Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 13d. 06:50

Vasario 13 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Vasario 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasižymėsite originalumu, kūrybingumu. Jei kas nors vis dėlto nepasiseks, tikriausiai nutarsite, kad aplinkiniai kelia per didelius reikalavimus arba dėl per žemo savo lygio jūsų nesupranta. Vakaras žada įdomių staigmenų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tikėtina, kad organizacija ar suinteresuotas asmuo kažkaip sureaguos į jūsų komentarą, pageidavimą ar skundą. Jei kilo verslo ar nuosavybės problemų, kurių nepajėgiate išspręsti, ieškokite kompetentingo patarimo. Panašu, kad rasite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Mokėkite pasinaudoti suteikta naudinga informacija ir paaštrėjusia komercine uosle. Nusimato ginčai, tačiau juose turėtų gimti tiesa, kompromisas. Nors įmanomas ir jūsų nuomonės, idėjų aštrialiežuviškas sukritikavimas. Tai išeis į gera.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite linkęs dramatizuoti, pervertinti įvykių ir žodžių reikšmę. Neskubėkite prisiimti naujos atsakomybės, papildomo darbo krūvio, jei tik galima to išvengti. Verčiau labiau pasirūpinkite savimi ir šeima, artimaisiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tai turėtų būti darbinga ir produktyvi diena. Palanku gvildenti profesines problemas. Jei susidarys palankios aplinkybės, pamėginkite realizuoti kūrybinį sumanymą. Iš naujo gerbėjo galite sulaukti intriguojamo pasiūlymo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bus nelengva susidoroti su darbais, rūpesčiais. Galite susidurti su reikalavimais, kurie prieštarauja jūsų interesams. Tada teks ginti savo nuomonę, įrodinėti. Galimas netikėtas pasiūlymas, susijęs su darbu, stažuote, komandiruote.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Panašu, kad būsite priverstas taikytis prie kintančių aplinkybių, tramdyti nervingas nuotaikas, dar įtempčiau darbuotis. Negailėkite pastangų, nes konkretūs darbai duos apčiuopiamus rezultatus. Galbūt regsite planus, kaip įveikti konkurentus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Noriai priimsite naujas originalias idėjas, tačiau vertėtų būti atsargesniam - spontaniškas sprendimas gali būti klaidingas. Be to, galite išleisti per daug pinigų. Jei ketinate investuoti, imti ar teikti kreditą, paskaičiuokite, ar tai bus naudinga.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Audringai įvykiai klostysis tuo atveju, jei esate susijęs su politika, visuomenine, švietimo veikla. Vizitas pas įtakingą asmenį gali sujaukti kai kuriuos planus. Galimos staigmenos ir yra vilties, kad jos bus geros. Vakare gausite žinią.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tikriausiai jums nestigo veiklos, tačiau dabar jos staiga padaugės. Visomis prasmėmis bus sudėtinga, jei esate supainiojęs tarnybinius ir privačius interesus. Nederėtų ne vietoje ir ne laiku demonstruoti savo kaprizų, irzlumo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Aplink jus telksis gerbėjai, bendraminčiai, jausitės reikšmingas. Galbūt demonstruosite lengvabūdišką dosnumą, išlaidumą. Bendraudamas su pažįstamais žmonėmis galite išsiaiškinti dalykų, kurių nežinojimas ar nepaisymas jums kenkė.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Išskyrus kelias veiklos sritis, daugumai užsiėmimų jums šiandien trūks energijos, valios bei kitų pritarimo. Gali atsiskleisti užkulisinė intriga. Galbūt neblogai seksis veikla, susijusi su socialine sfera, medicina, menu, psichologija.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką