TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – gruodžio 18 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ar žvaigždės jums pranašauja sėkmingą dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ieškosite malonių prošvaisčių ir rasite jų. O jei netyčia tai nepavyktų, labiausiai norėsite užsidaryti jaukiuose namuose ir niekur iš jų nekelti kojos. Bet kuriuo atveju sugalvosite, kaip tobulą dieną paversti neramia ir permaininga. Per popietę jums į pagalbą atskubės vadovai, įteikdami ilgą reikalavimų sąrašą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turėsite daug idėjų, kuriomis norėsite pasidalyti su visais: draugais, giminaičiais, kolegomis ar kaimynais. Tačiau nesvajokite apie bendravimo idilę. Gali būti, kad išgirsite kažką ne itin malonaus, o tai jus beveik įtikins, kad turite dar ir slaptų priešų. Visų pirma įsitikinkite, kad neklystate, tik paskui galvokite, kaip apginti savo nuomonę ar garbę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galvoje bus tik tai, kaip ką nors įgyti ar susigrąžinti tai, kas jums priklauso. Tačiau kaip netikėtai įgysite, taip netikėtai viską ir prarasite. Todėl nesižavėkite stebuklingais būdais praturtėti, ypač jei tai jums pasiūlys draugai. Be to, turėsite derinti savo norus su kitų žmonių pageidavimais, o kas laimės šį žaidimą – pamatysite vėliau.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Naujienos darbe neleis ilgai ir svajingai žiūrėti į rytinį kavos ar arbatos puodelį. Reaguokite į netikėtumus nuolankiai, o problemas spręskite išradingai ir taip, kad užtikrintumėte savo ir artimųjų saugumą. Tiesa, vakare galimos nelygios derybos su partneriais. Išklausę jų nuomonę, paieškokite abiem pusėms tinkamo sprendimo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norėsite pasilikti šiltoje lovytėje ir nieko neveikti. O kai tai nepavyks, būdami bet kur, būsite linkę užsisklęsti savo pasaulyje ir nieko neįsileisti į jį. Dar labiau sustiprinsite savo gynybines sienas, kai suprasite, kad jūsų svajonės neturi nieko bendra su realybe. Atlikę kelis nykios kasdienybės reikalavimus, sumažinsite vidinę įtampą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pamiršę, kad atsitiktinumų nebūna, šiandien vieną jų pasitiksite kupini nepasitenkinimo. Gal vis dėlto tai galimybė ką nors suprasti ar perlipti svarbų slenkstį? Pakalbėkite apie tai su savo draugais, kurie ras tinkamų žodžių jus paguosti. Vakare vaikai sukels chaosą, reikalaudami visos jūsų meilės. Pasidalykite su jais tuo, ką turite geriausio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nežinia, kas šiandien jus ves pirmyn: ar noras apsaugoti save ir brangius žmones, ar bandymai to, į ką seniai buvo nukreiptas jūsų žvilgsnis. Bet kuriuo atveju nebus lengva. Ypač tada, kai jūsų partneriai, užuot davę jums ranką, parodys nugarą. Vakare namiškiai sugebės jums įrodyti, kad dėl ramios dienos baigties turite pasistengti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums tikrai bus svarbesnių reikalų nei kasdienis įprastas darbas. Tačiau, užuot užsiėmę tuo, kas jus džiugina ir domina, turėsite netikėtai pakeisti kryptį ir atlikti privalomas užduotis. Pokalbiai su artimaisiais vakare gali išryškinti kai kuriuos jūsų nuomonių skirtumus. Padarysite viską, kad apsaugotumėte save, bet ar nepersistengsite?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bandysite vieną po kitos atskleisti paslaptis ar kitais būdais sieksite užmegzti artimą ryšį su jums svarbiais žmonėmis. Sustabdyti jus gali bet kas, netgi jūsų pačių noras tingiai pasimėgauti diena. Tiesa, kažkas jums primins, ko dar neatlikote arba kam privalėsite grąžinti skolas, apie kurias buvote pamiršę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rasite tinkamų būdų parodyti antrajai pusei ar dalykiniams partneriams savo palankumą ir geranoriškumą. Tam nereikės didelių pastangų – pakaks eiti pakeliui su vidiniu savo balsu. Tiesa, šeimos problemos atsistos skersai kelio ir neduos ramybės, kol neišspręsite jų. Nusimeskite nuo veido rūsčią kaukę, kurią vakare nejučiomis užsidėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Harmoningi santykiai darbe bus tik didelė, sunkiai įgyvendinama svajonė. Nepaisant to ir jus trikdančių naujienų, ieškokite kuo tiesesnių kelių į kiekvieno jums svarbaus žmogaus širdį. Vakare visą dieną kurtą jūsų tobulą dienotvarkę pakoreguos nuo jūsų mažai priklausančios priežastys. Pasistenkite įvertinti esamą situaciją ir tik tuomet priimti sprendimus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuo ryto išsiruošite į šilumos ir jaukumo paieškas. Neradę kuo sušilti, patys imsitės angelo sargo vaidmens. Tačiau abejonių šiais savo sugebėjimais jums nestigs. Jei patys dvejosite, atsiras norinčiųjų jums tai įrodyti. Eikite savo pasirinktu keliu ir neleiskite nei finansinėms problemoms, nei žmonėms, nei prastoms oro sąlygoms slopinti jūsų entuziazmo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką