Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – vasario 8–9 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį virsite nesibaigiančių įvykių ir naujienų katile, to nė nepastebėdami. Trumpos kelionės ir pokalbiai išstums iš jūsų dienotvarkės visus kitus užsiėmimus. Šeštadienį jums pavyks įtikinti kitus, kad keistos jūsų mintys patikimos, o sekmadienį nesigailėsite turiningai praleidę laiką su draugais ir antrąja puse. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kiekvieną savaitgalio įvykį vertinsite pagal savo pačių matus, tačiau nuomonę išsakysite tik patiems artimiausiems. Šeštadienį be reikalo nepasitikėsite naujai papūtusiais vėjais. Tikrinsite juos be galo, kol įsitikinsite, kad jie jums nekenkia. Paskutinę savaitės dieną pamiršę, kad ji skirta poilsiui, įniksite į darbus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kažin ar kas stebėsis, jei abi savaitgalio dienas kalbėsite daug ir dažniausiai apie save. Šeštadienį visus informuosite apie į galvą atėjusias neįtikėtinas idėjas, o sekmadienį apie jus užplūdusias optimizmo bangas. Norėdami išlieti per dieną susikaupusią energiją, baigiantis savaitei, noriai įsivelsite į audringas diskusijas su atžalomis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors savaitgalį nestigs pastebinčiųjų jūsų pastangas, norėsis pabūti kiek tolėliau nuo pagrindinio įvykių sūkurio. Šeštadienį džiaugsitės radę aplinkkelių išgirstai informacijai pranešti, tačiau dalį jos nė neabejodami pasiliksite sau. Sekmadienį vadovausitės tais pačiais kriterijais, kai aptarsite jums svarbius reikalus su šeimos nariais. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalis bus tobulas, jei praleisite jį su draugais aktyviai bendraudami ir dalydamiesi savo idėjomis. Šeštadienį gali pavykti atsidurti jų dėmesio centre ir priblokšti juos savo žiniomis, erudicija. Sekmadienį praskaidrins ir praturtins atviras ir nuoširdus pokalbis su antrąja puse, kaimynu, broliu, seserimi ar teta. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį netikėsite viskuo, kas kalbama. Užuot įsitraukę į veiksmą, nuolat stabdysite save. Jei pavyks įveikti savo netikrumą, šeštadienį džiūgausite supratę, kad viską aukštyn verčiančios naujienos nėra jau tokios grėsmingos. Sekmadienį prieš akis išvydę krūvas darbų, nesidairykite pagalbininkų. Darbuokitės, nes tai jums teiks palengvėjimą. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį sulauksite palaikymo, išdrįsę lanksčiai reaguoti į keistus antrosios pusės pasiūlymus. Tiesa, lankstumas nepamaišytų visą savaitgalį. Tik jis pakvies paskui save tokius bičiulius kaip optimizmas ir geri ketinimai. Sekmadienis bus malonus, jei atvirai kalbėsite su mylimuoju ir atidžiau klausysite atžalų. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį ieškosite būdų, kaip ištrūkti iš jus varžančios kasdienybės ir rutinos gniaužtų. Neradę kur pasprukti, sugalvosite, kaip originaliai pertvarkyti buitį. Sekmadienį, į pagalbą pasitelkę savo gebėjimą bendrauti, gausite bilietą į bet kurią pageidaujamą vietą. Tačiau bendrakelioniams nenorėsite atskleisti visų kortų ir numatytų ėjimų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį originaliais ir ryžtingais būdais spręsite problemas, kurios pasipainios jūsų santykiuose su antrąja puse. Daugiau klausydami nei kalbėdami, įgysite papildomų kozirių. Ir sekmadienį atviruose pokalbiuose gims reikalingų sprendimų. Vakare, negailėdami jėgų, ginsite savo poziciją, bandydami draugams ką nors įrodyti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį visa galva panirsite į kasdienius rūpesčius ir niekur iš ten nesitrauksite. Šeštadienį jus tai kiek neramins, nes labiau trauks permainos ir pokyčiai, kuriems negailėsite jėgų. Sekmadienį aktyvūs jūsų veiksmai tinkamais būdais praturtins jus. Net kai viskas eisis sklandžiai, raskite laiko poilsiui, prisiminę brangiausią savo turtą sveikatą. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį rasite tinkamų žodžių savo mintims atskleisti. Šeštadienį noriai ir su nuostaba savinsitės žinias ir naujienas, kurias jums praneš artimieji. O sekmadienį galvoje gims ne vienas kūrybinis sumanymas, kuris jūsų asmenybei leis sužibėti pačiomis ryškiausiomis spalvomis. Papasakosite apie juos net tiems, kurie gyvena toli nuo jūsų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žinios, kurios šeštadienį pasieks jūsų ausis, gali tinkamai paveikti finansinius jūsų reikalus. Žinoma, jei suspėsite pasinaudoti šia nauja galimybe. O laiku suspėję į šį traukinį, sekmadienį galite tikėtis įlipti į kitą, ne mažiau intriguojantį. Tačiau būkite pasiruošę veikti neakivaizdžiais būdas ir nenusiminkite, jei jūsų nuopelnus susižers kiti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką