Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2016 balandžio 17d. 11:00

Zodiako ženklai: jūsų horoskopo ypatumai, laimingi skaičiai, suderinamumas

Zodiako ženklai
„Fotolia“ nuotr. / Zodiako ženklai

Horoskopas yra dangaus kūnų žemėlapis, arba diagrama, tiksliu jūsų gimimo laiku. Saulės padėtis yra pati svarbiausia jūsų žvaigždėlapio dalis. Sužinokite savo laimingąjį skaičių bei kokie Zodiako ženklai yra linkę į antgamtinius gebėjimus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Bendra charakteristika. Mėgstantis nuotykius, energingas, išradingas, drąsus, entuziastingas, savimi pasitikintis, dinamiškas ir sumanus. Savanaudis, greitai įsižeidžiantis, impulsyvus, nekantrus, labai rizikuojantis, ir šiek tiek nutrūktgalvis.

Avinai įsivaizduoja esantys absoliutūs lyderiai. Nors jiems puikiai sekasi pradėti ir prižiūrėti projektą, nesitikėkite, kad jie dirbs tą juodą darbą. Avinai nebijo būti pažangiausi. Energingieji Avinai dievina iššūkius ir galimybes, kuriuos atneša kiekviena nauja diena.

Avinai yra tiesmuki ir atviri – dažnai taip stipriai, kad jautresni žmonės nuo jų atsiriboja. Avinai yra bebaimiai ir agresyvūs. Esant poreikiui jie beveik visada sugeba įvaldyti vidinę stiprybę ir priimti bet kokį iššūkį. Nuolat konkuruojantys Avinai niekada nepamiršta, kas jiems yra geriausia.

Neretai Avinai yra linkę būti egoistiški ir dominuojantys. Jie labiau mėgsta veiksmą, o ne leidžia reikalams susigulėti patiems. Jie niekada nebijo kažko bandyti bei klausyti impulsų. Kai jiems nepavyksta pasiekti norimo tikslo, jie vis tiek didžiuojasi, kad bent jau pabandė. Jiems patinka tyrinėti naujus dalykus. Jie tikisi visur būti pirmi. Nors toli gražu ne visi pakenčia Avinus, tačiau dėl jų drąsos ir noro inicijuoti veiksmus, jie yra nepakeičiamas išteklius bet kokiame komandiniame projekte.

Kadangi Avinas yra ugnies ženklas, jis yra aktyvus ir dažnai kažką daro nepagalvojęs. Tačiau, kai jie klauso širdies, aktyvuojasi jų antgamtiniai gebėjimai.

Laimingi skaičiai: 1, 10, 19, 28, 37, 46, 55.

Planeta: Marsas.

Akmuo: Deimantas.

Stichija: Ugnis.

Labiausiai dera su: Liūtu arba Šauliu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Bendra charakteristika. Kantrus, patikimas, šiltos širdies, mylintis, atkaklus, ryžtingas, taikus, mylintis saugumą. Pavydus, savininkiškas, pagiežingas, nelankstus, godus, viską sau leidžiantis.

Jaučiai dievina malonumus ir materialią naudą. Jiems svarbu tik rezultatas, ir svarbus jis tik tada, jei jie iš to ka

žką gavo. Fiziškai jie yra geidulingi ir švelnūs, bei mėgaujasi perviršiu. Pats didžiausias jų tikslas – „geras gyvenimas“ visomis to žodžio prasmėmis.

Kaip ir juos simbolizuojantis bulius, Jaučiai dažnai matomi kaip labai užsispyrę. Tačiau, tai, ką kiti mato kaip užsispyrimą, iš tiesų yra Jaučių atkaklumas nenukrypti nuo kelio užsibrėžtų tikslų link. Jaučiai yra pragmatiški ir patikimi, ir judėdami savo greičiu, dažniausiai pasiekia savo tikslą.

Kadangi Jaučiai yra Veneros globoje, nieko nuostabaus, kad šie viską sau leidžiantys malonumų ieškotojai dievina menus ir viską, kas gražu. Tam, kad būtų laimingi, jie privalo būti apsupti grožiu. Jaučiai taip pat vertina tradicijas, stabilumą ir ištikimybę. Kartais būna sentimentalūs ir emocingi. Priešingai, šiek tiek konservatyviuose Jaučiuose, nėra nieko nepraktiško. Jie nemėgsta rizikuoti, ir tikrai nebus papirkti greito praturtėjimo schemomis. Nors Jaučių naudojami būdai tikslams pasiekti ne visiems patinka, bet jie užtikrina, kad tikslas bus pasiektas.

Jaučiai linkę nepasikliauti savo intuicija, nes yra Žemės ženklas. Jų polinkis į logiką ir praktiškumą užgniaužia jų antgamtinius sugebėjimus.

Laimingi skaičiai: 2, 11, 29, 37, 56.

Planeta: Venera.

Akmuo: Smaragdas.

Stichija: Žemė.

Labiausiai dera su: Mergele arba Ožiaragiu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Bendra charakteristika. Prisitaikantys, universalūs, bendraujantys, šmaikštūs, intelektualūs, iškalbingi, jaunatviški ir gyvybingi. Nervingi, įsitempę, paviršutiniški, nenuoseklūs, klastingi, smalsūs.

Dvyniai iš prigimties yra smalsūs ir intelektualūs. Norėdami įgauti žinių jie nuolatos tyrinėja žmones ir vietas. Protingi, šmaikštūs ir mokantys bendrauti – Dvynių žavesys garantuoja jiems vietą dėmesio centre bet kokioje kompanijoje. Jų gerai išvystyta vaizduotė prilygsta jų intelektui.

Dvynių asmenybės dvilypumas gali sukelti sunkumų suvokiant, su kuo turite reikalų. Kartais jie atrodo nepastovūs, vėjavaikiški ir pasiduodantys kaprizams. Dažnai šie bruožai trukdo Dvyniams pabaigti tai, ką pradėjo. Kita jų dvilypumo pusė – jie turi gebėjimą atlikti daug darbų vienu metu, o tai yra puiku, nes jie turi daug ir skirtingų pomėgių.

Intelektas yra Dvynių pagrindas ir suteikia pamatus jų bendravimo meno įgūdžiams. Dvyniai nėra lyderiai ir dažniausiai atsisako šios pozicijos, tačiau savo aiškiu mąstymu ir kūrybiškumu jie labai prisideda prie bet kokio projekto. Nors Dvyniai mėgsta kalbėti, jie taip pat yra geri klausytojai. Apibendrinant, jų gera nuotaika ir domėjimasis beveik viskuo padaro juos nuostabiais kompanionais. Dvyniams gerai sekasi būti tyrinėtojais, rašytojais, prekiautojais, vertėjais, publicistais bei pokalbių laidų vedėjais.

Kadangi Dvyniai yra oro ženklas, jie linkę nesuvokti jų supančios antgamtinės energijos. Šiek tiek pristabdžius savo gyvenimo tempą ir naudojant tokią techniką, kaip meditacija, jų antgamtiniai sugebėjimai gali būti įtraukti į jų kasdienį gyvenimą.

Laimingi skaičiai: 3, 12, 21, 30 ,48, 47.

Planeta: Merkurijus.

Akmuo: Samaninis agatas.

Stichija: Oras.

Labiausiai dera su: Svarstyklėmis, Vandeniu arba Dvyniais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Bendra charakteristika. Emocingas, mylintis, intuityvus, turintis lakią vaizduotę, apsukrus, atsargus, globėjiškas ir užjaučiantis. Permainingas, paniuręs, pernelyg emocingas, įžeidus, prisirišantis ir nesugebantis paleisti.

Pirmoji Vėžio meilė – namai ir šeima. Jiems patinka rūpintis juos supančiais žmonėmis. Jokia auka nėra jiems per didelė, jei ji užtikrins jų namų saugumą bei jiems brangių žmonių laimę. Vėžiai yra labai kilnūs ir besidalijantys, jie yra paniurę, todėl dažnai regeneracijai pasitraukia į save, o kartais pyksta ir raukosi. Greičiausias būdas jiems atsistatyti, tai daryti tai, ką jie daro geriausiai – rūpintis kitais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Zodiako ženklų bendravimo ypatumai: kas, kaip ir kokios meilės ieško?

Kai kurie Vėžiai turi geležinę valią ir mėgsta, kad viskas vyktų taip, kaip jie nori. Vėžiai labai jautrūs nepagarbiai ir labai lengvai įsižeidžia. Įžeisti Vėžiai pasitrauks į save apmąstymams. Nors jiems iš esmės nepatinka akistatos, tai nereiškia, kad jie nekerštaus juos įskaudinusiems. Vėžiai yra užjaučiantys ir lengvai išreiškia savo rūpestį kitais. Kad padėtų kitiems išspręsti jų problemas, Vėžiai į šalį atidės saviškes. Kadangi jie intuityvūs, Vėžiai dažnai net nepaklausę žino, kas kažką kamuoja. Jie geri pašnekovai ir dažniausiai kitiems gali padėti pasakę vos kelis žodžius.

Vėžiai yra labai visuomeniški. Jiems patinka bendrauti su savo draugais ir artimaisiais. Jų poreikis rūpintis aplinkiniais padaro Vėžius nepakeičiamu bet kurios šeimos ištekliu.

Kadangi Vėžys yra vandens ženklas, jo antgamtiniai sugebėjimai labai stiprūs. Jie ypač jaučia savo mylimuosius. Vėžiai linkę į pasaulį žiūrėti pro dvasinę prizmę, o tai leidžia antgamtiniams sugebėjimams lengvai aktyvuotis.

Laimingi skaičiai: 4, 13, 22, 31, 40, 48, 57.

Planeta: Mėnulis.

Akmuo: Perlas.

Stichija: Vanduo.

Labiausiai dera su: Skorpionu arba Žuvimis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Bendra charakteristika. Dosnus, nuoširdus, kūrybingas, entuziastingas, plačių pažiūrų, atviras, ištikimas ir mylintis. Pompastiškas, perdėtai globėjiškas, valdingas, mėgstantis įsiterpti, dogmatiškas ir netolerantiškas.

Liūtų charizma ir gebėjimas vadovauti garantuoja, kad beveik visur ir visada jie bus dėmesio centre – ten, kur jie mėgsta būti. Liūtai yra kupini šilumos ir optimizmo, todėl neįmanoma nesimėgauti jų draugija. Iš prigimties bebaimiai, galingi ir orūs Liūtai tampa didžiais lyderiais. Kadangi Liūtai yra stiprios valios, jie pabaigs kiekvieną pradėtą užduotį.

Nors neretai jie atrodo dominuojantys, kartais net despotiški, Liūtų tikslas yra užtikrinti visų jų karalystės narių gerovę. Pasitikintys savimi Liūtai taip pat yra kūrybingi, idealistiški ir nenuilstančiai ištroškę gyvenimo. Kai ieškoma lyderių, reikia Liūto. Jie viską padarys tinkamai ir laiku. Liūtai taip pat pasižymi gebėjimu iššaukti iš aplinkinių viską, kas juose geriausia.

Nuoširdūs Liūtai mėgsta linksmintis ir padarys viską, kad tik juos supantiems žmonėms taip pat būtų smagu! Liūtams patinka visokie žaidimai, jie mėgsta rizikuoti ir impulso vedami pasiduos naujai avantiūrai, įsitikinę, kad jų talentai užtikrins sėkmę. Stiprūs ir garbingi, optimistiški ir linksmi – tokiems Liūto kerams mažai kas gali atsispirti.

Kadangi Liūtas yra ugnies ženklas, jis linkęs būti aktyvus ir kartais veikia nepagalvojęs, tačiau kai jie klauso širdies, jų antgamtiniai sugebėjimai aktyvuojasi.

Laimingi skaičiai: 5, 14, 23, 32, 41, 50.

Planeta: Saulė.

Akmuo: Rubinas.

Stichija: Ugnis.

Labiausiai dera su: Šauliu ir Avinu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bendra charakteristika. Kukli, drovi, kruopšti, patikima, praktiška, darbšti, protinga, bei analitiška. Nervinga, per daug jaudinasi, per daug kritikuoja, šiurkšti, perfekcionistė, konservatyvi.

Instinktyviai reaguojanti į kitų poreikius, Mergelė lengvai prisitaiko prie skirtingų žmonių ir besikeičiančių aplinkybių bei randa, kaip būti naudingai. Mergelės netrokšta būti dėmesio centre, bet joms labai sunku palaikyti tuos, kurie jame yra.

Mergelės yra kruopščios, praktiškos perfekcionistės. Jos nepakenčia nevalingumo ir netvarkos. Kartais Mergelės laikomos per daug priekabiomis. Tačiau jei norite, kad darbas iš pirmo karto būtų padarytas gerai, patikėkite Mergelei jį padaryti. Kai kurios Mergelės naudoja „nemokėjimą“ teisindamos savo tinginystę ir neproduktyvumą, tačiau tai joms nebūdinga.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologinės prognozės – vienoje vietoje: 2016 metų horoskopai kiekvienam Zodiako ženklui

Mergelės turi vidinio veržlumo padėti kitiems ir joms reikia tai daryti, kad jaustųsi laimingos. Jos mėgsta naudoti savo analitinius sugebėjimus sprendžiant kitų problemas. Iš esmės jos yra pakankamai šmaikščios ir linksmos, galbūt šiek tiek per daug kritiškos. Kadangi Mergelės per daug jaudinasi, jos yra linkusios į hipochondriją. Mergelės dievina materialius dalykus, joms sunku priimti kažką, kas nėra aukščiausios įmanomos kokybės.

Kadangi Mergelė yra žemės ženklas, ji linkusi nepasitikėti savo intuicija. Jų polinkis į logiką ir praktiškumą užgniaužia jų antgamtinius sugebėjimus.

Laimingi skaičiai: 6, 15, 24, 33, 42, 51.

Planeta: Merkurijus.

Akmuo: Sardoniksas.

Stichija: Žemė.

Labiausiai dera su: Ožiaragiu, Jaučiu arba Mergele.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Bendra charakteristika. Diplomatiškos, mandagios, romantiškos, žavingos, bendraujančios, idealistiškos, taikios. Neapsisprendžiančios, nepastovios, patiklios, lengvai paveikiamos, flirtuojančios, daug sau leidžiančios.

Svarstyklės yra Zodiako pusiausvyros, harmonijos ir teisingumo ieškotojos. Geriausiai tai daro būdamos su kažkuo poroje.

Svarstyklės dažnai būna neapsisprendusios. Taip yra todėl, kad norėdamos būti teisingos, jos privalo išanalizuoti kiekvieną situacijos pusę, prieš priimant sprendimą. Svarstyklės kuria tobulas strategijas ir yra puikūs organizatoriai. Jos yra draugiškos, bendraujančios ir sužavi bet kurį pašnekovą. Kai Svarstyklėms nuobodu, jos tampa letargiškos, todėl aplinkiniai turi suteikti Svarstyklėms kibirkštėlę, kad šios grįžtų į vėžes.

Svarstyklės mėgsta viską žinoti apie supančius žmones. Jos visada diplomatiškos ir linkusios į kompromisus – ypač, jei taip išvengs nesantaikos. Nors Svarstyklės retai kada būna geros komandos lyderės, joms galima patikėti suplanuoti projekto žingsnius. Jų teisingumo pojūtis taip pat padės sumažinti konfliktų, kylančių tarp projekto narių, skaičių. Didi Svarstyklių dovana mums yra ta, kad mes galime jomis pasitikėti, nes jų sprendimai visada bus nešališki.

Kadangi Svarstyklės yra oro ženklas, jos linkusios nesuvokti jų supančios antgamtinės energijos. Šiek tiek pristabdžius savo gyvenimo tempą ir naudojant tokią techniką, kaip meditacija, jų antgamtiniai sugebėjimai gali būti įtraukti į jų kasdienį gyvenimą.

Laimingi skaičiai: 7, 16, 25, 34, 43, 52.

Planeta: Venera.

Akmuo: Safyras.

Stichija: Oras.

Labiausiai dera su: Vandeniu, Dvyniais arba Svarstyklėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bendra charakteristika. Atkaklus, valingas, emocionalus, intuityvus, galingas, aistringas, jaudinantis, traukiantis. Pavydus, pagiežingas, linkęs į maniją, slapukaujantis, užsispyręs.

Intuityvūs ir nuolat smalsūs, Skorpionai yra šaunūs Zodiako tyrėjai. Jie nori žinoti viską apie visus. Kai reikia atsakymo, Skorpionas jums jį suras. Deja, Skorpionai linkę matyti viską tik juoda arba balta. Jie nuolat turi savo planų ir visada juos skelbia.

Skorpionai yra savo likimo kalviai. Jie žino tik vieną būdą, kaip gyventi – savo pačių sąlygomis. Jie ne gyvena, o atakuoja gyvenimą. Kai gyvenimas jiems pakiša kažkokią netektį, jie nešvaisto laiko liūdesiui. Jie toliau eina pasirinktu keliu, įsitikinę, kad galų gale jiems pasiseks. Skorpionus į priekį veda jų pačių aistros ir troškimai. Jie dažnai būna valdingi.

Skorpionai yra slapukautojai. Juos supantys žmonės gali taip niekada ir nesužinoti, kokios gilios ir stiprios yra Skorpionų aistros. Jei bandysite „lįsti Skorpionams į dūšią“, jie gali tapti labai atsargūs arba net pabėgti. Skorpionai mėgsta varžytis – tiek versle tiek žaidimuose. Iš tiesų – sėkmei pasiekti jiems būtinas oponentas. Skorpionai nekaip reaguoja į nepagarbą. Jei pasipainiosite jiems po kojom, būkite užtikrinti – jie atkeršys jums visu pajėgumu. Skorpionai niekada nieko nemeta ir nepasiduoda. Jei kas ir gali įvykdyti sudėtingą užduotį, tai tik Skorpionas.

Kadangi Skorpionas yra vandens ženklas, jo antgamtiniai sugebėjimai labai stiprūs. Jie ypač jaučia savo mylimuosius. Skorpionai linkę į pasaulį žiūrėti pro dvasinę prizmę, o tai leidžia antgamtiniams sugebėjimams lengvai aktyvuotis.

Laimingi skaičiai: 8, 17, 26, 35, 44, 53.

Planeta: Plutonas.

Akmuo: Opalas.

Stichija: Vanduo.

Labiausiai dera su: Žuvimis arba Vėžiu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bendra charakteristika. Optimistiškas, mylintis laisvę, draugiškas, linksmas, tiesmukas, intelektualus, filosofiškas. Aklai optimistiškas, neatsargus, neatsakingas, paviršutiniškas, netaktiškas, nerimstantis.

Nors Šauliai yra Zodiako klajokliai, jie klajoja ne be tikslo. Jie yra tiesos ieškotojai ir eis bet kur bei kalbės su bet kuo, kad tik gautų atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Žinios ir išmintis yra jų varomoji jėga, suteikianti jiems energijos jų liberaliam požiūriui į gyvenimą. Šaulius traukia viskas, kas susiję su filosofija ir dvasingumu, kadangi tie dalykai atsako į klausimus, degančius jų viduje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ugninės Beždžionės metai: kuriam Zodiako ženklui seksis labiausiai?

Šauliai taip pat yra Zodiako intelektualai. Jie yra šviesūs mąstytojai, kurie vertina, kai kiti pritaria jų išvadoms. Kartais jie yra taip įsitikinę savo išvadų teisumu, kad tampa dogmatiški ir labai argumentuojantys. Nepaisant to, Šaulių informacijos troškimas verčia juos klausytis visų ir įsisavinti tai, kas jiems atrodo naudinga, ir greitai atmesti visa kita.

Šaulių prigimtis yra laisvai klajoti. Jei jie jaučiasi fiziškai ar protiškai suvaržyti, jie greitai tampa pikti. Kai Šauliams suteikiama jiems taip reikiama laisvė, jie yra kilnūs, optimistiški, ir nebijo kartais surizikuoti. Jie taip pat yra žavingi, tačiau mėgsta sau daug leisti bei viską atidėlioti. Apibendrinus – labai malonu būti šalia Šaulių, kai jiems suteikta jiems taip reikalinga laisvė.

Kadangi Šaulys yra ugnies ženklas, jis linkęs būti aktyvus ir kartais veikia nepagalvojęs, tačiau kai jie klauso širdies, jų antgamtiniai sugebėjimai aktyvuojasi.

Laimingi skaičiai: 9, 18, 27, 36, 45, 54.

Planeta: Jupiteris.

Akmuo: Topazas.

Stichija: Ugnis.

Labiausiai dera su: Avinu arba Liūtu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Bendra charakteristika. Praktiškas, protingas, ambicingas, disciplinuotas, kantrus, atsargus, linksmas, santūrus. Pesimistas, fatalistas, šykštus, per daug tradiciškas, griežtas.

Ožiaragiai ambicingi, sunkiai dirbantys ir niekada nepamiršta savo tikslų. Nors Ožiaragių „žingsnis po žingsnio“ metodas nelabai įdomus, bet užtai pasiekia rezultatus.

Arogancija ir valdingumas nėra retas tarp Ožiaragių, ypač kai jie siekia savo tikslo. Žinoma, jie teisins savo elgesį, teigdami, kad valdingumas yra įgimto lyderio savybė. Ožiaragiai yra darbštūs ir orientuoti į detales. Jie nerizikuoja, o tai reiškia, kad dažnai sėkmės tenka palaukti. Šlovės laukimas Ožiaragiams nėra problema, kadangi jie yra kantrūs ir tikintys savo sėkme.

Ožiaragiai yra tradiciniai iki kaulų smegenų. Jie nenuklysta toli nuo namų ir nesivaiko neįmanomų svajonių. Jie yra racionalūs ir niekada nepatiria emocijų protrūkių. Kartais jie būna šiek tiek godūs, tačiau jų atsidavimas darbui ir šeimai greitai tai kompensuoja. Nors Ožiaragių ambicijos atrodo beribės, jie niekada nesukčiaus norėdami pasiekti sėkmę. Kai galų gale jiems pasiseka, ji teikia jiems labai daug pasitenkinimo, kadangi jie jos pasiekė savaip.

Kadangi Ožiaragis yra Žemės ženklas, jis linkęs nepasitikėti savo intuicija. Jo polinkis į logiką ir praktiškumą užgniaužia jo antgamtinius sugebėjimus.

Laimingi skaičiai: 10, 28, 37, 46, 55.

Planeta: Saturnas.

Akmuo: Oniksas.

Stichija: Žemė.

Labiausiai dera su: Jaučiu arba Mergele.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Bendra charakteristika. Draugiškas, humanitariškas, atviras, lojalus, originalus, išradingas, nepriklausomas, intelektualus. Nesukalbamas, priešiškas, ydingas, nenuspėjamas, ne emociškas, atsiskyręs.

Vandeniai linkę būti kerintys, jaudinantys ir nenuspėjami, tačiau kažkaip sugeba atsiskirti nuo juos supančios aplinkos. Vandeniai yra vieni ekscentriškiausių Zodiako asmenybių. Jie yra naujo, neįprasto, bei sudėtingo ieškotojai, o tai veda juos į daugelį krypčių. Vandeniai gali bandyti daugybę dalykų, tačiau be stabilumo nė vieno taip ir neįvaldyti. Vandeniai yra iš prigimties filantropai ir humanitarai. Jų akimis – padaryti pasaulį geresne vieta yra jų pašaukimas.

Nuotykius mėgstantiems Vandeniams rizika yra įprasta. Jų optimizmas ir pozityvus požiūris, kartu su idealizmu bei poreikiu „nutiesti naujus kelius“ priveda juos į nepažįstamą teritoriją. Bet tai jiems nelabai rūpi, nes jie su malonimu juda nauja kryptimi, norėdami išsiaiškinti, kur tas kelias juos nuves.

Vandeniai yra originalumo, idealizmo ir kosminio sąmoningumo nešėjai. Šių dalykų pagalba jie siekia nuskandinti materializmą, nuobodulį ir neteisybę. Nors Vandeniai ir yra jautrūs bei gailestingi kitų poreikiams, jie mėgsta, kai viskas rutuliojasi taip, kaip nori jie. Išties, jie tampa labai temperamentingi, kai reikalai nesiklosto taip, kaip jie nori. Laisvė klajoti ir tyrinėti Vandeniui yra svarbiausia. Jie nekenčia būti pririšti. Vandenių stilius dažnai atspindi socialines tendencijas, kurios ateityje taps norma.

Kadangi Vandenis yra oro ženklas, jis linkęs nesuvokti jo supančios antgamtinės energijos. Šiek tiek pristabdžius savo gyvenimo tempą ir naudojant tokią techniką, kaip meditacija, jo antgamtiniai sugebėjimai gali būti įtraukti į jo kasdienį gyvenimą.

Laimingi skaičiai: 11, 29, 38, 47, 56.

Planeta: Uranas.

Akmuo: Turkis.

Stichija: Oras.

Labiausiai dera su: Dvyniais, Svarstyklėmis arba Vandeniu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bendra charakteristika. Turinčios lakią vaizduotę, jautrios, užjaučiančios, kilnios, nesavanaudiškos, intuityvios, gailestingos. Svajotojos, idealistės, slapukaujančios, išsiblaškiusios, silpnavalės, lengvai manipuliuojamos.

Žuvys yra jausmingos būtybės, valdomos jausmų. Jų kelionėje per gyvenimą bus daug dvasinių ieškojimų ir pasitraukimų į miglotą pasaulį, egzistuojantį tarp tikrovės ir to, kas neįtikėtina. Nors jos labai patenkintos keliaudamos savo vidinio pasaulio keliais, Žuvų užuojauta ir poreikis padėti kitiems užtikrina reguliarų jų grįžimą į realų pasaulį.

Žuvys linkusios judėti ten, kur jas neša gyvenimas, tačiau jei joms nepatinka esama kryptis, jos nugrimzta į save kol kryptis pasikeis. Vienas didžiausių pavojų Žuvims yra tai, kad kartais jos taip pasineria į svajones ir fantazijas, kad sunkiai atskiria faktus. Kitas pavojus – jų patiklus būdas. Kitiems labai lengva pasinaudoti Žuvimis.

Žuvys privalo neleisti sau atsiskirti nuo jas supančių žmonių, nes taps pesimistėmis su polinkiu į depresiją. Švelnios Žuvys paprastai yra per daug drovios, kad puikuotųsi savo talentais, o meno srityje tai nėra gerai. Žuvų užuojauta ir empatija yra beribė, o tai padaro jas puikiomis sąjungininkėmis.

Kadangi Žuvys yra Vandens ženklas, jų antgamtiniai sugebėjimai labai stiprūs. Jos ypač jaučia savo mylimuosius. Žuvys linkusios į pasaulį žiūrėti pro dvasinę prizmę, o tai leidžia antgamtiniams sugebėjimams lengvai aktyvuotis.

Laimingi skaičiai: 12, 21, 39, 48, 57.

Planeta: Neptūnas.

Akmuo: Mėnulio akmuo.

Stichija: Vanduo.

Labiausiai dera su: Vėžiu, Skorpionu arba Žuvimis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

„Lietuvos energijos“ vadovas Arūnas Maikštėnas: čia būta arogancijos ir pasikėlimo, bet įtarimai turi būti išsklaidyti

Gyvenimas

Ameriką atradimu sužavėjęs lietuvis mediciną dukart metė dėl meno

Aktualu

Kas yra Stefanas Halperis – FTB informatorius, prisidėjęs prie tyrimo dėl D.Trumpo kampanijos ir Rusijos galimų ryšių?

Gyvenimas

Sunkiai serganti Laimos mama palikta likimo valiai: „Aš mokytoja, 8 tūkst. eurų per mėnesį gydymui neuždirbsiu“

Aktualu

Kodėl Rusija taip nervinasi dėl Romanui Abramovičiui neatnaujinamos Jungtinės Karalystės vizos?

Vardai

„Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjusi Simona Čėsnaitė gimusiai dukrai davė graikišką vardą

Aktualu

Dingusio Malaizijos lėktuvo MH370 paieškose bus padėtas taškas

Maistas

Egzotiški mėsainiai Kaune, supriešinę visuomenę: žmonės kviečiami paragauti kengūrienos, krokodilienos ir zebrienos

„Ginčas“: „Lietuvos ryto“ fanai perlenkė lazdą?

Aktualu

JAV koalicijos aviacija smogė režimo pozicijoms Sirijos rytuose

Gazas

Kodėl automobilių padangos kartais pripučiamos azotu?

Bažnyčia Naujajame Orleane, kurią įsigijo Beyonce

Gyvenimas

10 priežasčių, dėl kurių sunku atpažinti narcizą ir psichopatą

Gyvenimas

Mes lygūs. Nuo kūdikystės nematanti Irma Jokštytė: „Laikas, kai bandžiau kitiems ką nors įrodyti, baigėsi“

Vardai

Katažina, „Radistai“ ir E.Jakilaitis aiškinosi Vilniaus mįsles

Vardai

Dar vienas modernus žingsnis: princas Harry pamynė nerašytą taisyklę ir nešios vestuvinį žiedą

Gazas

„Ford“ sukūrė „orų fabriką“: automobilius bando dirbtinai sukūrę pūgas, kaitrą, uraganus

24sek

Jono Valančiūno linksmybės – įsijautė į policininko vaidmenį

Pasaulis kišenėje

Ko reikia norint pasigaminti tobulą turkišką baklavą

Aktualu

Sergejaus Skripalio dukra Julija džiaugiasi likusi gyva ir tikisi grįžti į Rusiją

Naujienos

Verslas

„Lietuvos energijos“ vadovas Arūnas Maikštėnas: čia būta arogancijos ir pasikėlimo, bet įtarimai turi būti išsklaidyti

Aktualu

Orai.lt: lepins vasariška šiluma alsuojantys orai

Gyvenimas

Ameriką atradimu sužavėjęs lietuvis mediciną dukart metė dėl meno

Aktualu

Kas yra Stefanas Halperis – FTB informatorius, prisidėjęs prie tyrimo dėl D.Trumpo kampanijos ir Rusijos galimų ryšių?

Gyvenimas

Sunkiai serganti Laimos mama palikta likimo valiai: „Aš mokytoja, 8 tūkst. eurų per mėnesį gydymui neuždirbsiu“

Aktualu

Kodėl Rusija taip nervinasi dėl Romanui Abramovičiui neatnaujinamos Jungtinės Karalystės vizos?

Vardai

„Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjusi Simona Čėsnaitė gimusiai dukrai davė graikišką vardą

Aktualu

Dingusio Malaizijos lėktuvo MH370 paieškose bus padėtas taškas

„Ginčas“: „Lietuvos ryto“ fanai perlenkė lazdą?

Maistas

Egzotiški mėsainiai Kaune, supriešinę visuomenę: žmonės kviečiami paragauti kengūrienos, krokodilienos ir zebrienos

Gazas

Kodėl automobilių padangos kartais pripučiamos azotu?

Bažnyčia Naujajame Orleane, kurią įsigijo Beyonce

Gyvenimas

10 priežasčių, dėl kurių sunku atpažinti narcizą ir psichopatą

Gyvenimas

Mes lygūs. Nuo kūdikystės nematanti Irma Jokštytė: „Laikas, kai bandžiau kitiems ką nors įrodyti, baigėsi“

Vardai

Katažina, „Radistai“ ir E.Jakilaitis aiškinosi Vilniaus mįsles

Vardai

Dar vienas modernus žingsnis: princas Harry pamynė nerašytą taisyklę ir nešios vestuvinį žiedą

Gazas

„Ford“ sukūrė „orų fabriką“: automobilius bando dirbtinai sukūrę pūgas, kaitrą, uraganus

Aktualu

JAV koalicijos aviacija smogė režimo pozicijoms Sirijos rytuose

24sek

Jono Valančiūno linksmybės – įsijautė į policininko vaidmenį

Pasaulis kišenėje

Ko reikia norint pasigaminti tobulą turkišką baklavą

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Daugiau skonio

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką