Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 2d. 13:53

Vasario mėnesio horoskopas

Svajonės
„Shuterstock“ nuotr. / Svajonės

Portalas Ji24.lt pateikia astrologės Lanos Kutkytės sudarytą vasario mėnesio horoskopą dvylikai Zodiako ženklų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei būsite veiklūs, bendrausite, dalyvausite socialiniame gyvenime, tuomet naudingiausi pasiūlymai jūsų neaplenks. Tinkamas metas daugiau laiko praleisti su draugais, pasitarti dėl savo idėjų su bendraminčiais ar kolegomis. Pasistenkite kolektyve sukurti teigiamą atmosferą ir bendromis jėgomis nuveikti kažką įdomaus ir visiems naudingo.

Nuo vasario 19 dienos sunkiai paaiškinamas nerimo jausmas kartais trukdys gerai jaustis ir produktyviai dirbti. Nors ir ne viskas bus tobula, tačiau  tai puikus metas siekti, kad ryšys su jums artimu žmogumi taptų dar artimesnis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite dalykiški ir susikaupę, tad nors ir sutiksite kliūčių, su visais iššūkiais susitvarkysite. Pirmą vasario dekadą darbe gali tekti tvarkyti reikalus, „grįžusius iš praeities“, išanalizuoti savo klaidas, tam, kad jų daugiau nebekartotumėte ateityje.

To išvengti vis tiek greičiausiai nepavyks, tad būkite ryžtingi ir tiesiog spręskite problemas. O kad būtų lengviau su viskuo susitvarkyti, pasitelkite išmintingo žmogaus patarimą, draugų palaikymą. Vis dėlto galima tikėtis, kad ims klostytis palankios aplinkybės, kurios palengvins jūsų finansinę padėtį, tačiau patartina neišlaidauti ir kaupti pinigus ateičiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį mėnesį galimai pastebėsite, kad turite lyderio savybių ir galite imtis atsakingų, rimtų projektų. Tai svarbus metas jūsų karjerai, todėl būkite pasiruošę daug ir sunkiai dirbti. Teks patirti nemažai įtampos, tačiau verta stengtis, nes jūsų atlikti darbai taps jums naudingi ateityje.

Pasistenkite susikaupti ir siekiant tikslų laikykitės moralės principų, būkite teisingi sau ir kitiems, nemeluokite. Tinkamas metas megzti dalykinius ryšius su užsieniu arba leistis į kelionę. Paskutinę dekadą galimi įdomūs pasiūlymai, dėl kurių ims gerėti finansinė padėtis. Dar viena gera žinia – asmeninis gyvenimas žada būti neblogas.

Taip pat skaitykite: Nutukimas ir antsvoris: kaip jis susijęs su jūsų pajamomis

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kad pirmoji mėnesio dekada nepraeitų tuščiai, atsikratykite senų įpročių, sugriaukite seną tvarką, o vietoj jos įveskite naujas taisykles. Pats laikmetis pasiūlys jums reikiamas permainas, tad pasistenkite tinkamai įvertinti padėtį ir prisitaikyti prie aplinkybių.

Mėnesio viduryje įsiklausykite ir suvokite naujas aplinkybes, tačiau kol kas neskubėkite veržtis pirmyn, palūkėti būtų protingiausia. Paskutinę dekadą lydės pakili nuotaika, o kasdienis gyvenimas bus ne toks įtemptas. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurie geba vykdyti įsipareigojimus ir nekonfliktuoti su viršininkais. Galėsite netrukdomi imtis naujų darbų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būtinai bendraukite ir bendradarbiaukite su kitais, nes veikla vienumoje tik atitolins jus nuo tikslų. Jei jums svarbiuose reikaluose ims talkinti asmuo, kuris yra jūsų priešingybė – nesipriešinkite tam. Verčiau dirbkite partnerystėje ir diplomatiškai bendraukite su tais, kurie į pasaulį žvelgia kitaip nei jūs, nuo to priklausys jūsų sėkmė.

Jeigu šeimoje arba darbe bandysite kontroliuoti padėtį – tik pralošite, tad protingiau įsiklausyti ir mėginti kaip nors suderinti savo asmeninius interesus su kitų žmonių poreikiais. Geroji žinia: būsite labai žavingi ir iškalbingi, tad situacija meilės sferoje pasikeis į gerą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vasario pradžioje gali tekti peržiūrėti senus dokumentus, informaciją, kontaktus ir pataisyti klaidas arba išmesti visa, kas nereikalinga, tuomet situacija jums atrodys daug aiškesnė. Daug dėmesio pareikalaus darbas, todėl jo mažiau liks asmeniniam gyvenimui.

Jei atsakingai dirbsite, šis laikotarpis, nors ir nežymiai, tačiau stumtelės jus aukštyn karjeros laiptais. Paskutinę dekadą lydės kūrybinga nuotaika ir sėkmė partnerystėje  Gali pavykti sėkmingai išspręsti finansinius reikalus. Meilėje dažniau gali kankinti nebūtinai pagrįstas pavydas.

Taip pat skaitykite: Testas jai ir jam: 36 klausimai, padėsiantys atrasti mylimą žmogų

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors būsite valingi ir energingi, aplinkybės gali neleisti jums pasiekti savo tikslų taip greitai, kaip norėtųsi. Visgi daugelis gyvenimo sričių pasireikš gana sėkmingai. Atsiras džiuginančių dalykų: žmonės noriai bendraus, vaikai gali suteikti nemažai paramos, džiaugsmo, galite sulaukti dovanų, pakvietimo dalyvauti šventėje.

Trečiai dekadai apibūdinti tiktų posakis – „kuklumas žmogų puošia“. Ateis metas kantriai padirbėti, daugės nedidelių ir lengvai sutvarkomų reikalų, tačiau viską atlikti teks patiems. Svarbu bus ne reikalauti iš aplinkinių dėmesio savo asmenybei, o atvirkščiai – kukliai tarnauti kitiems.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmąją dekadą geriau perdarinėti, tobulinti ir gilintis į savo jau vykdomą veiklą, šis laikas dar nėra tinkamas įkūnyti savo planus. Iki trečios dekados pravartu kiek atsitraukti nuo aktyvaus gyvenimo tempo ir stabtelėti prieš pradedant didesnius darbus.

Dažniau pasikalbėkite su namiškiais, išdrįskite atviriau išreikšti savo šiltus jausmus, suteikite sau galimybę pailsėti, galbūt išeiti trumpų atostogų. Nuo vasario 19 dienos pajusite norą ko nors siekti, gyventi aktyviai, netingėsite įdėti nemažai pastangų įgyvendinant savo tikslus. Sėkmė jums šypsosis, tad nepažiopsokite jos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sėkmė lydės sritis, susijusias su mokslais, netolimomis kelionėmis, bendravimu, tačiau mėnesio pradžia, labiau tinkama peržiūrėti jau turimą informaciją ir padaryti išvadas iš savo klaidų.

Spauskite čia ir sekite portalo Ji24.lt naujienas „Facebook“ paskyroje.

Mėnesio viduryje jūsų protas bus ypač atviras naujai informacijai, todėl nepraleiskite progos išmokti ko nors jums aktualaus: vairuoti automobilį, naujos užsienio kalbos ar darbo su kompiuteriu. Trečiąją dekadą norint kuo mažiau klysti, reikėtų dažniau vadovautis nuojautomis ir kuo daugiau laiko praleisti ramybėje. Gerai jaustis padėtų laikinas atsitraukimas nuo gyvenimo šurmulio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Laikas paskaičiuoti savo pajamas, išlaidas ir santaupas, tvarkyti kitus turtinius reikalus. Aplinkybės šioje sferoje gali klostytis palankiai, visgi nevertėtų rizikuoti pinigais. Svarbu elgtis taupiai ir finansų srityje nepervertinti savo galimybių. Investuokite tik į išties būtinus ir praktiškus dalykus.

Palankus metas pasirūpinti savo sveikata, garderobu, mitybos įpročiais, pagalvoti apie paprastą jaukumą namuose bei darbe. Antrąją dekadą galima drąsiau investuoti į techniką, pirkti automobilį arba netolimą kelionę. Mėnesio pabaigoje net kelios situacijos reikalaus dėmesio vienu metu, taigi pasiruoškite visur spėti.

Taip pat skaitykite: Kiek atvirumo pakelia vyrai?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

 Jeigu norite pradėti ką nors svarbaus, tuomet šis mėnuo tam daugiau nei tinkamas. Jūsų energijos potencialas bus didesnis nei visuomet, tad galėsite dirbti net kelis darbus iš karto ir greičiausiai viską įveiksite be didesnių sunkumų. Puikus laikas planuoti, svajoti, užsirašyti savo tikslų sąrašą, suvokti ko norite ir to siekti.

Aplinkiniai negalės jūsų nepastebėti, tad vertėtų pasiruošti tam, jog atsidursite dėmesio centre. Paskutinė dekada jau kiek kitokia, ramesnė, praktiškesnė, tačiau taip pat gana sėkminga, ypač jei mėgstate savo darbą arba ieškote naujos, papildomos veiklos, kurioje galėtumėte papildomai užsidirbti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmas dvi dekadas pojūtis gali būti toks, lyg aplink jus nemažai nervingų žmonių, kurie vis bando kandžiais žodžiais išmušti jus iš pusiausvyros. Ypač jautriai reaguosite į kritiką bei apkalbas, todėl verčiau patausokite sveikatą bei nervus ir iki savo gimimo dienos gyvenkite kiek uždariau, lėčiau. 

Aplinkybės gali klostytis taip, kad su kitais žmonėmis tiesiog nespėsite, todėl šį laiką verčiau skirkite dvasiniam valymuisi, meditacijai, apmąstymams vienumoje – galite turėti išties nuostabių įžvalgų. Sėkmingas metas tiems, kurių veikla susijusi su grožiu, kūryba arba tiems, kurie gali dirbti tiesiog savo namuose, ramybėje.


Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Popiežiaus vizitas 15min iš Romos Aktualu

Prieš 5 metus – 15min klausimas popiežiui Pranciškui. Apie krepšinį

Aktualu

Popiežius Pranciškus: biografija ir įdomūs faktai

Popiežiaus vizitas Aktualu

Į Lietuvą atvyksta popiežius Pranciškus

Aktualu

Orai.lt: atkeliauja ruduo

Aktualu

Prezidentu gyventojai mato Gitaną Nausėdą ir Saulių Skvernelį

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

Popiežiaus vizitas 15min iš Romos Aktualu

Pranciškaus kelionių puošmenos? Dieviški netikėtumai

Aktualu

Partijų reitinge po ilgo laiko „valstiečiai“ lenkia konservatorius

Gyvenimas

Ką galime sodinti rudenį: renkantis sodinukus, svarbu neapsirikti

Popiežiaus vizitas Aktualu

Vatikano žurnalistai: popiežius gali prašyti Lietuvos solidarumo dėl pabėgėlių

Aktualu

Kultūros rusų kalba draudimas Lvovo srityje sulaukė Vakarų diplomatų kritikos

Vardai

Karštas J.Jaručio 30-metis „Lofte“: „Freaks On Floor“ pristatė jubiliejinį albumą „Gold“

Aktualu

Prie Panevėžio kaktomušą sukėlęs „klevo lapas“ atsidūrė metalo gniaužtuose, dar keturi žmonės sužeisti

N-18 Vardai

46-erių Carmen Electra nusifotografavo visiškai nuoga: buvusi „gelbėtoja“ atrodo perpus jauniau

Gyvenimas

Lėtinės mieloleukemijos diagnozę išgirdusi Virginija: „Jei ne vyras, nežinau, ar būčiau ištvėrusi“

Interviu Aktualu

P.Haroche: „Europos gynyba neturi priklausyti nuo kitame žemyne gyvenančių žmonių interesų“

Vardai

Amalia Damonte – moteris, kurią popiežius Pranciškus norėjo vesti: atstumtas atsigręžė į Dievą

Vilniuje ruošiamasi popiežiaus atvykimui

Sportas

Pergalingą įvartį ypatingai atšventęs V.Urbonas: „Prieš rungtynes pasakiau, kad jis turi įmušti“

Popiežiaus vizitas Aktualu

G.Grušas: savaitgalį pasaulio dėmesys bus nukreiptas į Lietuvą

Naujienos

Popiežiaus vizitas 15min iš Romos Aktualu

Prieš 5 metus – 15min klausimas popiežiui Pranciškui. Apie krepšinį

Aktualu

Popiežius Pranciškus: biografija ir įdomūs faktai

Popiežiaus vizitas Aktualu

Į Lietuvą atvyksta popiežius Pranciškus

Aktualu

Orai.lt: atkeliauja ruduo

Aktualu

Prezidentu gyventojai mato Gitaną Nausėdą ir Saulių Skvernelį

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

Popiežiaus vizitas 15min iš Romos Aktualu

Pranciškaus kelionių puošmenos? Dieviški netikėtumai

Aktualu

Partijų reitinge po ilgo laiko „valstiečiai“ lenkia konservatorius

Gyvenimas

Ką galime sodinti rudenį: renkantis sodinukus, svarbu neapsirikti

Popiežiaus vizitas Aktualu

Vatikano žurnalistai: popiežius gali prašyti Lietuvos solidarumo dėl pabėgėlių

Aktualu

Kultūros rusų kalba draudimas Lvovo srityje sulaukė Vakarų diplomatų kritikos

Vardai

Karštas J.Jaručio 30-metis „Lofte“: „Freaks On Floor“ pristatė jubiliejinį albumą „Gold“

Aktualu

Prie Panevėžio kaktomušą sukėlęs „klevo lapas“ atsidūrė metalo gniaužtuose, dar keturi žmonės sužeisti

N-18 Vardai

46-erių Carmen Electra nusifotografavo visiškai nuoga: buvusi „gelbėtoja“ atrodo perpus jauniau

Gyvenimas

Lėtinės mieloleukemijos diagnozę išgirdusi Virginija: „Jei ne vyras, nežinau, ar būčiau ištvėrusi“

Interviu Aktualu

P.Haroche: „Europos gynyba neturi priklausyti nuo kitame žemyne gyvenančių žmonių interesų“

Vardai

Amalia Damonte – moteris, kurią popiežius Pranciškus norėjo vesti: atstumtas atsigręžė į Dievą

Vilniuje ruošiamasi popiežiaus atvykimui

Sportas

Pergalingą įvartį ypatingai atšventęs V.Urbonas: „Prieš rungtynes pasakiau, kad jis turi įmušti“

Popiežiaus vizitas Aktualu

G.Grušas: savaitgalį pasaulio dėmesys bus nukreiptas į Lietuvą

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką