Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 12d. 22:07

Kačiuką išgelbėjęs Tauragės klebonas jau rado jam globėją

Marius Venskus
Asmeninio archyvo nuotr. / Marius Venskus

Lietingą penktadienį Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas Marius Venskus turėjo nuotykingą kelionę į mišias Telšiuose. Pakelėje jis aptiko pasimetusį permirkusį kačiuką.

Feisbuke netikėtai pasirodė šlapio juodai balto katinuko nuotrauka. Mažylis, nors ir kiaurai perlijęs, bet jaukiai įsitaisęs Tauragės Švč. Trejybės klebono Mariaus Venskaus automobilyje. Klebonas pasidalijo jautria žinute – ką daryti?

„Tiesiog nežinojau, ką tokiu atveju daryti. Todėl ir dėjau nuotrauką su klausimu į feisbuką. Bet jau viską sutariau, ponia ar panelė Viktorija paims jį vakare. Žinokit, jis visas mišias buvo mašinoj, o grįžęs radau jį siautėjantį ant palangės“, – linksmai apie radinį pasakojo M.Venskus.

Jaukų katinėlį kunigas pastebėjo stoviniuojantį visai netoli Varnių, prie sankryžos. Pašnekovo teigimu, mažylis nejudėjo, tačiau atidarius automobilio dureles pradėjo eiti link mašinos.

„Aš dar per mišias kunigams siūliau, sakiau, gal nori kas nors katinuko. Tačiau dabar namo neskubu, laukiu, kol paims katinuką. Bijau, kad moteriškas pavydas gali neatlaikyti“, – apie namuose laukiančią kalytę Zarą užsiminė M.Venskus.

Klebonas gal ir būtų priglaudęs nelaimėlį katinuką, tačiau baiminasi, kad kalytė su naujuoju gyventoju gali nesutarti.

Klebonas patikino socialiniame tinkle sulaukęs daug besisiūliusių padėti. Žinutes rašė ir žinomas gyvūnų globėjas Sigitas Klymantas, katinėlio laukianti informavo ir Ligita Juščienė, įkūrusi VšĮ „Gyvūnų globa Tauragėje“.

„Tauragės kurjeris“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką