Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – vasario 12 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar sėkmingai klostysis diena, ar ne? Sužinokite, pažvelgę į tai, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei namuose kils ginčas ar įsižiebs konfliktas, pulsite kaltinti antrąją pusę. Net už vidinį savo nepasitenkinimą užkrausite atsakomybę kam nors kitam, tik ne sau. Verčiau pasitraukite į šalį, jei šį trečiadienį kam nors trukdysite praeiti ar pravažiuoti. Priežastis paprasta: kovos šiandien baigsis abipusiu pralaimėjimu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Keliaudami per šią dieną, patirsite mažiau išbandymų, jei niekam nekelsite pernelyg aukštų reikalavimų. Netgi sau. Pasikalbėkite su tais, kuriuos sutiksite, išgirskite juos ir nesikarščiuokite, jei ne visi norės pabūti jūsų kailyje. Taip nusiteikę daug lengviau įveiksite buitinius nesklandumus, sveikatos problemas ir lengviau suprasite aplinkinius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visą dieną galvosite apie didesnius pinigus ir pamiršite svarbesnius dalykus, galinčius be vargo jums pakelti ūpą. Deja, gera nuotaika taps didžiausiu šios dienos deficitu. Norite, kad dienos rūpesčiai išsisklaidytų lyg rūkas? Išvydę tą, kuris gyvena upelyje, padovanokite jam nuoširdžią šypseną. Visa kita – menkniekis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Namiškiai jums neduos ramybės, o jūs – jiems. Tai – ne žaidimas, o pasivaikščiojimas pavojingais takeliais. Kuo toliau jais eisite, tuo toliau nuklysite nuo tikrų savo troškimų. Jums suteiktą progą būti įvykių iniciatoriais panaudokite garbingesniems tikslams. Pavyzdžiui, tapkite taikdariais, nešančiais šviesą, šilumą ir rūpestį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Niekas neapsaugos jūsų nuo diskomforto, kurio priežastys gali būti įvairios. Bandysite ištrūkti iš ankšto narvo, kuriame jus, žvėrių karalių, kažkas uždarė. Puikybė tokią dieną – prastas patarėjas. Verčiau mėgaukitės tuo, ką gero regite. Geroji žinia: vakare atsiras sąlygų ištrūkti į laisvę ir įkvėpti gaivaus oro gurkšnį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Draugai įtrauks jus į keistus ir galbūt nemalonius žaidimus, kurie žadins jūsų norą laimėti. Kuo labiau įsitrauksite į tai, tuo sunkiau seksis sustoti. Todėl pasakykite sau „stop“ jau pačioje pradžioje arba tvyrančią įtampą nukreipkite į garbingesnius tikslus. Visa kita gali susilpninti finansines jūsų pozicijas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Trykšite energija, kuri ne visada bus tinkamai suprasta aplinkinių. Ypač sunku bus surasti deramus atspirties taškus darbe. Jūsų iniciatyva čia gali būti suprasta neteisingai ir būti panaši į kovą su vėjo malūnais. Nors puikiai žinote, kaip įveikti šios dienos kliūtis, nebandykite primygtinai savo tiesų. Dažniau rinkitės tylų susitaikymą, o energiją nukreipkite į konkrečius darbus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Optimizmas ir dideli lūkesčiai padės tinkamai pradėti, bet vėliau galite suklupti. Priežastis paprasta: tai, kas visiems bus akivaizdu, jums nesuprantama ir nepriimtina. Taip įsipainiosite į didžiulį abejonių voratinklį, trukdantį jums atskleisti save. Svarbu, kad praradę savitvardą, neįgytumėte slaptų priešų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Labai nesivarginsite galvodami, iš kurios pusės pučia permainų vėjai ir kodėl jie tokie įkyrūs. Bet nebandysite ir prisitaikyti – gyvensite savu ritmu. Tai jus gelbės nuo kivirčų, kurių priežastys gali būti labai kilnios, o pasekmės – visiškai nedžiuginančios. Todėl dabar vietoj kovos rinkitės taikius susitarimus ir ilgas derybas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Uolios jūsų pastangos išsiaiškinti santykius su kolegomis gali atsigręžti prieš jus. Neleiskite, kad situacija jus valdytų, versdama atlikti jums nepalankius veiksmus. Na ir kas, kad ne visi norai pildosi! Pasitaiko dienų, kai naudingiau palaukti veiksmui palankaus momento, užuot siekus, kad viskas įvyktų čia ir dabar.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Neieškokite pateisinimo savo kolegų veiksmams, nes nerasite. Slogias mintis išsklaidysite tik pabandę padaryti ką nors malonaus tiems, kurie, jūsų manymu, elgiasi netinkamai. Atviri pokalbiai su jais nepadės abiem pusėms išsivaduoti iš slogių minčių pinklių. Optimistiškai reaguokite į netikėtus dienos posūkius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žinosite, kaip šildyti ir džiuginti kitus, bet, galimas daiktas, to nedarysite. Ne iš blogos valios, o dėl to, kad jus trikdys ir vargins gausybė jums nesuprantamų dirgiklių. Didžiausios kliūtys atsiras tada, kai bandysite užmegzti ryšius su kitais žmonėmis arba, priešingai, atsiriboti nuo jų. Gal vis dėlto paieškokite aukso vidurio?

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką