Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 01 29, 16:00

15min studijoje lankėsi gražiausias Lietuvos šuo Benny ir jo šeimininkė

Sausio viduryje prabangioje salėje Lietuvos kinologų draugija išrinko Lietuvos čempionų čempioną – Berno zenenhundų veislės šunį Benny Hill. Šis šuo išrinktas iš 31 skirtingų veislių Lietuvos čempiono titulą turinčių šunų, šį sprendimą priėmė trys teisėjai iš Šveicarijos, Olandijos bei Čekijos.
15min studijoje – gražiausias Lietuvos šuo Benny
15min studijoje – gražiausias Lietuvos šuo Benny / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Šuns šeimininkė Evelina Radzevičienė teigė, kad Benny labai mėgsta parodas, dėmesį ir būti fotografuojamas. Išgirdęs pasiūlymą vykti į parodą jis šoka į vonią ir pasiruošia kelių valandų maudynėms.
Parodose tenka susitikti įvairiaus stoto ir dydžio konkurentų, tačiau Benny sutaria su visais. Šeimininkė atskleidžia, kad vienintelius taksų veislės šunis nusukęs nosį apeina ratu, nes kažkada vienas taksas Benny piktai aplojo.

E.Radzevičienė taip pat augina Ši Cu veislės šunis, ir nors šie savo dydžiu labai skiriasi nuo Berno zenenhundų, Benny puikiai sutaria su daug mažesniais už save, juos globoja. Jis kartais jaučiasi mažesnis nei yra ir tai pajutome jau per pirmąsias minutes studijoje – teko atsisakyti vandens stiklinių ir bet kokių staliukų apskritai – galinga šuns uodega pavojingai mosavo staliuko aukštyje.

Benny Hill yra 3 metų amžiaus ir per šiuos metus sukaupė daugybę įvairiausių apdovanojimų. Daugiau apie šį šunį ir šunų parodų užkulisius sužinosite peržiūrėję vaizdo transliacijos įrašą:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešk naujieną
arba
* privalomi laukai
** vienas iš laukų yra privalomas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką