Dabar populiaru
Publikuota 2022 10 05, 08:14

5 grožio tendencijos, kurios bus populiarios kitąmet: sugrįžta „katės“ akys

Iš šiuo metu vykstančių didžiųjų mados savaičių galima pasisemti ne tik stiliaus įkvėpimo, bet ir atkreipti dėmesį į modelių makiažą. „Vogue“ atrinko svarbiausias grožio tendencijas iš Milano mados savaitės, kurias verta išbandyti 2023-ųjų šiltąjį sezoną.
2023 m. grožio tendencijos
2023 m. grožio tendencijos / Vida Press nuotr.

Švytėjimo suteikiančios priemonės

„Gucci“ 2023 m. pavasario šou makiažo meistrui Thomasui De Kluyveriui suteikė progą pažaisti su technikomis. Jis pasitelkė „senojo Holivudo blykstės stiliaus“ švytėjimo priemonę (angl. highlighter). Užuot tepęs ant tradicinių vietų, pavyzdžiui, skruostikaulių, jį panaudojo kaktai ir paakių sričiai, nuo kurių atsispindėjo šviesa.

Modeliui žengus podiumu, buvo sukurtas žibintuvėlio efektas, kai einant oda natūraliai švytėjo.

Vida Press nuotr./„Gucci“ kolekcijos pristatymas Milano mados savaitėje
Vida Press nuotr./„Gucci“ kolekcijos pristatymas Milano mados savaitėje

Dūminis violetinis akių makiažas

„Versace“ sukurti hipnotizuojančias akis, puikiai tinkančias nuotaikingai Donatellos kolekcijai, patikėjo Pat McGrath. Ji sakė, kad ši koncepcija „atskleidžia ardomąjį grožį, kuris provokuoja kūrybiškumą be apribojimų“.

Kaip alternatyva gerai žinomam dūminiam juodam akių makiažui, šis perėjimas prie violetinių šešėlių yra puikus sezoninis posūkis, kuriam mes pritariame.

Akių paryškinimas pieštuku

P.McGrath pristatė kelis skirtingus makiažo su akių pieštuku variantus „Dolce & Gabbana“ pavasario šou. Papildydamos Kim Kardashian bendradarbiavimą su dizaineriais, tobulai padažytos modelių akys klasikinį grožio įvaizdį pavertė dar geidžiamesniu.

Nuo plonų, pailgų linijų iki stambesnių, labiau suapvalintų versijų – kačių žvilgsnis neabejotinai sugrįžo.

Dešimtojo dešimtmečio grandžas

„Fendi“ kolekcijos šukuosenos ir makiažas priminė 10-ojo dešimtmečio grandžą. Šukuosenų meistras Guido ir makiažo meistras Peteris Philipsas pasistengė, kad įvaizdis primintų laisvalaikio eleganciją.

Šia tendencija galime pasekti ir mes – nuo švelnių, į natūralias tekstūrines bangas susiliejančių vidutinio ilgio kirpčiukų iki gaivios odos su kreminiu sidabro atspalviu ant akių.

„Arklio uodega“

„Giorgio Armani“ kolekcijoje matomi be sklastymo į uodegą surišti plaukai, o tai tarsi pakėlė populiarią atostogų šukuoseną į naują lygį. Iki tol jau keletą sezonų merginos nešiojo per vidurį perskirtus, žemai surištus kuodus, tačiau ši nauja mada taip pat puikiai tinka „mažai priežiūros reikalaujančiam, ką tik parėjus iš baseino“ įvaizdžiui.

Jei bandysite atkartoti „Giorgio Armani“ pristatyme matytas šukuosenas, puoškite jas elastinėmis plaukų juostomis – taip liksite elegantiškos ir kartu sportiškos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką