Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trumpas 2015-ųjų metų horoskopas

Kas mūsų laukia Ožkos metais?
Fotolia nuotr. / Kas mūsų laukia 2015-aisiais metais?
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artėjantys 2015-ieji metai pagal Rytų horoskopą priklausys Žaliajai Ožkai (kai kuriuose šaltiniuose galite rasti ir Avies pavadinimą). Astrologai teigia, kad ateinantys metai bus kupini audringų įvykių, intensyvaus darbo ir poilsio. Taip pat Ožkos metai palankūs norintiems sukurti šeimą, nes Ožka yra gaujos gyvūnas, be to, gerumo, sąžiningumo, ištikimybės simbolis. Visi šie dalykai artėjančiais metais padarys teigiamą įtaką žmonių santykiams.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiuolaikinė astrologija remiasi ne tik senomis tracijomis, ji taip pat naudoja naujausias technologijas prognozuodama ateitį. Siūlome pasidomėti, kas laukia 2015-aisiais metais visų Zodiako ženklų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Avinai turėtų būti atsargūs išlaidaudami. Neapgalvotos investicijos ir išlaidos gali nepasiteisinti bei tapti pinigų iššvaistymo priežastimi. Finansiniai nemalonumai aplenks tuos, kurie prieš priimdami sprendimus viską apskaičiuoja ir pasveria. Žvaigždės Avinams siūlo atsisakyti žalingų įpročių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jaučiams 2015-aisiais metais reikės teisingai sudėlioti prioritetus. Nesikapstykite smulkmenose, verčiau kryptingai judėkite savo svajonės link. Žvaigždės jums žada naujų pajamų šaltinių. Atkreipkite dėmesį į naujus pasiūlymus, vienas iš jų gali tapti puikia galimybe sėkmei pasiekti. Jeigu nepasinaudosite nauju šansu, gali tekti dar ilgai laukti likimo dovanos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dvyniams 2015-ieji metai siūlo mažiau leisti laiko draugų kompanijose. Verčiau susiraskite savo vietą bendruomenėje ir nusistatykite padėtį visuomenėje. Pirmąjį metų pusmetį galimas namų remontas arba naujas būstas. Dvyniai turėtų permąstyti, kas jie yra ir ką daro gyvenime apskritai. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gimusiems po Vėžio ženklu rekomenduojama planuoti savo išlaidas, išmokti neišlaidauti, vengti avantiūrų. Vėžių 2015-aisiais metais laukia sėkmė profesinėje veikloje, išryškės naujos perspektyvos karjeroje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Liūtams pasirodys nauji horozontai, reikės apibendrinti tai, kas buvo padaryta. Pagal tikslias 2015-ųjų metų astrologines prognozes, Liūtai neišvengs sėkmės tiek meilėje, tiek darbo srityje. Geriausi 2015-ųjų metų mėnesiai – gegužė ir rugsėjis. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Mergelės 2015-aisiais metais galės visiškai realizuoti save. Šis ženklas neturėtų sustoti pusiaukelėje, Mergelė turi nuolat judėti, net jei pakeliui pasipainioja įvairių kliūčių. Turite būti susikaupę, per daug nepasitikėkite kolegomis. Horoskopas žada persikėlimą į kitą šalį arba gyvenimo sąlygų pagerinimą. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svarstyklės 2015-aisiais metais atsidurs įvykių centre, bet būkite budrūs, šalia jūsų gali atsirasti blogo linkinčių žmonių. Megzdami naujas pažintis būkite išrankūs. Savo profesinius įgūdžius demonstruokite tik ten, kur reikia. Dauguma naujų jus supančių žmonių bus patikimi partneriai, svarbiausia suprasti, kas yra kas. Verta įsiklausyti į savo vidinį balsą, nepriimti skubių sprendimų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Skorpionus 2015-ieji metai įspėja apie galimus nemalonumus, jeigu nebus apgalvotos buvusių veiksmų pasekmės. Sėkmė Skorpionus būtinai aplankys, tereikia susikoncentruoti į savo profesines savybes. Jeigu sugebėsite išreikšti save, 2015-ieji metai jums garantuoja finansinės padėties stabilumą bei ateities gerovę. Sėkmingiausi metų mėnesiai – balandis, gegužė ir rugsėjis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šauliams 2015-aisiais metais nederėtų peržengti nustatytų darbo pareigų, griežtai laikykitės nurodymų. Pasitikinčių savimi laukia sėkmė ir materialinė gerovė. Šie metai puikiai tinka saviugdai, savišvietai bei savirealizacijai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ožiaragiams horoskopas pataria megzti naujas pažintis, daug bendrauti. Naujos pažintys, artimųjų bei draugų pagalba padės svajones paversti realybe. Žinoma, nederėtų pamiršti, kad besąlygiškai kitais pasitikėti neverta, tikėkite savimi ir klausykite savo vidinio balso. Užsiimkite sveika gyvensena, atsisakykite žalingų įpročių. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vandeniai 2015-aisiais metais stipriai pakeis požiūrį į gyvenimą. Kontroliuokite savo vidinius prieštaravimus, galbūt jums reikės pasikeisti, iš naujo pažvelgti į save. Šiais metais Vandeniai dėl savo sugebėjimų pasieks visokeriopos sėkmės. Pradėkite keisti įvaizdį, o prieš pavasario sezoną atnaujinkite garderobą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žuvims žvaigždės žada aktyvius ir įdomius metus. Svarbiausia – neįsitraukite į avantiūras, kurių šiais metais likimas nepašykštės. Užsiimkite kokia nors sielai miela veikla, pavyzdžiui keliaukite ar sportuokite. Horoskopas jums žada daug kelionių ir įspūdžių. Geriausias metas atostogoms: pavasario pabaiga – vasaros pradžia.

Nuo gruodžio mėnesio Ji24.lt portale laukite 2015-ųjų metų prognozių išsamiai ir atskirai kiekvienam Zodiako ženklui!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką