TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Telšiškiai katinais atsikrato Masčio ežere

Telšių gyventojos
Telšių gyventojos/G.Akavicienės nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Išėjome prie Masčio ežero pasivaikščioti, pailsėti, o patyrėme šoką. Vaikai vandenyje pastebėjo pūvantį gyvūno lavoną“, – baisėjosi dvi jaunos telšiškės Egidija ir Inga.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nuvykus į įvykio vietą, Masčio ežere radome negyvą katiną. Gyvūnas buvo įmestas ties tiltukų Žvejų gatvėje.

Nuvykus į įvykio vietą, Masčio ežere radome negyvą katiną. Gyvūnas buvo įmestas 5 vanden5 ties tiltuku Žvejų gatvėje.
 
Tai itin lankoma vieta, vieni 2ia eina pėstute, kiti važiuoja dviračiais. Šalia yra vaikų žaidimo aikštelė, tad kasdien čia daug mamų ir tėvelių su vaikučiais.
 
Triukšmą dėl negyvo katino sukėlusios jaunos mamos papasakojo, kad kruviną gyvūno lavoną pirmieji pastebėjo smalsūs vaikai, kurie ėmė klausinėti, kas čia per daiktas plūduriuoja vandenyje.

 

Masčio ežeras
Masčio ežeras/G.Akavicienės nuotr.

Pasak telšiškių, buvo nemalonu žiūrėti į tokį vaizdą, o ir vaikams nesinorėjo pasakoti, kad blogi žmonės vargšą katinėlį užmušė ir įmetė į ežerą.
 
Nežinodamos, ko griebtis, pilietiškos telšiškės surinko Bendrojo pagalbos centro telefono numerį 112. Papasakojus, kad vaikus gąsdina katino lavonas, operatorė paprašė palaukti. Netrukus moterys sulaukė
skambučio.

Telšiškės teigė taip ir nesupratusios, su kokia tarnyba jos kalbėjosi, bet esą buvo gana įdomiai paaiškinta: „Grįžtame iš įvykio, esame pavargę, katino traukti atvažiuosime rytoj“. 

Telšiškės teigė taip ir nesupratusios, su kokia tarnyba jos kalbėjosi, bet joms buvo  įdomiai paaiškinta: „Grįžtame iš įvykio, esame pavargę, katino traukti atvažiuosime rytoj“.

Žurnalistai išsiaiškino jog, taip kalbėti galėjo UAB „Kometa“, išlaikoma iš mokesčių mokėtojų pinigų.
 
Po keleto dienų gyvūno vandenyje nebebuvo. Moterys kalbėjo, kad po šio įvykio net kojų Masčio ežere nebenorės sušlapti. „O dar sakoma, kad čia galima maudytis“, – piktinosi Egidija ir Inga.
 
Paskambinus į Telšių miesto seniūniją, sužinojome, kad dėl šunų, kačių reikėtų kreiptis į UAB „Kometa“, įsikūrusią Mažeikių rajone. Konkursą laimėjusi bendrovė benamius gyvūnus gaudo ne tik Mažeikių, bet ir Telšių rajone.

„Kometos“ vadovas Antanas Sadauskas prisiminė, jog buvo toks iškvietimas Telšiuose. Tačiau jis sakė, kad „kiekvieno gyvūno nesurinks“.
 
Paklausus, ar iš karto atvyko ištraukti katino lavoną, direktorius A.Sadauskas susimąstė: „Gal tą pačią dieną, o gal kitą. Ir iš viso: kada galim, tada važiuojam“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką