Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 7d. 06:00

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 7 d.

Smėlio laikrodis
„Fotolia“ nuotr. / Smėlio laikrodis

„Viena sėkmingiausių dienų. Suplanuokite kuo daugiau rimtų darbų ir nešvaistykite laiko smulkmenoms. Atsikelkite anksčiau, kad galėtumėte kuo daugiau nuveikti. Laisvalaikio malonumus atidėkite kitai dienai, o šiandien susikaupkite ties tais darbais, kurie šiuo metu jums atrodo sunkiausi ir svarbiausi“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums reikės pasistengti save įtikinti, kad jums netrūksta palaikymo ir pagalbos. Ir vos kitais patikėsite, jie patikės jumis. Gali pavykti atnaujinti ankstesnius ryšius su užsieniečiais ar anksčiau įgytas žinias. Vakare sklandesnius ryšius užtikrins atidžiai išklausyti patarimai ar instrukcijos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien pasitikėkite savo partneriais ir, šiukštu, nesugadinkite visko įtarinėjimais ar kitaip išreikšdami nepasitikėjimą. Dieną sveikatos ar darbo problemos spręsis, gavus ilgai lauktą pastiprinimą ar lėšas. O vakare su antrąja puse dar kartelį pasikalbėsite apie aktualius, bet kol kas sunkiai sprendžiamus planus dėl atžalų ar laisvalaikio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turite progą su malonumu padirbėti ir jei taip nusiteiksite, jus motyvuojančių ir įkvepiančių dalykų bus į valias. Lygiai taip, kaip ir priežasčių nerimauti. Tačiau tam laiko turbūt neatrasite, nes jūsų laiką gali pasiglemžti rimti sprendimai partnerystės srityje ir, galų gale, diskusijos dėl patobulinimų namuose.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien žinosite būdą pasirūpinti jums brangiais žmonėmis ar projektais, kuriems reikės jūsų kūrybiškumo ir jūsų širdies. Darbo ar sveikatos padiktuotos taisyklės keis jūsų šeimos planus ar atmosferą namuose. Vakare gausite papildomos informacijos, padedančios geriau suprasti vaikus ar tinkamiau pasirūpinti savo pomėgiu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien dažniau spręsite savo asmeninius galvosūkius ir, regis, turėsite pripažinti, kad ne visos jūsų pastangos sulauks dėkingumo. Beje, galimas susitikimas, kuris anksčiau niekaip neįvyko. Vakare bus grįžta prie ankstesnių pokalbių dėl pirkinių namams, tačiau kažin ar kol kas jie kur nors nuves.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums žūtbūt reikės su kuo daugiau žmonių susitikti ir pasikalbėti, nors tai nereiškia, kad tikėsite kiekvienu išgirstu žodžiu. Nepasitikėjimas netrukdys jums įsigyti seniai planuotą pirkinį savo namams ar šeimos nariui. Vakare kalbėkite, jei norite būti išgirsti, tačiau nebūkite naivūs, kad visi lėks nedelsdami vykdyti jūsų prašymų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien į pirmąjį planą iškils vertybių, pirkinių ar uždarbio temos, tačiau neskubėsite savo sumanymų įvykdyti. Galimas daiktas, jog pavyks galų gale gauti reikalingos informacijos, įsisavinti jums svarbias žinias ar gauti pakvietimą į reikšmingą susitikimą. Vakare turbūt nuklysite į prisiminimus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų emocijos, tiek teigiamos, tiek neigiamos, bus lyg ant delno, net jei dėl to visai nesistengsite. Rimti sprendimai dėl jūsų uždarbio ar gabumų panaudojimo tam, kad geriau uždirbtumėte, galų gale įgis pagreitį. Vakare pokalbis su draugu gali reikšti, kad šią temą dar ne kartą aptarsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien po savo šypsena slėpsite daugybę dalykų, apie kuriuos niekam neprasitarsite. Daugiausia naudos bus, jei liausitės kitus įtarinėti ir pasirūpinsite, kad jūsų dėka komandinės užduotys būtų vykdytos nepriekaištingai. Vakare apmąstę profesinius tikslus, dar ne kartą prie šių apmąstymų sugrįšite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite nepralenkiami, vienydami savo komandą, tačiau išsiskirsite ir nepatiklumu, trukdančiu komandai veikti be priekaištų. Be to, praeityje išmoktos pamokos pagerins jūsų darbo sąlygas ar vadovybės požiūrį į jus. Vakare pasikartokite savo žinias ir būkite tikri, kad tai reikės daryti ne kartą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien sieksite nepriekaištingai atlikti darbą, nenoriai dalindamiesi su kitais savo tikslais ir norais. Bendražygių paraginti priimti sprendimus dėl darbo kelionių ar kitų tolimų išvykų, nesigailėsite, o praplėsite savo galimybes. Vakare jums atskleista paslaptis gali tapti priežastimi gilintis dar labiau į kažkokią temą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien dėmesį nuo to, kas šalia ar jums po kojomis, atitrauks tai, kas plečia jūsų akiratį: kelionės, žinios, ryšiai su užsienyje gyvenančiais. Ryžkitės pripažinti tai, ko siekiate ir imtis už tai visos atsakomybės, nes tai sustiprins galinčių jums padėti pasitikėjimą. Vakare teks grįžti prie jums su antrąją puse aktualios temos.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką