Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 31d. 11:00

Įspūdingas makiažas Helovinui: idėjos iš kino ekranų

Makiažas
„Shuterstock“ nuotr. / Makiažas

Besiruošiant į Helovino vakarėlį, visų pirma derėtų sugalvoti, kokį įvaizdį šįkart norėtumėte susikurti. Kuo tapsite: žavia ir pasipūtusia katyte, šiurpą keliančia lėle, o gal šiais metais nuspręsite įsikūnyti į mėgstamo filmo personažą?

Įvairioms idėjoms ir fantazijoms čia ribų nėra. Belieka išsirinkti ir nusipirkti ar pasisiūti tinkantį kostiumą ir, žinoma, pasidaryti makiažą, mat jis ne tik vainikuos visą įvaizdį, bet ir sukurs didžiausią efektą.

O ir tam, kad susikurtumėte tobulą makiažą, visai nereikia būti pasaulinio garso vizažiste, juk šiais technologių laikais viską, ko jums reikia, garantuotai galite rasti internete. Beliks pasirūpinti makiažo priemonėmis, apsišarvuoti kantrybe ir sėstis prie veidrodžio. O tada jau ir prasideda fantazija!

Paskutinės minutės makiažo idėjos

Kartais taip jau nutinka, – dirbate dirbate ir net nepastebite, kad štai ir atpėdino toji ilgai laukta spalio 31-oji. Stalčiuje giliai įgrūstas kvietimas į Helovino vakarėlį net ir negalėjo apie jį priminti. Taigi ką daryti, jei likus vos kelioms valandoms iki baisuoklių ir persirengėlių šventės, jūs net nenutuokiate, kaip pasipuošti?

Bėgti į kostiumų parduotuvę laiko jau tikrai neužteks, tačiau pasidaryti paprastam makiažui pora valandų – per akis. Ir atrodysite tikrai puikiai, jei išbandysite šias idėjas.

Katės įvaizdis

Jeigu mėgstate darytis katės akių makiažą, susikurti šį įvaizdį jums sunku tikrai nebus, o ir makiažo priemonių jam daug nereikia: pakaks mėgstamų spalvų akių šešėlių, juodo pieštuko ar skysto kontūro ir nedrebančių rankų.

Jei norėsite akis dar labiau pabrėžti, galite prilipdyti žvilgančių kristalų ar priklijuoti įmantrių formų blakstienas. Nesijaudinkite, jei katės akių makiažą darysitės pirmą kartą, žiūrėdama šią vaizdo pamokėlę, jį bus tikrai nesudėtinga sukurti.

VIDEO: Helovino makiažo idėjos: katės akių makiažas

Kad išties primintumėte mielą katytę, teks kiek apsipaišyti ir veidą – nusipiešti ūselius ir pasitamsinti nosies galiuką. Tai padarysite naudodama juodą pieštuką ir skystą akių kontūrą. Atlikus šiuos veido pagražinimus, beliks užsidėti katės auseles juodai apsirengti!

VIDEO: Makiažo idėja Helovinui: katės įvaizdis

Gotiška romantika

Vienas paprastesnių ir daug laiko nereikalaujančių įvaizdžių – mergina gotė. Šiam įvaizdžiui susikurti užteks juodos suknelės, ryškiai juodai dažytų akių ir sodriai raudonų lūpų. Įvaizdžiui didelį efektą sukurs masyvus kryžius ant kaklo, spygliuotos apyrankės ar karsto formos delninukė. Siūlome išbandyti tokį gotišką makiažą su krisleliu romantikos.

VIDEO: Makiažo idėja Helovinui: Gotiškas įvaizdis

Vorų karalienė

Jei šįkart sumanysite įkvėpimo semtis iš Helovino simbolikos, verčiau rinkitės ne moliūgus, o voratinklius – jie ant veido atrodys kur kas elegantiškiau. Žinoma, tik tuo atveju, jei neturite fobijos vorams, kitaip dar išsigąsite pamačiusi save veidrodyje.

Makiažui naudokite kokios tik norite spalvos akių šešėlius, o kai makiažas bus baigtas, aplink akis nusibraižykite voratinklį. Jį braižyti geriausia baltu pieštuku, taip galėsite lengvai nusivalyti visus netobulumus. Kai brėžinys jus tenkins, apvedžiokite nupieštus tinklus skystu akių kontūru ir, jei norite, priklijuokite keletą žvilgančių kristalų.

Įvaizdžiui įspūdingesnio efekto suteiks masyvus voro tinklas ant kaklo, kurį galite pasidaryti juodu siūlu apsiuvinėjusi tiulio medžiagą arba išmoningai suvėrusi karolius. Puikiai atrodytų ir voro formos žiedas ant rankos, vienam vakarui tapsiantis jūsų mažyčiu „augintiniu“.

VIDEO: Makiažo idėja Helovinui: Vorų karalienės įvaizdis

Aukso deivė

Jei prabangos įvaizdis jums nesvetimas, vienam vakarui tikriausiai norėtumėte tapti aukso deive. Šį įvaizdį susikurti taip pat nėra itin sunku, tačiau prireiks kiek įgūdžių, mat teks šiek tiek pakontūruoti veidą.

Šiam makiažui prireiks auksinės spalvos akių šešėlių ir kiek tamsesnės spalvos kreminės pudros (žinoma, jei turite laiko, galite apsilankyti ir soliariume). Įvaizdžiui efektą sukurs auksinės spalvos ant veido klijuojami blizgučiai ir įvairūs aukso papuošalai. Puikiai atrodysite pasipuošusi balta graikų deivę primenančia suknele ir ant rankų užsidėjusi auksines apyrankes.

VIDEO: Helovino makiažo idėja: Auksinės deivės įvaizdis

Kraujo ištroškusi vampyrė

Štai ir vėl juodas įvaizdis su sodriais raudonos, vyšninės ar burgundiškos spalvos elementais. Akių makiažui spalvas galite naudoti kokias tik norite, nors čia geriausiai atrodytų tamsūs atspalviai.

Didžiausias šio makiažo akcentas, žinoma, yra ryškios ir sodrios spalvos lūpos, kurias pravėrus išlįstų vampyro dantys. Prie šio įvaizdžio puikiai tiks juoda arba tamsiai raudona suknelė ir masyvūs juodi papuošalai.

VIDEO: Makiažo idėja Helovinui: Vampyrės įvaizdis

Įspūdingos lūpos, arba trečioji akis

Jeigu daug laiko makiažui skirti negalite, pakaks šventiškai išsidažyti bent lūpas. Ant jų tiesiog nusipieškite trečiąją akį – atrodysite ne tik efektingai, bet ir nepaprastai žaismingai.

Pieštos akies spalvą pasistenkite atitaikyti savo tikrajai akių spalvai, arba įsidėkite patinkančius spalvotus kontaktinius lęšius. Lūpos itin efektingai atrodys, jei prie jų priklijuosite ir netikras blakstienas.

VIDEO: Lūpų makiažas Helovinui

Idėjų semiamės iš filmų

Ar žiūrėdama mėgstamą filmą niekada nesusimąstėte, kaip būtų smagu bent vienam vakarui tapti jo heroje? Ir kada gi daugiau tai padaryti jei ne per Heloviną!

Jei į herojų įvaizdį norėsite įsikūnyti visu šimtu procentų, pavargti išties reikės, tačiau nė kiek neabejojame, tapsite tikra vakaro pažiba! Taigi, pradėkime ruoštis!

Filmo „Maleficent“ herojės įvaizdis

Jei susižavėjote gražiosios Angelinos Jolie įkūnytu Malefisentės personažu, šis įvaizdis jums tikrai patiks. Kerštingosios raganos įvaizdį susikursite naudodama baltus dažus arba kiek įmanoma šviesesnę kreminę pudrą veidui.

Akis dažykite tamsiai raudonos ir mėlynos spalvos šešėliais, o ant blakstienų priklijuokite nedideles plunksneles. Efektingai čia atrodys ir sodrios žalios spalvos kontaktiniai akių lęšiai. Tiesa, šiam įvaizdžiui derėtų pasidaryti ir originalų galvos apdangalą, kiek primenantį ragus, nes jis ir yra didžiausias įvaizdžio akcentas!

VIDEO: Makiažo idėja Helovinui: kaip pasidaryti Malefisentės makiažą

Filmo „Juodoji gulbė“ herojės įvaizdis

Jei žavitės baletu ir mėgavotės žiūrėdama siurrealistinį filmą „Juodoji gulbė“, kuriame šį personažą puikiai įkūnijo žavioji Natalie Portman (beje, už puikią vaidybą apdovanota Oskaru), siūlome išbandyti šį makiažą. Šįkart jau būtinai prireiks baltų dažų veidui ir sodraus vyšninės spalvos lūpdažio.

Kontūrus aplink akis brėžkite juodu pieštuku ir nuspalvinkite juos skystu kontūru, vėliau sodria raudona ar vyšnine spalva išsidažykite lūpas. Įvaizdį užbaigsite įsidėjusi raudonus kontaktinius lęšius ir pasipuošusi juodu balerinos kostiumu. Ir, žinoma, pasiruoškite šokiui!

VIDEO: „Juodosios gulbės“ makiažas

Filmo „Bado žaidynės“ herojės įvaizdis

Ar prisimenate plepiąją ir žaismingai atrodančią Effie Trinket iš filmo „Bado žaidynės“? Jos įvaizdis išties puikiai tinka Helovinui ir ypač patiks besižavinčioms kiek šviesesnėmis ir ryškesnėmis spalvomis.

Tiesa, pavargti šiek tiek reikės, ypač jei norėsite susikurti visą įvaizdį, bet argi dėl jo neverta sugaišti kiek laiko? Šiam makiažui reikės baltų dažų, pieštukinių klijų (jais užmaskuosite antakius), geltonų šešėlių ir ryškiai mėlynų kontaktinių lęšių. Puikiai atrodysite, jei užsidėsite šviesų peruką, įmantrių formų blakstienas ir kaklą papuošite įvairaus dydžio drugeliais.

VIDEO: Filmo „Bado žaidynės“ personažės Effie Trinket makiažas

Raudonosios karalienės makiažas iš filmo „Alisa Stebuklų šalyje“

Jei esate raudonplaukė ar turite raudoną peruką, šis makiažas jums puikiai tiks! Didelius mėlynus antakius nusipaišysite naudodama juodą pieštuką apvadams ir mėlynus akių šešėlius, tiesa, visų pirma nepamirškite veido ir lūpų padengti baltais dažais.

Įmantrias "širdelines" karalienės lūpas susikursite, formą visų pirma nusibrėždama raudonu pieštuku ir nuspalvindama raudonu lūpdažiu ar blizgesiu. Tuomet beliks išsirinkti prabangią suknelę ar pasipuošti išsinuomotu kostiumu – ir pirmyn į balių!

VIDEO: Raudonosios karalienės makiažas iš filmo „Alisa stebuklų šalyje“

Lyg nužengusi iš animacijos pasaulio...

Pasisėmusios įkvėpimo iš animacinių filmų, originalų ir žavų makiažą galėsite sukurti ne tik sau, bet ir mylimai dukrelei. Juk kuri mergaitė nenorėtų virsti mėgstama animacinio filmo heroje!

Pasirinkusi tinkamą įvaizdį, atrodysite išties moteriškai ir elegantiškai. Taigi, ką renkatės – vienam vakarui norėtumėte tapti gražiąja šiuolaikinių laikų Sniego karaliene ar nuostabaus grožio undinėle?

Animacinio filmo „Ledo šalis“ herojė Elsa

Šiuolaikinės sniego karalienės Elsos, animacinio filmo „Ledo šalis“ pagrindinės herojės, įvaizdis puikiai tiks merginoms, bent vienam vakarui svajojančioms tapti žaviomis princesėmis.

Akis patartina dažytis violetinės ar rožinės spalvos akių šešėliais, o blakstienas pagražinti jas ilginančiu blakstienų tušu. Norėdamos įvaizdį užbaigti, įsidėkite ir mėlynus kontaktinius lęšius. Prie įvaizdžio efektingai atrodys šviesių plaukų perukas ir žydra suknelė.

VIDEO: Filmuko „Frozen“ herojės Elsos makiažas

Filmo „Undinėlė“ pagrindinė herojė

Kuriant šį įvaizdį fantazijai ribų nėra, tik nepamirškite, kad visi akcentai ir papuošalai turėtų priminti povandeninio pasaulio karalystę. Tad ir makiažo spalvos turėtų būti įvairių atspalvių mėlyna, violetinė ir švelniai rožinė.

Kad atrodytumėte dar įmantriau, ant veido prisiklijuokite blizgančių žvaigždučių ar povandeninio pasaulio motyvų. Beliks pasidaryti romantišką šukuoseną ir išsirinkti gražią suknelę. Geriausia, jei suknelės spalva derėtų ir prie makiažo.

VIDEO: Makiažo idėja Helovinui: kaip pasidaryti undinėlės makiažą
 

Lėlė ar ateivė?

Jei šiais metais savo draugus norite išties priblokšti, siūlome išbandyti du kiek mažiau įprastus makiažus. Tiesa, jiems teks sugaišti išties nemažai laiko, tad iš anksto pasitikrinkite, ar tikrai spėsite juos pasidaryti. O ir kostiumų čia reikės jau kiek įmantresnių, tačiau pasitelkusios fantaziją, tikrai ką nors sugalvosite!

Suskilusi lėlė

Šį įspūdingą makiažą pasidarysite ne itin sunkiai, tačiau atrodysite išties neįprastai ir originaliai! Visų pirma juodu pieštuku nusibrėžkite įskilimus ant veido, pasitelkite savo fantaziją ir pieškite jų kiek tik norite, tik stenkitės juos brėžti labiau ties viena veido puse. Kitą veido pusę pirštais padenkite baltais dažais. Įskilimus dar kartą paryškinkite pieštuku ir vėliau juos apvedžiokite skystu kontūru.

Beliks išsidažyti akis, raudonu lūpdažiu pasitepti lūpas ir išsirinkti suknelę. Prie šio įvaizdžio puikiai tiktų neįprasta (mėlyna ar violetine) spalva dažyti plaukai, juos vienai nakčiai taip pakeisite panaudojusi nuplaunamus plaukų dažus.

VIDEO: Lėlės makiažas Helovinui

Atvykote iš Marso, o gal iš Veneros?

Kas sako, kad ateiviai būtinai turi būti žali. Toli gražu! Ateivės taip pat gali būti gražios ir seksualios. Ir šįkart pateikiame jums "nespalvotą" ateivės įvaizdį. Atrodo išties gražiai! Taigi šiam makiažui reikės baltos spalvos dažų veidui ir tamsių atspalvių šešėlių.

Darantis šį makiažą teks šiek tiek pavargti, mat reikės ganėtinai stipriai pakontūruoti veidą. Vis dėlto pasižiūrėjusi vaizdo įrašą, tai padarysite kiek lengviau. Įvaizdį sustiprinsite ant veido prisiklijavusi juodus kristalėlius ir juodai pasidažiusi lūpas, beje, nepamirškite ir juodų, ilgų nagų!

VIDEO: Makiažo idėja Helovinui: ateivės įvaizdis

Smagios šventės ir gražių akimirkų!

Temos: 1 Helovinas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

24sek

Šaras pasiuntė dviprasmišką žinutę: „Žais tie, kurie pasiruošę mirti už komandą“

24sek

Šarą pagyręs Željko Obradovičius: „Mes geri draugai – išeisime kur nors drauge“

24sek

Finiše uždusęs „Žalgiris“ dramatiškai krito prieš Eurolygos vicečempionus

Gyvenimas

Onkologinė liga ir intymumas: kodėl pasaulyje tai – tyrimų objektas, o Lietuvoje – gėdinga tema?

Aktualu

Girtam panevėžiečiui pasivažinėjimas baigėsi prie kelio ženklo „Plyta“

24sek

Savo rekordą pakartojęs „Žalgirio“ vedlys: „Skaudu“

„Eurolygos dienos“ prognozė: kokia tikimybė, kad Šaras pagaliau įveiks Željko Kaune? (5/5)

Aktualu

Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys: susidūrė keturi automobiliai ir autobusas, žuvo žmogus

Gazas

Kaunietis iškėlė problemą: kodėl „Kauno autobusai“ diskriminuoja dirbančius savaitgalį?

Aktualu

Juozo Urbšio išpažintis švedų diplomatui: „1940-aisiais pasipriešinimas jau nebuvo įmanomas“

Aktualu

P.Urbšys: atrodo, kad R.Karbauskis ir A.Širinskienė yra apsvaigę nuo valdžios

N-18 Vardai

Kim Kardashian akių šešėlius reklamuoja savo stiliumi – nuoga

Kultūra

Menininkė žiūrovų akivaizdoje kūrė antrą odą: prie prisilietimo prisiliesta žodžiais ir rankomis

Pasaulis kišenėje

Kalnai Vokietijoje, kuriuos renkasi vietiniai bavarai ir kaimynai austrai

Vardai

VIP vakaras Vilniuje subūrė perlus ir deimantų spindesį mėgstančius svečius

Deuce

Pagirtinai kovojęs Ričardas Berankis iškrito turnyro Maskvoje ketvirtfinalyje

Vardai

M.Šedžiuvienė įsiuto – jos sūnų prižiūri svetima moteris: „Ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką?“

Kultūra

Vilniuje koncertuosianti L.Anderson: „Nesėkmė reikalauja kur kas daugiau kūrybiškumo nei sėkmė“

Aktualu

Trakų rajone užsidegė lentpjūvė

24sek

Madrido „Real“ neklumpa: nepaliko vilčių baskams

Naujienos

24sek

Šaras pasiuntė dviprasmišką žinutę: „Žais tie, kurie pasiruošę mirti už komandą“

24sek

Šarą pagyręs Željko Obradovičius: „Mes geri draugai – išeisime kur nors drauge“

24sek

Finiše uždusęs „Žalgiris“ dramatiškai krito prieš Eurolygos vicečempionus

Gyvenimas

Onkologinė liga ir intymumas: kodėl pasaulyje tai – tyrimų objektas, o Lietuvoje – gėdinga tema?

Aktualu

Girtam panevėžiečiui pasivažinėjimas baigėsi prie kelio ženklo „Plyta“

24sek

Savo rekordą pakartojęs „Žalgirio“ vedlys: „Skaudu“

„Eurolygos dienos“ prognozė: kokia tikimybė, kad Šaras pagaliau įveiks Željko Kaune? (5/5)

Aktualu

Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys: susidūrė keturi automobiliai ir autobusas, žuvo žmogus

Gazas

Kaunietis iškėlė problemą: kodėl „Kauno autobusai“ diskriminuoja dirbančius savaitgalį?

Aktualu

Juozo Urbšio išpažintis švedų diplomatui: „1940-aisiais pasipriešinimas jau nebuvo įmanomas“

Aktualu

P.Urbšys: atrodo, kad R.Karbauskis ir A.Širinskienė yra apsvaigę nuo valdžios

N-18 Vardai

Kim Kardashian akių šešėlius reklamuoja savo stiliumi – nuoga

Kultūra

Menininkė žiūrovų akivaizdoje kūrė antrą odą: prie prisilietimo prisiliesta žodžiais ir rankomis

Pasaulis kišenėje

Kalnai Vokietijoje, kuriuos renkasi vietiniai bavarai ir kaimynai austrai

Vardai

VIP vakaras Vilniuje subūrė perlus ir deimantų spindesį mėgstančius svečius

Deuce

Pagirtinai kovojęs Ričardas Berankis iškrito turnyro Maskvoje ketvirtfinalyje

Vardai

M.Šedžiuvienė įsiuto – jos sūnų prižiūri svetima moteris: „Ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką?“

Kultūra

Vilniuje koncertuosianti L.Anderson: „Nesėkmė reikalauja kur kas daugiau kūrybiškumo nei sėkmė“

Aktualu

Trakų rajone užsidegė lentpjūvė

24sek

Madrido „Real“ neklumpa: nepaliko vilčių baskams

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką