Dabar populiaru
Publikuota: 2015 spalio 4d. 11:15

Išrinkta labiausiai panaši katės ir šeimininkės pora

Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Missery Jessy
Organizatorių nuotr. / Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Missery Jessy

Šį savaitgalį Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ „Lietuvos gyvūnų augintojų centro“ (LGAC) organizuojamoje kačių parodoje išrinkta labiausiai panaši katės ir šeimininkės pora. Ja tapo kačių augintoja Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Missery Jessy.

Parodoje šį savaitgalį murkė daugiau nei 200 kačių iš visos Europos. Šeštadienį vyko egzotinių veislių kačių šou, kuriame buvo pristatomos Burmilos, Somalio, Bombėjaus, Abisinijos, Bengalų kačių veislių atstovai.  Šiandien vyksta Miškinių veislių kačių pasirodymai, dalyvauja Amerikos riestaausės, Norvegijos miškinės, Sibiro, Meino meškėnų, Kurilų bobteilų kačių veislių atstovai.

„Egzotinių kačių parodos labai laukiamos mūsų lankytojų, nes tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir galimybė pabendrauti su kačių veisėjais ir gal išsirinkti augintinio veislę, kuri labiausiai tiktų šeimai“, - sako bendrovės „Baltic RED“, valdančios prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Organizatorių nuotr./Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Missery Jessy
Organizatorių nuotr./Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Missery Jessy

Anot jos, jau ne pirmi metai parodų dalyviai pastebi, kad ne tik šunų, bet ir kačių šeimininkai supanašėja su savo augintiniais, todėl ir kilo mintis šiemet išrinkti labiausiai panašią katės ir jo šeimininko porą. Šiemet šiame konkurse varžėsi apie 50 kačių ir jų šeimininkai.

„Kiekvieną katės veislę skiria net tik išvaizda, bet ir charakterių bruožų ypatumai, todėl labai norisi parodyti Lietuvos gyventojams kokia yra įvairovė šių augintinių. Vieni -  tikri šeimos lepūnėliai, kurie geriausiai jaučiasi ant šeimininko kelių, kiti mėgsta savarankiškumą ir nepriklausomybę. Yra kačių veislių, kurios gali gyventi su alergiškais šeimininkais, nes neturi kailio, kuris gali sukelti alergiją, todėl norintiems išsirinkti augintinį rekomenduojame apsilankyti parodoje ir pabendrauti su kuo daugiau augintojų, veisiančių skirtingų veislių kates“, - pataria R. Kavaliauskienė.

Organizatorių nuotr./Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Missery Jessy
Organizatorių nuotr./Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Missery Jessy


Pridedamos organizatorių nuotraukos su panašiausios katės ir šeimininko konkurso nugalėtojais:  kačių augintoja Svetlana Žilinskienė ir jos bengalų katė Missery Jessy.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką