Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 14d. 06:00

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 14 d.

Kraštovaizdis
Fotolia nuotr. / Kraštovaizdis

Kokius planus pataria įgyvendinti žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jausite, jog šalia yra žmonių, dėl kurių verta pasistengti, o jie, tai matydami, ir patys nenuleis rankų. Įdienojus aktyvumas ir noras dalintis savo sukaupta patirtimi bus geriausia atspirtis bet kurioje komandoje. Kuo labiau įsitrauksite – tuo daugiau laimėsite. O vakare turėsite pasiūlymų, verčiančių nustebti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuo ankstaus ryto visas jūsų dėmesys bus nukreiptas į darbą ir santykių su kolegomis tobulinimą. Popietę noriai kišite nosį ten, kur jūsų neprašo ir ieškosite norinčiųjų prisijungti. Kaip kas gali, kad tik neliktų abejingų ar neįnešusių savo indėlio. Vakare, regis, brisite ten, kur dar nebuvote, jei, žinoma, nepabūgsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien tikėdami, jog daug ką, o gal net viską žinote geriau už kitus, be jokio kuklumo apie tai pranešite. Ryte tai darysite išties gražiai. Puikiausiais laikas save išreikšti ir pasimėgauti gyvenimu. Popietę aktyviai įsitrauksite į socialinius ryšius, o vakare nestokosite keistų poelgių ir sprendimų, į kuriuos kiti žmonės reaguos palankiai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte bet koks veiksmas dėl asmeninio gyvenimo ir santykių šeimoje bus sutiktas geranoriškai, o popietę bus tiek veiklos, kad kažin ar matysite ką daugiau, išskyrus darbą. Vakare netikėtumai darbe kiek pakoreguos ne vien jūsų planus, tačiau paragins kartu pasistengti dėl teigiamų pokyčių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien neturėsite nei noro, nei galimybių būti vieniši. Rytą užpildys malonių kontaktų gausa, o popietę – daugybė spontaniškų sprendimų dėl jums aktualių projektų, atžalų ar pramogų. Vakare išmokta, išgirsta ar perskaityta informacija atvers jums akis, dėl ko daugiausiai laimės jūsų asmeniniai ar dalykiniai santykiai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžia bus visai smagi, ypač, jei nedelsdami parodysite pasauliui, ką sugebate geriausiai. Iš to, regis, labiausiai išlošite jūs. Popietę būsite nesulaikomi, jei reikės šį tą nuveikti dėl šeimos, o vakare ne be kitų žmonių paramos ar įtakų lengvai gims įvairiausi originalūs sprendimai, pagerinantys jūsų kasdienio gyvenimo kokybę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums pavyks žygiuoti per dieną kupiniems kūrybos ir saviraiškos džiaugsmo, todėl, šiukštu, nesislapstykite. Dieną visos durys versis komunikabiliems ir atviriems bet kokiam veiksmui. Vakare pritaikykite net pačius neįprasčiausius partnerių pasiūlymus savo veikloje ar vaikų auklėjime.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien mažiausiai norėsite palikti komforto zoną, tačiau nepralošite atlikdami ką nors tokio, kas nustebintų tiek jus pačius, tiek kitus. Ypač, jei tie kiti – jūsų šeima. Ir tam visai nebūtina kalbėti garsiai ar veikti atvirai. Taigi, ryte mokėsite stebinti, dieną žinosite ką dovanoti, o vakare būsite subrendę permainoms.

TAIP PAT SKAITYKITE: Japonų gastroenterologo Hiromi Shinya sveikos mitybos taisyklės

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien be didelių pastangų užmegsite tiek ryšių ir aplankysite tiek vietų, kiek jums reikalinga. O gal net daugiau. Ryte teigiamų patirčių vieta – jūsų komanda, dieną jūsų laimėjimo sąlyga – jūs patys, vakare keistoki susitikimai ir pažintys atvers naujas duris, suteiks žinių ir leis rasti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandieną pradėsite tikėdamiesi gauti dosnų atlygį už pastangas ar bent gauti pritarimą iš savo vadovybės. Vėliau rasite tokių kovos būdų, kurie bus ne visų matomi ir ne visiems suprantami. Galimas daiktas, jus motyvuos praeities įvykiai. Vakare teks pripažinti, kad namuose privalo kai kas pasikeisti ar paklusti išties neįtikėtiniems namiškių siūlymams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų nematyti ir negirdėti bus tiesiog neįmanoma. Ryte jūsų mintys bus girdimos toli ir nusipelnys kitų asmenų pagarbos, o gal net norinčių iš jūsų pasimokyti. Popietę komandoje tapsite tiesios nesustabdomi, o vakare būdami įvairiausių naujienų iniciatoriai arba dalyviai, kitus versite gūžčioti pečiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien dažnai abejosite, ar plaukiate teisinga kryptimi, tačiau bus daug palaikymo iš aplinkos. Pavyzdžiui, ryto kelionėje sutiksite keletą dosnių bendražygių, o popietę, tiksliai žinodami, ko siekiate, įgysite vadovų pagarbą. Vakare atraskite stiprybės atleisti, atsiprašyti ir tokiu būdu atsitiesti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką