Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Alternatyva priauginamoms ir priklijuojamoms blakstienoms – laminavimas

Norinčios gražių, tankių, riestų blakstienų seniai žino vieną išeitį – blakstienas galima prisiauginti. Kartais gelbėja ir vienkartinės priklijuojamos blakstienos. Tačiau jau kurį laiką Lietuvoje atliekama ir kita procedūra – vadinamasis blakstienų laminavimas, ypač vertinama tų, kurios nori, kad „savos“ blakstienos būtų sveikos ir atrodytų įspūdingai.
Dirbtinės blakstienos
Dirbtinės blakstienos / Vida Press nuotr.

Specialistai pastebi, kad anksčiau prisiauginti blakstienas ryždavosi jaunos merginos, norinčios jų kuo tankesnių ir ilgesnių. Dabar tendencijos gerokai pasikeitė. Į specialistus vis dažniau kreipiasi veiklios moterys, nenorinčios gaišti laiko prie veidrodžio.

Išpopuliarėjo vadinamasis blakstienų laminavimas, kai natūralios blakstienos pakeliamos nuo šaknų ir prisotinamos vitaminų kokteiliu.

Šiuo metu pastebimos dvi tendencijos – moterys nori kuo natūraliau atrodančio žvilgsnio arba kuo tankesnių blakstienų, pageidauja vadinamojo volume efekto.

Tačiau kad ir kaip kruopščiai bus atliktas darbas, priaugintos ar priklijuotos blakstienos vis tiek neatstos natūralių. Todėl pastaruoju metu labai išpopuliarėjo vadinamasis blakstienų laminavimas, kai natūralios blakstienos pakeliamos nuo šaknų ir prisotinamos vitaminų kokteiliu.

Antrus metus laminavimo procedūrą atliekanti ir meistres ruošianti Anna Andreevna atvira – 80 proc. jos klienčių pageidauja būtent šios procedūros. „Aš pati esu blakstienų laminavimo gerbėja. Pirmiausia todėl, kad ši procedūra yra saugi, o rezultatas – stulbinamas. Moters žvilgsnis po jos tampa tarsi įsimylėjusios – akys lyg atsiveria, blakstienos tampa juodos, riestos“, – sako meistrė.

Pasak A.Andreevnos, procedūrai teks paskirti valandą ar pusantros. Blakstienos bus prisotintos keratino, kalogeno, argano aliejaus, hialurono ir kitų veiksmingų medžiagų mišiniu, pakeltos, užriestos ir pripildytos juodo pigmento. Iškart atrodys gerokai ilgesnės ir ryškesnės, tačiau natūraliai.

Asmeninio archyvo nuotr./Blakstienų „laminavimas“
Asmeninio archyvo nuotr./Blakstienų „laminavimas“

„Ši procedūra kitokia nei blakstienų priauginimas ar cheminis dažymas ir užrietimas. Priauginant ant kiekvienos natūralios blakstienos specialiais klijais klijuojama dirbtinė. Kartais klijai gali sukelti alergiją, išsausinti blakstienas ar netinkamai atliekama procedūra paskatinti jų retėjimą“, –alternatyvių procedūrų trūkumus vardija meistrė.

Pasak jos, norint kuo ilgiau džiaugtis rezultatu, priaugintų blakstienų negalima dažyti tušu, naudoti riebių valiklių, kas mėnesį ar pusantro reikia jas „papildyti“.

„Dažant ir riečiant blakstienas cheminiu būdu šios pasidaro trapios, itin lūžinėja galiukai. Šios procedūros nerekomenduojama turinčioms jautrias akis. Be to, cheminiu būdu užriestos blakstienos nepriekaištingai atrodo kelias savaites, o pačią procedūrą kartoti galima ne dažniau kaip kas tris mėnesius. Laminuoti galima pagal poreikį ir rezultatas visada džiugins“, – pasakoja A.Andreevna.

Specialistės teigimu, procedūra puikiai tinka toms, kurios naudoja rietimo žnyples, kurių natūralios blakstienos yra tiesios arba augančios į apačią. Taip pat alergiškoms tušui arba blakstienų priauginimui. Juodos, užriestos ir žvilgančios blakstienos išliks apie du mėnesius – tiek, kiek tęsiasi natūralus blakstienos augimo procesas.

Meistrė įspėja, kad po procedūros blakstienos atrodys sulipusios, bent tris valandas jų nebus galima šlapinti ar liesti. Tačiau vėliau, A.Andreevnos tvirtinimu, viliokiškas žvilgsnis garantuotas. Kad netektų nusivilti, ji pataria atsakingai rinktis meistrę. „Bet kokią nuostabią procedūrą gali sugadinti nemokančios rankos“, – sako ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius