Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasario 11 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės žada šiai dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandieną darysite nemažą įtaką kitiems, sugebėsite rasti bendraminčių, sudominti reikalingus žmones savo idėjomis, projektais. Gali tekti priimti greitus spendimus, įvertinti naujai atsiveriančias galimybes.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visa, kas aplinkui vyks, šiandien atrodys dėsninga ir fatališka. Duosite valią vaizduotei, emocijoms. Net jei neišsipildė kažkokie jūsų lūkesčiai, nesunkiai su tuo susitaikysite kaip su duotybe ir plauksite pasroviui gyvenimo upe.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai bus ramių ir gilių apmąstymų diena, ji nenuvils, jeigu nereikės daryti skubių ar toli siekiančių sprendimų, finansiškai įsipareigoti. Vakare galite atsidurti situacijoje, kuri jums leis kažkuo sublizgėti ir pasidžiaugti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Prieštaringos nuotaikos bei aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Galite įsigyti vertingą daiktą arba pakoreguoti savo planus, susijusius su gyvenamąja vieta, santaupų naudojimu, nekilnojamuoju turtu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Puiki diena susitikimams, viešnagėms. Pakaks ir trumpo pokalbio su reikalą išmanančiu žmogumi, kad kažkas iš esmės pasikeistų jūsų požiūryje ar veikloje. Keiskite bendravimo stilių, jei jaučiate, kad tai išeis jums į naudą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien pasižymėsite darbštumu, nuodugniu įsigilinimu į užduotis ir darbą, pareigingumu. Vis dėlto galite pastebėti, kad darbe jūsų pastangos nėra pakankamai vertinamos. Tai, ką nuveiksite namuose, džiugins kur kas labiau.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien tikėtini įdomūs susitikimai, jums neabejingų žmonių dėmesys. Staigmenų gali pateikti vaikai. Turbūt nenusivilsite dalyvavęs konkurse ar žaidime. Vakaras gali būti romantiškas arba dosnus aplodismentų, pramogų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neskubinkite įvykių profesinėje veikloje. Kaupkite informaciją, išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių ir ramiai ruoškitės naujovėms. Panašu, kad išgirsite naudingų pasiūlymų arba komplimentų dėl savo išvaizdos, sugebėjimų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei norite sėkmės, labai aktualu sustyguoti įtemptus santykius, kurti gerą atmosferą, nerodyti negatyvių emocijų. Įtikinkite oponentus, kad tai, kas naudinga jums, bus naudinga ir jiems. Vakaras gali būti įspūdingas ir gal netgi romantiškas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų protas bus įžvalgus, tad spręskite pačias kebliausias problemas. Galite tikėtis pasiūlymų dėl finansiškai naudingo bendradarbiavimo. Neskubėkite kurti planų toli į priekį, kol neišsiaiškinote detalių ir sąlygų. Tai gali kai ką pakeisti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandieną mąstysite plačiau, objektyviau, tad nekils sunkumų norint savo požiūrį perteikti kitiems. Galite gauti žinią iš toli gyvenančio asmens arba turėsite reikalų su įtakingais asmenimis. Kažkokie jūsų sprendimai bus svarbūs ateičiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Panašu, kad teks daug bendrauti ir plušėti darbe, suktis versle. Galvosite apie savo perspektyvas, realizuotas ir nerealizuotas ambicijas. Panašu, kad tik vakare susitaikysite su savo laimėjimais bei pralaimėjimais ir pasidžiaugsite tuo, kas pavyko.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką