kuri savaitgalį apgaubs jūsų finansinius reikalus, neturėtų jūsų suklaidinti. Baimė dėl ateities ir nepamatuotos viltys vaikščios šalia, o jūs dažai painiosite viena su kita. Jausitės gerai, kai galėsite kam nors padėti, bet būkite tikri, kad vėliau nesigailėsite dėl savo sprendimų. Geriausi patarėjai šiuo atveju bus jūsų draugai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šį savaitgalį savo tobulą intuiciją panaudokite patiems didžiausiems tikslams pasiekti. O jei manote, kad tai neįmanoma per laisvas nuo tiesioginių pareigų dienas, labai klystate. Kas jau kas, o jūs turite žinoti, kad viskas visų pirma gimsta toje erdvėje, kurios niekas nemato. Niekas, išskyrus jus. Patarimas: pasiimkite kompasą, kad nepasiklystumėte savo painiame vidiniame pasaulyje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką