Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – gegužės 21 d.

Lopšys
Fotolia nuotr. / Lopšys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Saulė, pradedanti savo žygį Dvynių ženklu, įsuks jus į kasdienių įvykių ir nuolatinio bendravimo sūkurį. Net nesvajokite ištrūkti iš jo artimiausias keturias savaites! Tinkamos sąlygos bus sukurtos tiems, kurie nori daugiau bendrauti, keliauti, pažinti, išmokti ir pasidalyti savo idėjomis. Na ir kas, kad viskas atrodys pernelyg lengvabūdiška.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Saulė, šiandien paliekanti žemiškąjį jūsų ženklą, visą mėnesį kreips jūsų žvilgsnį į jūsų materialinio pagrindo stiprinimą. Tačiau neskubėkite matuoti savo vertės tik žvelgdami į pilnėjančią ar tuštėjančią banko sąskaitą. Nepamirškite nustatyti tokių vertės matų, kurie tiktų tik jums, ir neatmeskite atsiradusių galimybių atskleisti keletą savo gabumų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryžkitės žengti į dienos šviesą ir galbūt net būti apšviesti rampų šviesos: šiandien Saulė įžengia į jūsų ženklą ir ketina keliauti juo visą mėnesį. Prasideda laikas, kai maksimaliai galite atskleisti save kaip asmenybę, būti pastebėtiems ir pripažintiems. Tačiau nebandykite tapti kuo nors kitu. Dabar esate vertingi tokie, kokie esate. Parodykite tai pasauliui!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien Saulė įsikuria Dvynių ženkle. Jums tai  bus mėnesio trukmės galimybė pailsėti ir sukaupti prarastas jėgas. Rūpinkitės savo kūnu ir siela, išvalydami kūną nuo toksinų, o sielą – nuo neigiamų patirčių. Išlikdami nuošalyje, leisdami laiką vieni ar gamtoje, paruošite save būsimoms pergalėms, geriau suprasite savo poreikius ir kitų žmonių elgesio motyvus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Komunikabilusis Dvynių ženklas, į kurį pasisvečiuoti šiandien užsuka Saulė, jums vis dažiau primins, kaip svarbu būti geru draugu ir kaip gera turėti bičiulių. Tai puikus laikas įsitraukti į visuomeninę veiklą, įstoti į organizaciją, draugiją ar klubą. Tačiau neskubėkite tuo pačiu metu užimti kelių pozicijų. Žinodami, ko siekiate, nueisite kur kas toliau.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pripažinimas, kurio siekėte visus metus, gali ateiti dabar, kai Saulė yra Dvynių ženkle. Deja, tai ne rožėmis klotas kelias į sceną, kurioje esant jums niekas negaili aplodismentų. Tai tik pažadas, kad galite siekti pergalių srityje, kurioje dirbate. Nesnauskite, bet ir nevaikščiokite vien pramintais takeliais. Antraip niekaip neužkopsite į numatytas viršūnes.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Oro ženkle besisvečiuojanti Saulė skatins jus pamatyti pasaulį kitokį: daug platesnį, daug įvairesnį, daug įdomesnį. Vienintelė kliūtis, kuri gali tykoti jūsų, – tai neapsisprendimas, kurią kryptį rinktis kelionėje ar kuo patikėti diskusijoje. Užuot ankstesnėmis savo nuostatomis statę sau kliūtis, atverkite duris naujoms žinioms išvykdami į tolimą kelionę ar studijuodami.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Saulė Dvynių ženkle įspėja, kad privalote ruoštis permainoms. Jei patys nepasikeisite, aplinkybės visą darbą padarys už jus. Todėl nesipriešinkite: jūsų užsispyrimas nerūpi niekam. Užsispyrėliai ir nenuoramos bus sutramdyti jiems neįprastais būdais. Be to, artimiausiu metu būsite kviečiami vienyti savo pajėgas su tais, kurie yra šalia jūsų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo šios dienos Saulė atsidurs priešingoje Zodiako pusėje – Dvynių ženkle. Tai nuostabi, patyrimų kupina kelionė, kurios metu atrasite ir pažinsite save tik žvelgdami antrajai pusei ar verslo partneriui į akis. Tai aktyvaus visuomeninio gyvenimo laikas, kai galima sutikti ir pažinti tuos, kurie vėliau taps patikimais jūsų pakeleiviais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors artimiausiu metu būsite iki ausų paskendę kasdieniuose rūpesčiuose, tai netrikdys jūsų. Priešingai, manysite, kad laiku įlipote į traukinį, iš kurio visai nenorėsite išlipti. Ir nereikia! Kurkite savo kasdienybę tokią, kuri jums padėtų atsiskleisti. Nevenkite išmokti naujų dalykų, leidžiančių tinkamiau atlikti kasdienius darbus ir geriau pasirūpinti sveikata.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulė vėl jūsų stichijos ženkle, o jūsų galvoje mintys apie nuotykius, žaidimus ir visa kita, kas primena, kad gyvenimas yra puikus. Jei nėra galimybės tik mėgautis, gyvenimo džiaugsmą, kuriuo dabar trykšte trykštate, padarykite kasdieniu savo pagalbininku. Šiuo metu iš jūsų dar galima pasisemti kūrybiškumo, kurį tinkamai panaudosite auklėdami vaikus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pasikeitusi Saulės padėtis nežada jums lengvų pergalių. Priešingai, ji  ragins jus keisti prioritetus, o krizės atveju mokys neįprastų elgesio būdų. Stiprybės pasisemsite galėdami susikoncentruoti į vidinius poreikius. Skirkite daugiau dėmesio savo šaknims, aplankykite tėvus ir senelius, puoselėkite šeimos tradicijas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką