Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 1d. 09:00

Vasario mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Taro kortos
„Shutterstock“ nuotr. / Taro kortos

„Numerologinis 2015 metų vasario mėnesio skaičius yra 10 ir vieneto bei nulio suma – 1. Vienetas yra naujos pradžios, iniciatyvos, savarankiškumo ir originalumo skaičius. Prie jo pridėtas nulis, apskritas pradžios ir pabaigos neturintis ratas simbolizuoja kartojimą, tad 10 yra ne šiaip pradžios, o naujo ciklo skaičius“, – tikina tarologė Lina Balsė. Portalas Ji24.lt pateikia jos sudarytą šio mėnesio taroskopą.

Dabar puikus metas kažką pradėti, nusistatyti tikslą ir kryptį, parodyti iniciatyvą, tuo pačiu kažkiek surizikuoti tikintis deivės Fortūnos malonės.

Bendroji prognozė vasario mėnesiui

Šį mėnesį simbolizuoja taro kaladės korta Fortūnos Ratas. Tai nuolatinio cikliško judėjimo, permainų, evoliucijos simbolis. Jis mums primena, kad niekas nestovi vietoje, viskas nuolat juda, keičiasi, virsta. Tiems, kas buvo apačioje, tai galimybė iškilti, o tiems, kas yra viršuje, tai perspėjimas, kad jų laikas ten trumpas ir reikia jį išmintingai išnaudoti.

Kortos kampuose pavaizduoti keturių elementų ir Zodiako ženklų simboliai su knygomis atskleidžia, kad viso šio judėjimo prasmė yra mokymasis. Patirdami permainas ir gyvenimo aplinkybių įvairovę, susidurdami su gyvenimo mįslėmis, nuolat judėdami ir keisdamiesi patys mes mokomės ir tobulėjame. Tokia yra evoliucijos prasmė.

„Shutterstock“ nuotr./Taro korta: Fortūnos Ratas
„Shutterstock“ nuotr./Taro korta: Fortūnos Ratas

Šį mėnesį galime tikėtis daugybės netikėtumų, sėkmių ir nesėkmių, planuotų ir netikėtų permainų. Tie, kurie bus iniciatyvūs, lankstūs ir greiti, sugebės išnaudoti atsiveriančias galimybes ir bus apdovanoti sėkme. Tie, kurie bijos surizikuoti, išmėginti ką nors naujo, judėti į priekį, kurie priešinsis permainoms, jausis mėtomi į visas puses ir praradę bet kokį stabilumo ar saugumo jausmą.

Beje, visų 2015 metų skaičius yra 8, taip pat besisukantis ratu ir grąžinantis viską atgal, todėl galima numatyti, kad vasarį sėkmė ir nesėkmė bus susijusi su mūsų karma, su tuo, ką patys sukūrėme ir kas, apsukęs ratą, grįžo mums atgal.

Rato simbolis, judėjimas ratu taip pat reiškia ir kartojimą, tad vasario mėnesį dėmesį gali patraukti ne pirmąsyk besikartojančios situacijos ar aplinkybės mūsų gyvenime. Jei pastebite, kad sukatės kaip voverė užburtu ratu, tuomet galbūt priimate tuos pačius sprendimus, darote tas pačias klaidas, kuriate santykius su tokiais pat žmonėmis.

Pastebėję dėsningumus, turite galimybę išeiti iš užburto rato pakeitę tas vidines nuostatas, kurios nuveda prie sprendimų ir veiksmų, įsukančių į užburtą ratą ir lemiančių tas pačias pasekmes. Keisti reikia ne pačias besikartojančias išorines aplinkybes, o save, savo pasaulėžiūrą ir įpročius. Kitaip nesąmoningai suformuosime vėl tas pačias aplinkybes, nuo kurių bėgome, nes jų priežastis tebebus mumyse.

Vasario mėnesio užduotys ir pamokos:

  • Judėti kartu su gyvenimu, priimti jo permainas, siekti progreso, augimo ir tobulėjimo;
  • Pastebėti neigiamus dėsningumus bei pasikartojimus ir nutraukti jų ratą keičiant savo įpročius ir įsitikinimus;
  • Visuomet būti pasirengusiems sėkmei, nes sėkmė laukia ten, kur susiduria pasirengimas ir galimybė;
  • Būti optimistais, tikėti, kad Visatoje yra pakankamai gerovės ir meilės, jog pakaktų visiems ir dar liktų, o gyvenimas kupinas nuostabių galimybių;
  • Surizikuoti, nes kas nerizikuoja – tas negeria šampano.

Prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal Gyvenimo Kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką, skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu: metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1+1=2.

Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių, gyvenimo kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Jūsų mėnesio korta – Kardų 5

Nemaloni korta žada nelengvą periodą. Jūsų laukia nemalonūs konfliktai, kuriuose neįmanoma laimėti, nes įsitikinimai ir vertybės, kuriomis vadovaujasi konflikto dalyviai, stipriai skiriasi. Yra didelis pavojus sugadinti santykius su jums svarbiu žmogumi ar apskritai su visais susipykti.

Net jei po konfliktų išeisite nugalėtojais, tos pergalės kaina vers jausti pasibjaurėjimą savimi kaskart ją prisiminus. Ši korta pataria sumažinti nuostolius ir išgelbėti ką galite kuo anksčiau pasitraukiant iš konflikto, o jei išgelbėti nieko jau nepavyks bent pasimokykite iš gautos patirties. Pozityvi šios kortos pamoka yra keisti savo pačių mąstymą ir įsitikinimus, o ne kitus žmones ar pasaulį. Joks tarpusavio supratimas neįmanomas jei negalite priimti naujos informacijos, besiskiriančios nuo to, ką jau žinote, kitokio požiūrio ir vertybių.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Jūsų mėnesio korta – Imperatorius

Šį mėnesį teks skirti dėmesio tėvui ir santykiams su tėvu arba pačiam išreikšti savo vyriškas ir tėviškas (net jei esate moteris) savybes – atrasti savo vidinę stiprybę, imtis atsakomybės, įvesti tvarką, pasirūpinti kitais.

Taip pat skaitykite: 15 dalykų, kuriuos privalote žinoti, kai svyra rankos

Drąsiai galite siekti aukštesnių pareigų darbe, pereiti prie rimtesnių įsipareigojimų santykiuose, ryžtingai veikti siekdami savo tikslų. Jums pavyks suvaldyti bet kokią situaciją – ar tai būtų jūsų finansai, verslas ar pietų miego nemiegojusių penkiamečių būrys. Ant jūsų pečių guls didelė atsakomybė, o jūsų rankose bus didelė valdžia, tad naudokitės ja išmintingai.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Jūsų mėnesio korta Kardų 10

Tamsi korta ir periodas, tačiau ir jis turi savo prasmę bei teigiamą pusę. Pasiekus žemiausią tašką, patį dugną ar kritinę ribą, blogėti daugiau nebegali ir vienintelis likęs kelias yra aukštyn. Ši korta rodo liūdną, bet anaiptol ne netikėtą pabaigą, tiesiog kartais mums reikia pereiti kokią nors situaciją iki pat jos galo, kol būsime pasirengę pripažinti pralaimėjimą ir tolimesnių pastangų beprasmiškumą.

Tai galutinis nusivylimas santykiais, darbu ar kita situacija, suvokimas, kad nieko negalite pakeisti ir laikas tiesiog pasiduoti ir paleisti. Šiuo metu jūsų savijauta bus prislėgta, o energijos labai stigs, tad būkite sau švelnesni ir atlaidesni, leiskite pailsėti. Tamsiausia būna prieš pat aušrą ir kai tik paleisite tą prisirišimą ar įsitikinimą, kuris jus kankina, paleisite troškimą, kad būtų kitaip nei yra, jums palengvės.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Jūsų mėnesio korta – Taurių Karalienė

Šį mėnesį visas jūsų dėmesys bus sutelktas į jausmus, santykius ir/arba kūrybą. Puikiai seksis bet kokie kūrybiniai ar meniniai projektai. Palankus laikotarpis meilei ir santykiams. Moterys jausis romantiškos ir įsimylėjusios, su malonumu rūpinsis mylimais žmonėmis.

Vyrai „ketvertukai“ bus jautresni, gal net sentimentalūs, lengviau seksis išreikšti emocijas ir gali rasti svajonių mylimąją ir būsimų vaikų motiną. Šis padidintas emocionalumas gali praversti kūryboje, padėti atverti širdį ir išreikšti savo jausmus, suartėti su brangiu žmogumi, bet tuo pačiu galite per jautriai reaguoti į nesklandumus ir dramatizuoti kiekvieną smulkmeną.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Jūsų mėnesio korta – Monetų Pažas

Šį mėnesį mokysitės praktiškų dalykų ir dirbsite orientuodamiesi į ilgalaikę perspektyvą, elgsitės brandžiai ir atsakingai. Jums pasitaikys proga priartėti prie savo tikslų, pagerinti savo materialinę padėtį, tad nepraleiskite galimybės.

Galite gauti gerų naujienų, susijusių su sveikata, darbu ar materialiniais reikalais, pavyzdžiui, naujo darbo pasiūlymą ar paaukštinimą, galimybę pasitobulinti. Labai rimtai žiūrėsite į savo prisiimtus įsipareigojimus, laikysitės žodžio ir būsite patikimi, galite būti netgi pernelyg uolūs. Nepamirškite ir tiesiog džiaugtis tuo, ką turite, leiskite sau pasimėgauti paprastais fiziniais malonumais.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Jūsų mėnesio korta – Bokštas

Jūsų laukia įprasto gyvenimo būdo ir rutinos suardymas, netikėtumai ir permainos. Tai griovimo korta ir tai, ką laikėte tvirtu, stabiliu bei patikimu, gali netikėtai sugriūti ar pasikeisti: santykiai, darbas, namai, statusas, sveikata ar net keli dalykai vienu metu.

Taip pat galimi nelaimingi atsitikimai, traumos ir netektys arba tiesiog didelis išgąstis, jei nelaimės paskutinę minutę pavyks išvengti ar bent sušvelninti pasekmes. Šiuo periodu jums reikia tapti atviresniais ir priimti aukštesnių jėgų siunčiamus ženklus, rodančius, kur laikas kažką keisti, kur nuėjote klaidingu keliu.

Teigiama prasme, Bokšto korta gali atnešti netikėtą nušvitimą, genialią idėją ar akių atsivėrimą tiesai, sugriaunančiai ankstesnius įsitikinimus ir planus.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Jūsų mėnesio korta – Žvaigždė

Žvaigždė žada sveikatos pagerėjimą, jei buvo problemų, ramesnį ir harmoningesnį periodą. Tai vilties korta, žadanti šviesesnį rytojų, raginanti atsiverti įkvėpimui ir naujoms galimybėms. Nepameskite iš akių savo kelrodės žvaigždės, puoselėkite savo svajonę ir jūs ją įgyvendinsite.

Santykiuose ši korta yra gydanti energiją, tad galite susitaikyti net po labai didelių sunkumų ar nusivylimų, bendravimas taps nuoširdesnis ir atviresnis. Palankus laikas bendravimui ir kūrybai, bus lengviau atskleisti ir išreikšti savo gabumus ir talentus.

Taip pat skaitykite: Testas jai ir jam: 36 klausimai, padėsiantys atrasti mylimą žmogų

Šį mėnesį jūsų negalės apjuodinti jokios apkalbos ar kritika, jums pavyks sublizgėti ir sulaukti šlovės jei būsite savimi ir tikėsite tuo, ką darote.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Jūsų mėnesio korta – Monetų 10

Jūsų mėnesio korta žada gausą ir klestėjimą, materialinį saugumą ir šeimos gerovę. Jūsų darbas duos puikius rezultatus, o jei dar tik ieškote darbo, galite įsidarbinti sėkmingoje ir klestinčioje organizacijoje.

Korta akcentuoja šeimą ir šeimynines vertybes, tęstinumą, tad šiuo periodu galite kažką perimti iš vyresnės šeimos kartos arba perduoti jaunesnei. Tai gali būti šeimos tradicijos, patirtis, nuosavybė ar vieta šeimos versle, šeimos parama jums siekiant savų tikslų. Palankus laikas nekilnojamojo turto sandoriams.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Jūsų mėnesio korta – Vežimas

Visi jūsų reikalai sparčiai judės į priekį, jūsų susitelkimas ir atkaklumas veda tiesiai pergalės link. Šį mėnesį svarbu tvirtai laikyti rankose gyvenimo vadeles, kontroliuoti save ir aplinkybes.

Net jei jausitės traukiami į skirtingas puses išorinių aplinkybių ar vidinių troškimų, išlikite susitelkę į pasirinktą tikslą, neleiskite atitraukti jūsų dėmesio ar išvesti iš kelio.

Galima tolimesnė kelionė ar tiesiog daug važinėjimo čia ir ten. Palankus laikas sandoriams, susijusiems su transporto priemonėmis, pavyktų sėkmingai parduoti, nusipirkti ar susitarti dėl remonto.


Šaltinis – taroskopai.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Kalėdų magija Klaipėdoje: smulkieji verslininkai džiaugsmą kuria nebyliai

Gazas

Naudotas „BMW X3“: ko vertas šis prabangių kompaktiškų miesto visureigių pradininkas

Vardai

TV žvaigždės vyras A.Čelkis nuteistas dėl pagrobto milijono: „Aukščiausiajame Teisme teisybė bus atkurta“

Aktualu

„Mes ne prieš, bet...“: ką laimėjo mokytojai, kas didins mokesčius ir ką reklamuoja R.Karbauskis

Aktualu

Teisėjai patikėjo žudike tapusios žmonos versija: atėmiau peilį iš vyro ir nudūriau

Gyvenimas

Psichologas Kaune įkūrė svečių namus katinams: „Poreikis tikrai yra“

Aktualu

„The New Yorker“: D.Grybauskaitė vasarą gynė A.Merkel nuo D.Trumpo

Pasaulis kišenėje

Kalėdų Meksikoje belaukiant: kokių tradicijų galima pasiskolinti iš meksikiečių

Namie skaniausia. Kalėdinis viščiukas tabaka

24sek

„Žalgirį“ sutinkantys turkai mato dvi Šaro ekipos stiprybes, kurios braukia netektis

Vardai

Prieš metus prisipažinę, kad skiriasi, Giedrius Masalskis ir Asta Stašaitytė kreipėsi į teismą

Kultūra

„Vilnius – literatūros erdvė“: savo eiles skaito Kornelijus Platelis

15min recenzija Kultūra

Ant krištolinių ašmenų: spektaklio „Helverio naktis“ recenzija

Sportas

Plaukimo vadas – apie ypatingą komandą, R.Meilutytės nuoskaudą ir A.Juozaičio repliką

Kultūra

15min studijoje – pokalbis apie tai, kaip kitąmet bus kovojama su piratavimu internete

Vardai

Natalijos Bunkės mylimasis Edgaras Eidėjus pirmąkart prabilo, kodėl metė kriminalisto darbą

Vardai

Sandros Grafininos antrininke vadinama Milda May: kaip buvusi policininkė tapo turtuole Londone

Gazas

Dėl užblokuotos sankryžos pasipiktinęs vairuotojas: „Ar jums galvos persuktos“?

Maistas

Nidos receptas: šventiškas varškės tortas su spanguolių putėsiais

24sek

Apie LKL titulą svajojantis R.Stipčevičius: „Rytas“ tobulas klubas man

Naujienos

Verslas

Kalėdų magija Klaipėdoje: smulkieji verslininkai džiaugsmą kuria nebyliai

Vardai

TV žvaigždės vyras A.Čelkis nuteistas dėl pagrobto milijono: „Aukščiausiajame Teisme teisybė bus atkurta“

Aktualu

„Mes ne prieš, bet...“: ką laimėjo mokytojai, kas didins mokesčius ir ką reklamuoja R.Karbauskis

Kultūra

O koks tu, kai nevaidini? Ridas Žirgulis

Aktualu

Teisėjai patikėjo žudike tapusios žmonos versija: atėmiau peilį iš vyro ir nudūriau

Gyvenimas

Psichologas Kaune įkūrė svečių namus katinams: „Poreikis tikrai yra“

Aktualu

„The New Yorker“: D.Grybauskaitė vasarą gynė A.Merkel nuo D.Trumpo

Pasaulis kišenėje

Kalėdų Meksikoje belaukiant: kokių tradicijų galima pasiskolinti iš meksikiečių

Namie skaniausia. Kalėdinis viščiukas tabaka

24sek

„Žalgirį“ sutinkantys turkai mato dvi Šaro ekipos stiprybes, kurios braukia netektis

15min recenzija Kultūra

Ant krištolinių ašmenų: spektaklio „Helverio naktis“ recenzija

Vardai

Prieš metus prisipažinę, kad skiriasi, Giedrius Masalskis ir Asta Stašaitytė kreipėsi į teismą

Gazas

Naudotas „BMW X3“: ko vertas šis prabangių kompaktiškų miesto visureigių pradininkas

Sportas

Plaukimo vadas – apie ypatingą komandą, R.Meilutytės nuoskaudą ir A.Juozaičio repliką

Kultūra

15min studijoje – pokalbis apie tai, kaip kitąmet bus kovojama su piratavimu internete

Vardai

Natalijos Bunkės mylimasis Edgaras Eidėjus pirmąkart prabilo, kodėl metė kriminalisto darbą

Vardai

Sandros Grafininos antrininke vadinama Milda May: kaip buvusi policininkė tapo turtuole Londone

Kultūra

„Vilnius – literatūros erdvė“: savo eiles skaito Kornelijus Platelis

Gazas

Dėl užblokuotos sankryžos pasipiktinęs vairuotojas: „Ar jums galvos persuktos“?

Maistas

Nidos receptas: šventiškas varškės tortas su spanguolių putėsiais

Vardai

Gera keliauti kartu

Kviečiame anties

Šiemet buvau geras

Maistas

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką