Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – sausio 15 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ar žvaigždės jums pranašauja sėkmingą dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Labiau rūpinsitės namų nei darbo reikalais, kas ne itin džiugins jūsų kolegas ar darbdavius. Suskubkite atlikti tai, ką privalote, neignoruodami anksčiau pradėtų ir kurį laiką į šoną nustumtų darbų. Geriausius rezultatus pasieksite noriai bendradarbiaudami ir dalydamiesi tiek savo džiaugsmais, tiek rūpesčiais, tiek resursais su kitais žmonėmis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vilios viskas, kas žinoma ir išbandyta, todėl ieškosite būdų išvengti jums svetimų aplinkybių ar situacijų. Kiek sėkmingi bus jūsų bandymai, suprasite vėliau, o dabar nereaguokite emocingai į nereikšmingas antrosios pusės ar kolegų užuominas. Dienai baigiantis, mylimas žmogus žinos, kaip jums parodyti teisingą išėjimą iš labirinto.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norėsite daugiau įgyti, bet mažiau prarasti, daugiau pasilikti sau ir mažiau dalytis su kitais. Tačiau, reikalui esant, nevenkite kažko prarasti, nes galiausiai tai jums sugrįš atgal. Na ir kas, kad šiuo metu tai jums teikia nelabai daug džiaugsmo. Tiesa, vakare be didelių pastangų išsispręs kelios buities ar sveikatos problemos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visą dieną daugiau galvosite apie save nei apie kitus, ir turbūt dėl šios priežasties iš jūsų partnerių pusės padvelks šalčiu. Tačiau šiandien turite teisę išreikšti savo poziciją ir būti už tai gerbiami. Be to, namiškiai negailės jums kontrargumentų, į kuriuos reaguosite įvairiai, bet tik ne abejingai. Vakare visą jūsų dėmesį ir laiką pasiglemš vaikai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Niekam nerūpės, ką galvojate ir kuo gyvenate. Bet taip nutiks dėl to, kad patys rinksitės kuo nuošalesnę vietelę, iš kurios galėsite stebėti pasaulį. Deja, kasdienybės ir su ja susijusios rutinos šiandien nepavyks išvengti. Būsite priversti atlikti viską nuo pradžios iki pabaigos. Vakare suprasite, kad įsipareigojimai šeimai jums teikia džiaugsmo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vargu ar ramiai lauksite, kol ateis jūsų eilė gauti dovanų ir visą atlygį. Būsite aktyvūs ir susitelkę, bet nepersistenkite. Siekti pusiausvyros bus svarbu ne tik dėl šios dienos geros savijautos, bet ir ilgalaikių tikslų įgyvendinimo. Vakare visas kliūtis įveiksite pasitelkę savo sugebėjimą bendrauti ir tinkamai naudotis gauta informacija.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Net jei atrodys, kad visi susimokė prieš jus, nenuleisite rankų. Žinoma, neužteks numoti ranka į šeimos narių prašymus ar pasiūlymus. Norėsite viską sudėlioti į vietas gražiai, kad niekam niekas neužkliūtų. Tiesa, darbe jūsų harmonijos siekis bus ne iki galo suprastas, bet vakare tiksliai žinosite, kad viskas krypsta gerąja linkme.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Noriai ragausite visus patiekalus: saldžius, rūgščius ir karčius, bet visi ligi vieno jums atrodys ne mažiau patrauklūs. O jei kas nors vyks ne pagal jūsų pageidavimus, pasidairykite tinkamų nuorodų kur nors toliau. Kai viduje kils noras pasipriešinti tam, kas vyksta, nežaiskite paslėptomis kortomis. Čia galite susipainioti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo ryto būsite įtraukti į bendrą veiklą, kuri neleis likti nuošalyje. Vos pajusite, kad sekasi, norėsite kaišioti nosį ne į savo reikalus, o tai ne visiems bus malonu. Išlikite dėmesingi, bet vertinkite kitų žmonių norus ir poreikius taip, kaip branginate savuosius. Vakare privalėsite atsitraukti ir atlikti savo pareigą, niekam neprimindami apie įdėtas pastangas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų įsitikinimas savo teisumu nepatiks nei antrajai pusei, nei kolegoms. Vengdami atsižvelgti į jų pageidavimus, darysite klaidą po klaidos ir įgysite daugiau priešininkų nei draugų.  Kad taip nenutiktų, leiskite kitiems groti pirmuoju smuiku, o jūs pasirūpinkite, kad niekas nepasijustų likęs be jūsų rūpesčio ir dėmesio.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Matydami prieš akis kalnus darbų, nei džiaugsitės, nei liūdėsite – tiesiog ieškosite būdų, kaip juos kuo greičiau atlikti. Deja, skubėjimas ne visada atves jus į teisingą  vietą. Darykite viską nuosekliai, nesiblaškydami nuo objekto prie objekto ir nesiginčydami. Be to, patausokite savo dvasinę ir fizinę sveikatą, atidžiau reaguokite į kūno poreikius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ne kiekvienas jūsų sprendimas bus lengvas, bet dažniausiai teisingas. Tačiau jums reikės nemažai pastangų, kad tuo įtikintumėte savo bendražygius. Kai parklupsite lygioje vietoje ar ne laiku užsiliepsnos diskusijų laužai, rasite savyje stiprybės iš visko išlipti pakelta galva. Akivaizdžiai nematomas jūsų optimizmas padės neprarasti tikėjimo kitais ir savimi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką