TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 28 d.

Spanguolės
„Fotolia“ nuotr. / Spanguolės
Šaltinis: 15min
0
A A

„Sėkmingiausi bus tie, kurie nebijo daug ir sunkiai dirbti. Pasistenkite kruopščiai laikytis dienotvarkės ir darbo vietoje nustatytų taisyklių. Linksmybėms diena nėra tinkama, bet užtat galima nuveikti daug svarbaus darbo ir išspręsti nemažai sunkių užduočių“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums pakaks kruopštumo ir meilės darbui, o ir norinčiųjų prisijungti prie jūsų veiklos atsiras. Su dėkingumu iš jų priimkite tai, kas pasiūlyta. Vakare darbo rezultatai nesutaps su jūsų įsivaizdavimais. Dienos pabaigoje jūsų nuomonė niekam nerūpės, o žinos bus sunkiai pritaikomos, atliekant buities užduotis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį rytą, kupini kūrybiškų idėjų, suprasite, kad jos rūpi ne jums vieniems. Todėl nė vieno besidominčio neatstumkite. Vakarop draugai pažers pasakiškų pasiūlymų, kuriais tikėti neverta. Galiausiai turėsite susitaikyti su tuo, kad reikia viską daryti savaip, pasitelkus vien savo pačių resursus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus sudėtinga objektyviai reaguoti į aplinką ir žmones, o asmeninis gyvenimas nurungs profesinį ar visuomeninį. Dieną džiugins kolegų palaikymas, tačiau vakare reikės nuryti neišsipildžiusių profesinių lūkesčių kartėlį. Dienos pabaigoje veikiau išgirsite antrosios pusės reikalavimus nei užuojautą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien mielai leisitės į informacijos paieškas ir noriai ja dalysitės. Daug bendraudami ir smalsaudami, dienos metu būsite smagūs ir kūrybiški. Vakare iš toli gautos žinios žadins jūsų vaizduotę, tačiau labai toli į fantazijas nesileiskite. Be to, būkite pasiruošę įvykdyti ne tik malonias buities užduotis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien noras įsitvirtinti ar ką nors įgyti jus motyvuos labiau nei visa kita. Labiausiai jūsų norus augins kažkas asmeniško ar paskatos iš šeimos. Vakare žadančių bus daug, o pažadus vykdančių – vos vienas kitas. Be to, jums bus priminta, kad per daug rizikuojate ir bus neleista per toli įsibėgėti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien elgtis savaip jums niekas netrukdys, veikiau ims iš jūsų pavyzdį. Bus ir apie ką, ir su kuo pasikalbėti, o svarbiausia, iš to pasisemti pakankamai teigiamų emocijų. Vakare, tiesa, gali kilti pagundų perleisti dienos vairą partneriams, bet neverta. Daug svarbiau nesutrikti, pamačius šeimos narių parodytas taisykles.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien pasistengsite susikurti tokią aplinką, kurioje būtų galima tyliai darbuotis, nekrentant kitiems į akis. Ir tokia taktika jums padės geriausiai išreikšti savo stiprybes bei panaudoti įgūdžius. Vakare atidžiau stebėkite, ką dedate ir pilate į burną ir, jei pavyks, išvenkite, jums nemalonių susitikimų ar pokalbių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien gerai išmanysite komandinio darbo taisykles ir kitus grupės narius jų išmokysite. Pagarba ir aplinkinių palankumas jums garantuoti. Vakare leidęsi į pramogų ar adrenalino paieškas, veikiau nusvilsite nagus, nei ką nors laimėsite. Galiausiai reikės sumažinti savo norus ir pasitenkinti mažu laimikiu ar pasieiti išvis be jo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien uoliai sieksite būti geresniais už kitus darbe, tačiau to labai neafišuosite. Regis, daugiau pasieksite ne kritikuodami (o toks noras gali tiesiog jus užvaldyti), bet rodydami uolumo ir kruopštumo pavyzdį. Ko vakare tikėsitės iš šeimos narių, nežinos niekas, netgi jūs patys. Dienos finale susikrausite visą atsakomybės naštą sau.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje būti optimistiškiems ir tikintiems savimi nebus lengva, kaip ir rasti gerų bičiulių, tikinčių jumis ir jūsų iniciatyvomis. Dienos pabaigoje lengvai tikėsite visokiausiais niekais ir kitiems išgalvotas pasakas seksite. Vakare turėsite nelengvą užduotį ištaisyti klaidas, kurių pridarėte praeityje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jausite vadovybės palaikymą ir įvertinimą, jei nestovėsite vietoje, o ieškosite sprendimų. Vakare jus bus lengva apsukti aplink pirštą, nes net nesusimąstydami skubėsite padėti visiems, kurie to paprašys. O draugai nestebins dosnumu, veikiau išreikšdami nepasitikėjimą, nei prisijungdami prie jūsų pasiūlymų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien atsiremkite į kitą žmogų, kuris paprastais, bet patikimais būdais padės jums priimti teisingus sprendimus. Galimas daiktas, kad bus ko iš kitų pasimokyti. Vakare vykite lauk savo įsivaizdavimus, trukdančius susitarti su antrąja puse. O galiausiai padėkite šalin pareigas ir pasimėgaukite vakaru.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką