Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 28d. 09:43 , Atnaujinta: 2019 birželio 28d. 09:56

Rokiškio rajone pabėgęs ir rastas kengūriukas Ajezulis nugaišo: gyvūnas buvo smarkiai sudaužytas

Dingęs kengūriukas Ajezulis
Asmeninio archyvo nuotr. / Dingęs kengūriukas Ajezulis

Nugaišo Rokiškio rajono ūkininkų auginta kengūra. Po skrodimo paaiškėjo, kad gyvūnui buvo daug kartų suduota, veikiausia, – lazda. Apie tai socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė kengūros šeimininkė Birutė Dapkienė.

Kaip 15min antradienį rašė, kai gyvūnas savaitgalį pabėgo iš ūkio, jo šeimininkė B.Dapkienė kreipėsi į visuomenę pagalbos, kad padėtų surasti kengūrą. Tos pačios dienos vakarą Ajezulis buvo surastas už dešimties kilometrų nuo ūkininkų sodybos.

Dėl patogesnio transportavimo kengūrai buvo suleista migdomųjų, po kurių gyvūnas jau nebeatsigavo.

B.Dapkienė socialiniame tinkle ketvirtadienio vakarą rašė: „Nuvykę į tą vietą, šukuodami mišką, pastebėjome Kengūriuką. Reagavo į šaukiamą jo vardą, ir pasistiebęs ant užpakalinių kojyčių, ilgesingai žiūrėjo į mus.

Kad nesukeltų gyvūnui streso, veterinaras begarsiu spec. šautuvu šovė injekcijas kengūriuko primigdymui. Šiek tiek apsvaigęs meiliukas buvo įkeltas į spec. bagažinę kelionei namo. Kelionė truko apie 7 min. Tik deja, Ajezulis užmigo visam. Nei pusvalandžio širdies masažas, nei spec. medikamentai nebepadėjo.

Ta naktis buvo baisiausia gyvenime. Tiesiog vilku staugiau iš širdgėlos ir nevilties.

Rytojaus dieną Ajezulio kūnelį išvežėme į Kauną į Nacionalinį maisto ir veterinarijos rizikos institutą patologiniam tyrimui. Šiandieną (ketvirtadienį – red.) gavome išvadas, kad gyvūnui išgyventi vilčių nebuvo.

Gausus vidinis kraujavimas, anemija, sulaužytas šlaunikaulis, aplink lūžį hematomos. Gyvūnui buvo suduotas stiprus smūgis, panašu, kad beisbolo lazda... Migdomieji leido jam be skausmo greičiau numirti...

Tai ar čia žmonės taip elgiasi??? Tikri antžmogiai!!!!“

Dėl gyvūno sužalojimo atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką