Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 1d. 19:04

Spalio mėnesio horoskopas

Moliūgai
„Fotolia“ nuotr. / Moliūgai

Ką žada antrasis rudens mėnuo? Spalio mėnesio horoskopą specialiai Ji24 skaitytojams pateikia astrologė, dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja ir vadovė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirmosios dvi dekados atneš galimybių, susijusių su partnerystės, bendradarbiavimo bei įvaizdžio formavimo visuomenėje sferose. Galite tapti populiarūs, sulaukti malonių pakvietimų ir naudingų pasiūlymų.

Pasistenkite padaryti viską, ką galite, kad jūsų išvaizda atitiktų aplinką, kurioje būsite – tai bus svarbiau nei bet kada ir lems išties daug. Nepamirškite atitikti ne tik išvaizdos, bet ir elgesio modelius: mandagumas, gebėjimas valdyti savo emocijas ir „patylėti, kai to reikia“ taps reikalingiausiomis charakterio savybėmis.

Paskutiniąją dekadą svarbu pasistengti neplanuoti svarbių darbų ir pasaugoti santykius su artimaisiais. Į naujas pažintis žvelkite su atsargumu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pirmosios dvi dekados žada daug darbo ir mažai laiko poilsiui. Nors meilės ir šiltos draugystės gali dažnai pritrūkti, vis dėlto tai sėkmingas metas darbui, dokumentų tvarkymui, mokymosi procesams, naujos tvarkos įvedimui.

Bus lengviau nei paprastai laikytis dienotvarkės, disciplinuotai dirbti ir nesiblaškyti dėl nereikalingų dalykų, tad protinga būtų šį laiką išnaudoti tinkamai ir įvesti į savo kasdienybę naudingų įpročių, kurie lengvai užsitvirtins.

Stebėkite savo organizmo siunčiamus signalus, kadangi būtent šiuo laiku bus lengva aptikti esamus negalavimus ir išvengti nemalonių pasekmių ateityje. Trečioji dekada atneš būtinybę išsiaiškinti santykius su artimu žmogumi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pirmąsias dvi dekadas nuobodūs darbai, pareigos ir disciplina gali atrodyti kaip antraeliai arba trečiaeiliai dalykai. Bus sunkiau nei visuomet susikaupti ir daryti kažką, ko daryti nenorite, todėl protingiausia būtų leisti sau daugiau laiko skirti laisvalaikiui, kūrybai, sportui, bendravimui su artimais draugais, atostogauti, o sunkius darbus atidėti trečiajai dekadai.

Tai taip pat puikus metas tiems, kurie pasiilgo romantikos, meilės nuotykių ir naujų pažinčių. Jei tik būsite atviri, nesunkiai pavyks užmegzti įdomius santykius arba iš naujo įsimylėti jau esamą partnerį ir atrasti jame naujų, nuostabių savybių. Paskutiniąją dekadą būtina susiimti ir nukreipti visą energiją į savo pareigas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galite pastebėti, jog namai, buitis bei šeimos narių poreikiai reikalauja daugiau dėmesio nei visuomet. Bene daugiausia veiksmo bus būtent namuose – čia netikėtai atsiras ką spręsti ir tvarkyti.

Skirkite kuo daugiau energijos savo artimiausiems žmonėms ir susilaikykite nuo veržimosi į priekį karjeros sferoje. Šiuo metu jūsų energijos potencialas bus nedidelis, tad verčiau pasistenkite neapsikrauti nebūtinais darbais ir nekonkuruoti su kolegomis – tai neatneštų jokios apčiuopiamos naudos.

Puikus laikas tiems, kurie planuoja persikraustyti į naują gyvenamąją vietą arba atnaujinti būsto interjerą, atlikti remonto darbus. Paskutinė dekada atneš nemažai savirealizacijos galimybių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kasdienybėje dominuos aktyvus bendravimas, susitarimai, bandymai atrasti visiems naudingas išeitis ir prisitaikyti prie aplinkybių. Aplink bus nemažai norinčių bendrauti, o kartais gali susiklostyti tokios aplinkybės, jog galimai teks paaukoti savo interesus tam, kad išsaugotumėte harmoningus santykius su jums svarbiais žmonėmis.

Gebėjimas laiku ir vietoje pasakyti tinkamus žodžius bei nesakyti atvirai visko, ką mąstote iš tikrųjų – atvers reikiamus kelius sėkmės link. Visgi svarbu stebėti save ir neleisti sau peržengti ribos, manipuliuoti, meluoti ar naudotis kitais žmonėmis, nors tokių progų greičiausiai turėsite. Paskutinią ją dekadą skirkite poilsiui ir dažniau būkite vienumoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalis: sėkmingiausių dienų kalendorius

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Geras laikas tiems, kurie siekia, kad jų finansinė padėtis būtų geresnė. Pirmąsias dvi dekadas galite aiškiai suvokti, ką turite daryti, kad galėtumėte uždirbti ir turėti daugiau. Galimai atrasite savyje talentus, kuriuos anksčiau ignoravote arba nevertinote rimtai. Dabar aiškiai žinosite, kaip ir kada juos panaudoti.

Tai puikus metas tiek karjerai, naujo darbo paieškoms, tiek ir asmeniniam gyvenimui, tad šio laikotarpio pažintys gali būti vertos dėmesio. Paskutinė dekada žada būti aktyvi ir nešanti nemažai bendravimo bei poreikio mokytis, keliauti, gauti naujos patirties, patirti nuotykių. Puikus metas trumpai kelionei arba komandiruotei – tai atneštų ne tik naudos, bet ir džiaugsmo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų asmeninis žavesys džiugins tiek aplinkinius, tiek jus pačius. Pasitikėsite savimi, jausite poreikį save realizuoti, prasiveržti į priekį, įgyvendinti seną svajonę, įsileisti į gyvenimą naujas pažintis.

Nieko nelaukdami pradėkite tai, ką seniai planavote, bet vis neatrasdavote savyje energijos arba drąsos – tai jūsų sėkmės metas. Jūsų energijos potencialas bus išties nemažas, tad jei tik susikaupsite ir nešvaistysite jo smulkmenoms, tuomet šis mėnuo gali būti vienas produktyviausių metuose.

Ypač geras metas dirbantiems savarankiškai bei esantiems vadovaujančiuose postuose. Paskutinė dekada, nors ir žymiai ramesnė, tačiau taip pat sėkminga ir produktyvi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Laikotarpis iki gimimo dienos gali būti nelengvas. Patartina tinkamai pasiruošti artėjančiam naujam gyvenimo ciklui ir ramiai įsigilinti, prisiminti praėjusio ciklo svarbiausius įvykius, silpnąsias ir stipriąsias vietas, kaupti jėgas, apsivalyti nuo senų nuoskaudų bei prisirišimų.

Tai nėra pats tinkamiausias metas aktyviai veiklai, o tuo labiau naujiems projektams ir santykiams. Bus nelengva susiorientuoti, kas tikra, o kas tik jūsų susikurtos iliuzijos.

Po gimimo dienos visa jėga pasitikite naujas perspektyvas ir drąsiai pradėkite naujus darbus. Energijos turėsite daug, o jūsų optimizmas įkvėps aplinkinius, tad nebijokite imtis net ir sunkiausių užduočių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pirmąsias dvi dekadas gerai seksis daugelyje veiklos sričių: socialinėje, tarpininkavimo, prekybos, žiniasklaidos, bendruomenės veikloje.

Būtų protingiausia nusiteikti aktyviai bendradarbiauti su kitais, dalytis idėjomis, pareigomis bei leisti draugams ir kolegoms pagelbėti tais atvejais, kuomet jums pristigs patirties bei žinių.

Jei bandysite visus sumanymus įgyvendinti savarankiškai, tuomet greičiausiai teks paaukoti nemažai laiko, energijos, pinigų ir vis tiek nepasiekti norimo rezultato. Puikus laikas tiems, kurie planuoja pirkti techniką.

Paskutinė dekada jau visai kitokia: reikalai įgis ramesnę vagą, o kai kurie visai sustings. Būtų geriau sumažinti gyvenimo tempą ir neapsikrauti darbais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai nėra sėkmingas mėnuo romantiškiems ryšiams, meilės pasimatymams ir naujoms pažintims. Gali būti sunku tinkamai išreikšti savo emocijas, dažnai stigs noro stengtis dėl partnerio. Užtat šis laikotarpis ypatingai palankus karjerai siekti.

Jei tik panorėsite, galėsite susikurti sau palankias galimybės geram uždarbiui, populiarumui, socialinei sėkmei. Nebus sunku užsitikrinti viršininko bei kolegų pagarbą, ypač tiems, kurie yra profesionalūs ir darbštūs.

Svarbu turėti omenyje, kad didžiausiais darbų rezultatais galima bus pasidžiaugti tik ateityje, tad dirbkite kantriai ir nuoširdžiai – tai atsipirks su kaupu. Paskutiniąją dekadą neatsisakykite draugų kvietimo kartu praleisti laisvalaikį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Fitoterapeutas J.Ruolia: Norite, kad vėžys nesugrįžtų? 5 metus teks laikytis mitybos rekomendacijų

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pirmosios dvi dekados sėkmingos tiems, kurie planuoja pradėti naujas studijas, keliauti, bendrauti su užsieniečiais bei autoritetingais žmonėmis, nori gilintis į dvasinį pasaulį, išmokti meditacijos technikų, praplėsti savo pasaulėžiūrą – šie dalykai bus ypač lengvai prieinami.

Tai metas, kai viduje jausite poreikį gyventi ne tik aktyviai, bet ir įdomiai, atrandant naujus dalykus. Sėkmingiausi bus tie, kurie natūraliai pasitiki savimi ir nebijo imtis didelių projektų. Tai palankus laikas turintiems nuosavą verslą arba dirbantiems vadovaujantį darbą. Jei jums svarbi romantika, tuomet skirkite jai kuo daugiau laiko pirmąsias dvi dekadas, kadangi trečiąją dekadą būsite priversti paaukoti darbui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kad ir kokios formuotųsi išorinės aplinkybės – išlikite ramūs, nekovokite su permainomis ir neleiskite sau „paskęsti“ baimėje dėl ateities. Pokyčiai, kurie jus užplūs, yra reikalingi ir vedantys sėkmės link, nors pirmąsias dvi dekadas gali taip ir neatrodyti.

Visgi viskas vyks tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, todėl tiesiog pasitikėkite vykstančiais procesais ir nelaikykite to, kas nori išeiti iš jūsų gyvenimo – vietoj to ateis nauji dalykai. Vyks tarsi pereinamasis periodas iš vieno gyvenimo etapo į kitą.

Paskutiniąją dekadą atkreipkite dėmesį į pasiūlymus arba idėjas, susijusias su užsieniu bei užsieniečiais. Galbūt kažkam kils noras emigruoti arba leistis į tolimą kelionę ir taip praturtinti savo gyvenimą.

Mėnesio horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

„Daugiau šypsenos“

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką