Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – gegužės 7 d.

Gėlių žiedai
Shutterstock nuotr. / Rožių žiedai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į naują dieną galima žvelgti kaip į baltą popieriaus lapą, o galima pamėginti perskaityti tam tikras gaires – lyg vandens ženklus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų kūrybiškumas bus įspraustas į griežtus rėmus, o juos sukurs tie, su kuriais dirbate,  gyvenate arba dalijatės bendrais resursais. Be reikalo nersitės iš kailio, bandydami viską daryti priešingai. Vakare prasidės trijų savaičių trukmės Merkurijaus kelionė Dvynių ženklu, kurios metu norėsite kuo daugiau sužinoti, išgirsti ir kitiems papasakoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Didžiąją dienos dalį labiau rūpinsitės ne profesinėmis, o namų ar šeimos narių problemomis. Tiesa, jūsų klientai ar kolegos padarys viską, kad trumpam pamirštumėte asmeninį gyvenimą. Vakare Merkurijus paliks jūsų ženklą, tačiau jūs, užuot išsakę savo poziciją, dažniau galvosite ir kalbėsite apie tai, kaip savo gabumais daugiau užsidirbti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuo ketinimų lengvabūdiškai ir plačiai šypsantis bendrauti, jus gali atitraukti kasdieniai darbai ar sveikatos problemos. Su tuo sėkmingai susidoroję, būkite pasiruošę į svečius įsileisti šiuo metu dangaus jums siunčiamą dovaną – Merkurijų jūsų ženkle. Būdamas čia iki mėnesio pabaigos, jis primins, kad tai geriausiais laikas būti išgirstiems ir suprastiems.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būdami pernelyg susitelkę į gyvenimo teikiamus džiaugsmus, nesutrikite, jei vietoj pramogų bus pasiūlyta krūva pareigų. Nesispyriodami vykdykite jas. Vakare Merkurijus, atsidūręs Dvynių ženkle, paskatins jus atsitraukti ir dažniau žvilgtelėti į savo vidų. Tiesa, informacijos gausa gali užgriūti jus it kokia kruša, bet tegul ji nuteka nuo jūsų lyg vanduo nuo žąsies.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeimos nariai nedžiugins komplimentais ir dėkingumu, priešingai – reikalaus iš jūsų viso dėmesio, o patys nenorės nieko duoti. Ieškokite alternatyvų, gelbėjančių jus nuo per sunkios darbų naštos. Tiesa, vakare dėl pasikeitusios Merkurijaus padėties jūsų nuomonė taps svarbi tarp draugų ar bendražygių. Kalbėkite, neieškodami žodžių kišenėje. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Per vargus mėginsite įtikinti kitus, bet vis tiek atsiras sugebančiųjų jums įteigti, kad klystate. Išeitis: mažiau kalbėti ir daugiau šypsotis. Laiku pasakytas komplimentas atvers visas reikalingas duris. Dieną pabaigs nedidelis, bet svarbus pokytis, tiksliau – Merkurijus pereis į Dvynių ženklą. Jis nukreips jūsų mintis į galimybes sustiprinti savo statusą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tie pažadai, kuriuos iki pietų saldžiai į ausį šnabždės draugai, nebus lengvas būdas praturtėti. Nebent esate pasiruošę išlieti ne vieną prakaito lašą ir pasitenkinti mažu atlygiu. Vakare į pagalbą atskubės Merkurijus, perėjęs į jums giminišką oro ženklą. Tris savaites kiekvienas žodis, mintis, susitikimas, kelionė bus lyg puiki galimybė praplėsti suvokimo ribas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbe galite visus sužavėti savo kūrybiškumu. Aišku, jei nevaržysite savęs ir netrukdysite sau mažuose dalykuose rasti daug laimės. Dėl Merkurijaus apsilankymo Dvyniuose vienerios durys atsidarys, o kitos užsidarys. Svarbu, kad išdrįstumėte kalbėti tada, kai įprastai patylite, – tik tokiu būdu įveiksite save.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tikėsite, kad jūsų optimizmas įveiks visas kliūtis. Bet kur nors gali tykoti tai, ko mažiausiai norėsite: praeityje neišspręsti uždaviniai, skolos ar sveikatos negalavimai, apie kuriuos buvote užmiršę. Be to, nuo šio vakaro komunikacijos planeta, įsikurdama priešingoje Zodiako pusėje, leis sužinoti ir išmokti iš partnerių jums daug naudingų dalykų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena bus kupina prieštaravimų ir kraštutinumų, o juose ir slypės visas jos žavesys. Tai suvokę, nebūsite tokie kategoriški, ieškodami tiesos pokalbiuose su draugais. Būkite ryškūs ir savimi pasitikintys, bet paisykite kitų žmonių nuomonės. Dėl Merkurijaus vizito Dvynių ženkle naudokitės galimybėmis lengviau gauti informaciją, reikalingą kasdienėms jūsų pareigoms atlikti.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Darbas gali tapti sunkia našta, kurią be vargo įveiksite daugiau galvodami apie tai, kaip, esant šioms aplinkybėms, jaučiasi jūsų partneriai. Nedvejodami pasiklausykite, ką jie jums siūlo. Dieną pabaigs svarbus pokytis danguje, t. y. bendravimo planeta Dvynių ženkle pagelbės jums, kai demonstruosite savo sumanumą ir kūrybiškumą.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Siekdami neįmanomo, galite būti nesuprasti darbe. Būkite čia ir dabar ir leiskite kolegoms manyti, kad svarbesni čia yra jie. Tokia taktika tirpdys visus susikaupusius ledus darbo santykiuose. Dienos pabaigoje Dvynių žvaigždyne atsidūręs Merkurijus suaktyvins bendravimą jūsų namuose, o dalis jūsų minčių liks tarp keturių jūsų namų sienų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką