Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

6 moksliškai įrodyti būdai, kaip tapti patrauklesnei asmenybei

Moteris raudona suknele.
Shutterstock nuotr. / Moteris raudona suknele.
Šaltinis: 15min
0
A A

Visos norime, kad mumis žavėtųsi, simpatizuotų ir laikytų įdomiomis moterimis. Štai keli būdai, kaip pagerinti savo įvaizdį. Galima netikėti, bet patartina išbandyti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. Žvelkite jam į akis

Vieno psichologinio eksperimento metu dalyviai turėjo žiūrėti į akis priešingos lyties nepažįstamajam ir nenusukti žvilgsnio dvi minutes. Paaiškėjo, kad po tokio akių kontakto žmonės vienas kitam atrodo gerokai patrauklesni.

2. Kalbėkite tinkamomis temomis

Pasirodo, kad lemiamos gali būti net neutralios temos. Pasišnekėjus apie filmus, troškimas susitikti dar kartą iškilo tik 9 procentams eksperimento dalyvių, o kalbai pasisukus apie keliones – šansai išauga dvigubai.

3. Renkitės raudonai

Kiek laiko reikia norint nustatyti, ar tas žmogus mums patinka? Pasirodo, trylika milisekundžių. Vieno eksperimento metu dalyviams buvo rodomos nuotraukos: tikrų gražuolių ir visai vidutiniškų: prieš akis viena šmėsteldavo tik trylika milisekundžių. Teoriškai ką nors įžiūrėti neįmanoma, tačiau eksperimento dalyviai visiškai tiksliai nustatė patrauklius ir ne itin patrauklius žmones, nors praktiškai jų negalėjo pamatyti. Taigi pirmasis įspūdis daug ką lemia: savo veido nepakeisite, bet yra du dalykai, kurie veikia kaip burtų lazdelė: reikia išsimiegoti ir apsirengti raudonai.

4. Pamirškite nuobodžias vakarienes restorane

Sugalvokite ką nors originalesnio. Mokslininkų patarimas: niekas taip nesuartina žmonių, kaip kartu išgyventas nuotykis. Buriuokite, leiskitės į žygius, kartu minkite dviračių pedalus, keliaukite, žodžiu, aktyviai leiskite laisvalaikį, užuot tyliai sėdėję rimtosios muzikos koncertuose ar vakarieniavę prabangiuose restoranuose. Kodėl stiprūs išgyvenimai taip veikia santykius? Užtat, kad mūsų pasąmonei visai nesvarbu, kodėl mums padažnėjo širdies plakimas: jei mes dėl kažko jaudinamės, tai tas jaudulys visada asocijuosis su žmogumi, kuris tuo momentu šalia mūsų. Net jei mūsų susijaudinimas su juo nesusijęs. O be to, gniaužiantys kvapą įspūdžiai turi milžinišką galią: jie užgožia bet kokius prieš tai buvusius nesutarimus.

5. Dovanokite teisingas dovanas

Tyrimai parodė, kad geriausias variantas – nebandyti nustebinti savo originalumu, o paprasčiausiai padovanoti žmogui tai, ko jis labai trokšta, bet negali sau leisti.

6. Užduokite tinkamus klausimus

Niujorko universiteto psichologas Arthuras Aronas nustatė, kad geriausias būdas nutiesti gilų ryšį tarp dviejų žmonių – pateikti tinkamus klausimus. Eksperimento metu jis prašydavo nepažįstamų vyro ir moters valandą pasikalbėti. Eksperimento tikslas – pasiekti, kad pora suartėtų taip, kaip būna po mėnesio ar metų. Tam psichologas pasitelkė 36 klausimus. Pavyzdžiui, tokius:

  • Jeigu turėtumėte galimybę pavakarieniauti su bet kokiu pasaulio žmogumi, kurį išsirinktumėte?
  • Ar norėtumėte būti žinomas? Kokioje srityje?
  • Ar prieš jums itin reikšmingą telefono skambutį parepetuojate, ką ir kaip sakysite?
  • Jei galėtumėte išgyventi iki 90 metų, ką rinktumėtės: jauną kūną ar aštrų protą?
  • Kam jūs labiausiai jaučiatės dėkingi?

Paaiškėjo, kad kalbantis tokiomis temomis, tikrai užsimezga gilus tarpusavio ryšys.

Temos Seksas, Santykiai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką