Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – kovo 26 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasmalsaukite, kokį trečiadienį jums žada žvaigždės...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dirbsite efektyviai, jei jums nestigs originalumo ir noro su komandos nariais siekti užsibrėžtų tikslų. Bendradarbiavimas padės labiau už įsitikinimą, kad patys geriausiai viską žinote. Be to, namuose atsiras tokių, kurie nuginkluos jus įtikinę atlikti vieną ar kitą svarbią užduotį. Žvelkite į tai kūrybiškai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Netikėtos idėjos darbe padės įveikti visas duobes ir išsklaidys rūką kelyje. Greitai suprasite, kad tokiomis dienomis laimi ne kovojantys, bet išdrįstantys atverti savo sielą pokyčiams. Įsileidę juos, nuspalvinsite dieną įvairesnėmis spalvomis. Pagrindinis jūsų ginklas bus nuoširdus bendravimas, kurio nepamiršite net akimirkai.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite judrūs ir nenustygstantys vietoje. Seksis rasti neįgrisusių būdų įvairioms problemoms spręsti. Tam subursite bendražygius ar savo idėjomis sudominsite kolegas. O tų asmenų, kurių darbe reikalingas įkvėpimas, idėjų ir minčių gausa tegul šiandien nesnaudžia. Gaudykite jas, nes daugybė jų, neįprastų ir naudingų, gali nepastebėtos praeiti pro šalį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors kai kurios aplinkybės vers jus pasijusti mažu varžteliu dienos įvykių mechanizme, dėl to tikrai neverta nusiminti. Būkite atviri ir nuoširdūs, ir tai akimirksniu pastebės visi, su kuriais susidursite per dieną. Tada viskas apsivers aukštyn kojomis: į jus nukryps daug smalsių žvilgsnių, kuriems pranešite svarbią žinią.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Primygtinai saugodami savo pozicijas, nesuspėsite ten, kur norite būti. Todėl ne kartą teks pamiršti savo įpročius ir įsitikinimus, kad išgirstumėte, ką jums sako partneriai. Taip pat pasistenkite neištirpti minioje ir šiek tiek pakeisite kitų žmonių požiūrį į save. Galbūt, jei netingėsite, atskleisite stipriąsias savo savybes. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neužsisklendę mažame pasaulėlyje, drąsiai įsileiskite į jį permainų vėjus. Gali atrodyti, kad jie pučia ne ten, kur norite. Šiandien paklauskite savęs, ar jūsų norai sutampa su jūsų poreikiais. Nesitikėdami, kad dėl jūsų norų pasaulis ims suktis į priešingą pusę, gausite didelę dienos gėrybių porciją, pavyzdžiui, iš draugų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Leiskitės į nuotykius, net jei jie nutiks ten, kur mažiausiai tikėsitės. Taip net nuobodi veikla taps maloni ir viliojanti. Aplink jus sklandys gausybė vertingos informacijos, tad jei tinkamai panaudosite ją darbe, mėgausitės rezultatais arba naujais svarbiais ryšiais. Tačiau nieko nedarykite per jėgą – tegu jūsų dienos šūkis būna „Lengvai!“.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Eidami nepramintais takeliais, nueisite toliau nei įprastai. Viena vertus, tai bus sunki užduotis, nes norėsite pastovumo ir garantuotų rezultatų. O apie tai negali būti nė kalbos. Kita vertus, būsite pajėgūs atsiriboti nuo visų jus varžančių nuostatų ir pasielgti taip, kaip mažiausiai tikėsitės. Būkite kūrybiški, kad parodytumėte pasauliui tai, ko jis dar neregėjo.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Naujienų ir informacijos gausa neduos ramybės, bet tai netrikdys jūsų. Priešingai, žinios, sklandančios aplink jus, skatins dar aktyviau veikti. Įvykiams pakrypus netikėta linkme, svarbi bus asmeninė jūsų pozicija, kurią visi gerbs. Žinoma, net ir tokioje tobuloje figūrų kombinacijoje rasite kur užkliūti, bet dėl to gyventi tik smagiau, ar ne?  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį trečiadienį rasite papildomą pajamų šaltinį arba tinkamais būdais pasinaudosite jau esamu. Bet kurioje dienos įvykių grandinės dalyje vadovaukitės svarbiausiu kriterijumi – neįprastu požiūriu. Be to, atsivers durys į naujus labirintus santykiuose su antrąja puse. Klaidžioti juose bus tikrai smagu. Netikite? Pabandykite!

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būdami savimi, gausite išsvajotą atlygį. O jei laiku pasikinkysite savo kūrybiškumą, gal net atsiras norinčiųjų apdovanoti jus materialiomis gėrybėmis. Visiems kitiems, kurie iš pirmo žvilgsnio rinksis paprastesnius kelius, bus galimybė atskleisti tai, kuo juos nuo gimimo apdovanojo gamta. Taigi – drąsiai dienos šviesoje rodykite savo talentus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atsidūrę laisvės ištroškusioje minioje, pasijusite nejaukiai: kažkas nesupras jūsų, o jūs – jų. Tačiau tai tik viena dienos medalio pusė. Įdėmiau pažvelkite į kitą. Ji jums atskleis tai, ką turite savyje nepaprasto, neatskleisto ir svarbaus. Iki šiol manėte, kad niekam tai nerūpi? Nusimetę kuklumo drabužį, patys nustebsite, kiek daug galite.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką