TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – vasario 26 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio žvaigždžių prognozės specialiai jums...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20 / 21 d. iki balandžio 20 / 21 d.)

Ant jūsų pečių užsiritusi atsakomybės našta nebus per sunki, jei dirbdami nepamiršite žmonių, su kuriais ir dėl kurių dirbate. Laimėsite visus mūšius, jei tikslo sieksite įveikdami visus barjerus. Per popietę būsite šiek tiek išsiblaškę, todėl neeikvokite savo energijos atsakingiems sprendimams.

JautisJautis

(nuo balandžio 20 / 21 d. iki gegužės 21 / 22 d.)

Jei galite, į skeptiškas mintis įmaišykite šlakelį optimizmo, o į pernelyg optimistines – kelis lašus skepticizmo. Tačiau ir vieną, ir kitą „patiekalą“ vartokite saikingai, pagal planą ar iš anksto pateiktas instrukcijas. Jeigu būsite priversti skubėti ar elgtis neapgalvotai – išlikite tvirti kaip siena, ypač po vidurdienio. 

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21 / 22 d. iki birželio 21 / 22 d.)

Būsite linkę  į kraštutinumus, nors aplinkybės reikalaus nuoseklumo ir tikslumo. Tačiau kuo labiau stengsitės įtilpti į kokius nors tikrus ar menamus rėmus, tuo labiau tolsite nuo savo sumanymų. Todėl, vykdydami planus, išlikite lankstūs ir liaukitės lieti neigiamas emocijas ant greta esančių žmonių. Geriau nukreipkite savo energiją tikslams pasiekti. 

VėžysVėžys

(nuo birželio 21 / 22 d. iki liepos 23 / 24 d.)

Manysite, kad galite rinktis: ar daugiau dėmesio skirti šeimai, ar antrajai pusei, ar einamoms pareigoms. Neatstumkite nei vieno, nei antro, nei trečio, nes viskas šiuo metu ypač glaudžiai susiję. Tiesa, asmeniniams poreikiams laiko liks mažiausiai. Tačiau su šiais laikinais nesklandumais juk galite (ir mokate) susitaikyti, tiesa?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23 / 24 d. iki rugpjūčio 23 / 24 d.)

Nėra nieko svarbesnio už gerą savijautą, o šiandien tai jausite itin puikiai. Todėl dėl jos turite daugiau pasistengti. Kadangi patys smarkiai persidirbsite, to paties negailestingai reikalausite iš kitų. Liaukitės tuščiai ginčytis, jei kolegos, užuot dirbę, ilgai gurkšnos kavą ar sugalvos aibę priežasčių išsisukti nuo atsakomybės.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23 / 24 d. iki rugsėjo 23 / 24 d.)

Nors tai, kas sklandys ore, padės įgyvendinti sumanymus ar net kurti naujus, neskubėkite patikėti, kad viskas paprasta. Visus atsiradusius plyšius dienos įvykių sraute lopykite naudodami prigimtines savo savybes: atidumą detalėms, kruopštumą ir nuoseklumą. Visus priekaištus, kad klystate, atremkite ramiai, susitvardykite.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23 / 24 d. iki spalio 23 / 24 d.)

Visą dieną nuolat varžysis skirtingos stovyklos: šeima ir jūsų asmenybė, darbas ir jūsų partnerio poreikiai. Visiems sunkiai seksis rasti bendrus atskaitos taškus, o jūs nersitės iš kailio svarstydami, ką iš jų pasirinkti. Būdami savimi, surasite jums reikalingą pusiausvyrą, tačiau nepersistenkite dailindami aštrius kampus – jus gali neteisingai suprasti.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23 / 24 d. iki lapkričio 22 / 23 d.)

Nežinia, su kuo šį rytą bus sunkiau sutarti: ar su kitais, ar su savimi. Būdai, kuriuos rinksitės dalyvaudami diskusijose, nedžiugins nė vieno pokalbio dalyvio. Nekelkite niekam didelių reikalavimų, ypač sau. Tai stipriausiai pajusite po vidurdienio. Radę progų dažniau nusišypsoti, vakare mėgausitės namų ramybe.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22 / 23 d. iki gruodžio 22 / 23 d.)

Norėsite to, ko negalėsite turėti, o to, ką turite, neužteks. Dėl šios priežasties jūsų žvilgsnis kryps ne į naudingą veiklą, nors giliai širdyje žinosite, kad viskas turėtų būti priešingai. Dienai įpusėjus, asmeniniai jūsų interesai nejučiomis susigrums su grupės, kuriai priklausote, poreikiais. Esant tokioms aplinkybėms, venkite atsakingų sprendimų.

OžiaragisOžiaragis

(nuo gruodžio 22 / 23 d. iki sausio 20 / 21 d.)

Jūsų vadovas ar kolega gali suerzinti jus impulsyviu savo elgesiu arba perdėtomis pastangomis dėl kažko įtikinti jus. Vargu ar tai padės pakeisti išankstines jūsų nuostatas ar nupiešti jūsų veide šypseną. Patys turite suprasti, kad rimtumas ne visada yra vienintelis ir geriausias vaistas. Paieškokite kitų gėrybių savo prigimtinių savybių kataloge.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20 / 21 d. iki vasario 19 / 20 d.)

Iki vakaro niekas neprivers jūsų lįsti į įvykių sūkurį. Geriausiai jausitės tada, kai tyliai dirbsite, niekam neprimindami savo norus ar ketinimus. O jeigu vietoj darbo rinksitės svajones apie ką nors nerealaus, iškrisite iš bendro konteksto. Daugiausia naudos visiems bus tada, kai išmesite iš galvos naujus planus ir ką nors užbaigsite iki galo. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19 / 20 d. iki kovo 20 / 21 d.)

Turėsite nemažai vilčių, susijusių su jūsų šios dienos tikslais, bet ne visiems iš jų bus lemta išvysti dienos šviesą. Kliūtimi gali tapti bet kokia pusiaukelėje išdygusi neplanuota smulkmena. Nusprendę ko nors atsisakyti dėl svajonės, nedarykite staigių judesių, geriau viską nuosekliai planuokite ir kelis sykius patikrinkite.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką