Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 15d. 17:00

Keturkojai muzikos virtuozai, kurie nušluostytų nosį garsiajai katei Norai (video)

Garsioji katė-muzikantė Nora dabar turi konkurentą – pusantrų metų šnaucerio ir pudelio mišrūną Tuckerį, kuris ne tik groja, bet ir dainuoja.
Kadrai iš „YouTube“ / Garsioji katė-muzikantė Nora turi daugybę konkurentų. Vienas iš jų – pusantrų metų šnaucerio ir pudelio mišrūnas Tuckeris, kuris ne tik groja, bet ir dainuoja.

Prieš pusantrų metų pasaulį sužavėjo pianino virtuozė katė Nora iš Jungtinių Valstijų, Filadelfijos, tačiau ji ne vienintelė tokia. Pasaulyje yra ne vienas muzikalus šuo, gebantis ne mažiau nei Nora. Tiesa, šie keturkojai kol kas nesulaukė tokio didelio pripažinimo, nors yra ne mažiau talentingi.

2009-ųjų birželį dienos šviesą išvydo bendras lietuvių dirigento Mindaugo Piečaičio, Klaipėdos kamerinio orkestro ir katės Noros iš Filadelfijos miesto kūrinys „CATcerto“. 15min.lt apie tai rašė (čia galite paklausyti ir Noros bei lietuvių muzikantų bendro kūrinio).

Pasak Noros šeimininkų, jų augintinė atsitupia prie muzikos instrumento kelis kartus per dieną. Ji groja savo malonumui ir daro tai tik tada, kai ją apima atitinkama nuotaika.

Panašiai elgiasi ir pusantrų metų amžiaus šnaucerio bei pudelio mišrūnas Tuckeris. Kaip tvirtina Tuckerio šeimininkai, jų augintinis kasdien groja po tris ar keturis kartus, tačiau, nepaisant nuolatinių repeticijų, „jo atlikimo technika nė kiek negerėja“.

Galbūt Tuckerio šeimininkai pernelyg kuklūs? Juk Tuckeris ne tik groja, bet dar atlieka ir vokalinę partiją. Tuo tarpu Nora grodama tik tyliai murkia. Kaip sekasi Tuckeriui, galite įvertinti patys, pažiūrėję šį svetainėje „YouTube“ neseniai paviešintą vaizdo įrašą:

VIDEO: Tucker piano Dec 7'2010.wmv

„YouTube“ galima rasti ir daugiau šunų-muzikantų pasirodymų. Iš karto atsijojome tuos, kuriuose šunys atsitiktinai spaudo muzikos instrumento klavišus, mėgindami pasiekti išdėliotus skanėstus ar yra kitaip raginami šeimininkų „groti“. Toliau pateikiame dar kelis pavyzdžius, kur keturkojai augintojai groja todėl, kad jiems patiems tai yra įdomu. Kitaip tariant, mus domina tik šunys-muzikantai „iš pašaukimo“.

Štai, itin ekspresyvus kokerspanielio pasirodymas:

VIDEO: Dog playing keyboard piano

Dar vienas platiems publikos sluoksniams nežinomas vokalistas, vardu Peetu, pritariantis sau pianinu:

VIDEO: Peetu singing dog

Prancūzų buldogas iš Olandijos. Tiesa, šeimininkė galėtų pastatyti suolelį prie pianino, kad jos augintinis lengviau pasiektų klavišus:

VIDEO: My Piano Playing Dog! lucky french bulldog

Porteris iš San Francisko groja nosimi ir atlieka savo kūrybos ilgesingą dainą. Šeimininkai dirba kaip Porterio vadybininkai ir siūlo savo augintinio pasirodymą užsisakyti vaikų šventėms ir vakarėliams:

VIDEO: Porter the Musical Dog Plays the Casio!

Šuo Eltonas groja tik snukiu, tačiau jam neblogai sekasi ir visomis keturiomis stovint ant žemės:

Ir pabaigai dar vienas anoniminis artistas, kuris nusprendė, kad patogiausia groti ir dainuoti užsilipus ant pianino visomis keturiomis (aukščiau matytas prancūzų buldogas galėtų pasimokyti):

Temos: 1 Šuo
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką