Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 06 04, 14:33

Klaipėdos zoologijos sode unikalus atvejis – baltoji tigrė atsivedė penkis mažylius

Pajūryje įsikūrusio zoologijos sodo darbuotojai vasarą pasitiko su ypatingu džiugesiu. Ypač retos rūšies baltoji tigrė atsivedė net penkis mažylius.
Baltosios tigrės Jūratės mažyliai
Baltosios tigrės Jūratės mažyliai / kl.lt nuotr.

Tai unikalus atvejis ne tik pačiame zoologijos sode, o ir viskame pasaulyje. Jau trys mažyliai baltajai tigrei gausi vada.

„O kad būtų penki vienu metu ir visos patelės, čia tikrai išskirtinis atvejis. Pasaulyje gal ir yra kada pasitaikę“,- džiūgavo zoologijos sodo savininkas Edvardas Legeckas.

Mažylių susilaukusiai patelei tai pirmoji jauniklių vada. Jų mama Jūratė į Lietuvos pajūrį atkeliavo prieš ketverius metus iš Bratislavos zoologijos sodo. Susilaukti tokio gausaus būrio mažylių Jūratei padėjo patinas Andrius. Dabar Klaipėdos zoologijos sodas jau turi 12 baltųjų tigrų. Ar naujieji tigriukai liks augti jame, dar nežinia.  

„Labai gaila juos išdalinti, tačiau paaugusių visų jų nėra kaip sutalpinti. Tai dabar ir negalvojame, kaip bus. Laukiame, kol ūgtelės bent pusmetį“, - svarstė E.Legeckas.

O kol kas tigriukių prižiūrėtojo rūpestis – nauji voljerai. Juos zoologijos sodo darbuotojai skuba ręsti, kol mažylės ūgtelės ir joms prireiks žymiai daugiau erdvės. Dabar jos sveria po kelis šimtus gramų ir skaičiuoja ketvirtąją savo gimimo savaitę. 

Kovą to paties zoologijos sodo augintinė, taip pat vardu Jūratė, susilaukė trijų tigriukų. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką