Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – gegužės 14 d.

Arbatinis
Fotolia nuotr. / Arbatinis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį rytą su namais ar šeima susiję lūkesčiai bus dideli ir dalis jų iš tiesų išvys dienos šviesą. Tačiau ne viskas išsipildys vos mostelėjus ranka. Vakare vykstanti pilnatis Skorpiono ženkle pareikalaus kantrybės, užsispyrimo ir aiškaus tikslo kaskart, kai imsitės bendrų projektų su kitais žmonėmis. Nors jūsų pasėtos sėklos nesudygs greitai, kantriausieji raškys savo pastangų vaisius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryšiai su partneriais tiek dalykiniame, tiek asmeniniame gyvenime taps ne tik šios dienos, bet ir ateinančių savaičių akcentu. Iki pietų jausite energijos antplūdį, kai gausite jums reikalingos informacijos ar susitiksite reikiamais su žmonėmis. Vakare pilnatis skatins ieškoti tvirto atspirties taško ir įdėti nemažai pastangų, kad sąjunga su jums svarbiu žmogumi išliktų tvirta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kasdienis triūsas padės pelnyti papildomų taškų, kurie dabar ar vėliau papildys jūsų piniginę.  Bet tai dar ne viskas. Šiandien jūsų sveikatos ir kasdienybės sektoriuje vyksta pilnatis. Nesiblaškykite! Tvarka, nuoseklumas ir tvarkaraščio laikymasis padės jums šiandien ir artimiausiu metu išsaugoti ne tik gerą savijautą, bet ir įžvelgti prasmę kasdienėje rutinoje. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą niekas nedrįs abejoti jūsų geranoriškumu ir dosnumu. Jus gerbs ir vertins, jei kitų neužgošite savo asmenybės šviesa. Vakare kantrybė bus pats geriausias vaistas bandantiems rasti kelią į vaikų ar mylimųjų širdis. Tačiau šio mėnesio pilnaties, kurios tiksli fazė vyksta šį vakarą, taisyklė – labiau mylėti save. Tik būdami laimingi, tokiais padarysite kitus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šį rytą teigiamas jūsų indėlis į kitų žmonių sėkmės puodą gali būti nepastebėtas. Nesukite dėl to galvos – tiesiog džiaukitės galimybe padėti. Vėliau dienos įvykiai nublokš jus atgal į praeitį. Panirę visa galva į prisiminimus, suprasite, ką privalote atlikti, kad sukurtumėte patikimą pamatą tobulesniam asmeniniam jūsų gyvenimui ir stabilizuotumėte savo profesinę sėkmę.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą mėgausitės draugų ar kolegų pagalba. Net neabejokite, kad jie nuoširdžiai linki jums paties geriausio. Kita svarbi šios dienos žinia – mėnulio pilnatis Skorpiono ženkle. Tad būsite panardinti į ne vieną pokalbį, kurio tema iki šiol jums buvo tabu. Nors tai nebus lengva užduotis, artimiausiomis dienomis, sutelkę dėmesį į vieną objektą, įgysite daugiau jums vertingų žinių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą su pinigais susijusios viltys peržengs joms nubrėžtas ribas. Tai puikiai pajusite, jei nesuskubsite įsigyti nereikalingo daikto ar sudaryti neprasmingo sandorio. Jei protingai išnaudosite savo laiką ir energiją, netrukus pajusite, kaip vėjas neša jus palankia kryptimi. Tačiau nepamirškite skubėti lėtai, kai naudositės materialiniais ar dvasiniais resursais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį rytą jausite optimizmo antplūdį, bet jūra iki kelių nebus ilgai. Vakare veidą „papuoš“ rimtumas ir griežtumas, po kuriais slėpsis jūsų nepasitikėjimas ir baimė. Viso to priežastis – pilnatis jūsų ženkle, vykstanti greta rimtuolio Saturno. Kad nepranyktumėte jo šešėlyje, atsižvelkite į partnerio pasiūlymus, kaip geriau atskleisti savo ilgai slėptus gebėjimus. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nieko tokio, jei šiandien nuspręsite šiek tiek patinginiauti tam, kad atitrūktumėte nuo kasdienės rutinos. Jums to dabar reikia kaip oro ar vandens. Dėl pilnaties Skorpiono ženkle rekomenduojama išbandyti kokią nors dvasinę praktiką arba pabūti arčiau gamtos. Tai padės jums atstatyti prarastas jėgas, o jausmą, kad visi jus pamiršo, geriau vykite šalin.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte daug tikėsitės iš antrosios pusės ar partnerių darbe ir nesuklysite. Tačiau nemanykite, kad kažkas už jus gali padaryti viską. O šiandien vykstanti pilnatis vers  priimti sprendimus, susijusius su grupės veikla ar draugais. Deja, pasiryžkite sudėtingam žygiui, kurio pradiniame etape nuolat užsidegs raudona šviesa, o jums neduos ramybės stiprios emocijos.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena įtrauks jus darbų gausa. Džiaugtis tuo ar ne – rinktis jums. Beje, dėl šio mėnesio pilnaties įtakos ties kritine riba gali atsidurti jūsų profesiniai reikalai ar visuomeniniai įsipareigojimai. Kai įstrigsite, nevenkite prašyti kitų žmonių pagalbos. Nors iš pirmo žvilgsnio viskas atrodys priešingai, tik toks jūsų elgesys padės sulaukti sėkmės ir užimti lyderio vietą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei susiruošėte išvykti į tolimą kelionę ar ketinate studijuoti, kol pasieksite tikslą, turėsite įveikti nelengvą kliūčių ruožą. Saturnas, lydintis šio mėnesio pilnatį, stabdys jus ir vers  abejoti savo planais. Nedarykite skubotų išvadų ir jokiu būdu nemeskite kelio dėl takelio. Geriausias vaistas – pradėti nuosekliai planuoti savo veiklą ir nesitikėti greitų rezultatų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką